Hi bu kadar utanmamtm....

valla super plan yapmışsın ben olsam kaçardım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kızz süpersinizzz:roflol:

gülkurusu arkadan kesin herkes konuşmuştur:roflol:

sineks çözüm harikaa :roflol:

ayy sakinleşmek gevşemek için birebirsinizz:roflol:

Allahım neyse ki yanımda kimse yok.
bilgisayar başında deli gibi kendi kendime gülüyorum.
sineks sen çok yaşa e mi!....

valla harikasınız kızlar ne hikayeler varmış siz de.
yorgunluk filan kalmadı ben de.

abba, nez, gulkurusu, sineks daha yazıp da adını unuttuğum herkes.
hepiniz harikasınız.

Son düzenleme:
en son vakkamı da yazayım bu tam rezıllık, spor magazasına gırdım bır spor pantolon alayım dedım. hem de magaza ınsan kaynıo. kabınde gıyınırken pantolon fılmlerde kı bır yırtıldı once kemer yerı koptu, sonra kıcından ayrıldı. eşıme seslendım, ne yapcaz dıye, cep telınden resmını cekcem dıye tutturdu, gulmekten cözum bulamadı. benı sınır ettı. netıce ıtıbarı ıle yenı bır plan yapıp hemen kaçtım. kaydirigubbakcemile3 sınırlı oldugunda o resımlere bakıp gevşıyormuş dıye sılmıyor... :kızgın:

mıllet arkamdan amma konuşmuştur. gatana gıbı neyıne senın spor pantolon dıye -tatlicadiarzu- gıcıklar.

:roflol: :roflol: :roflol:
tuttum eşini de nerden aklına gelmiş fotoğrafını çekmek:)
bi de sinirliyken bakıyormuş hay allahım yaa:)

sineks seninkileri ayrı ayrı alamadım buraya ama
arkadaşların harbiden iyi oyuna getirmişler.
hele kola meselesine bayıldım.
iyi fikir.
aklımda bulunsun belki lazım olur. :)

Ankaranın kışlarına bilirsiniz.
o yıl da sanki her zamankinden daha sert ve karlıydı.
arkadaşlarla dersten çıktık 4 kişi.
kampüsten ana caddeye çıkmaya çalışıyoruz.
kaldırım da çok eğimli ve bir aşağı doğru iniyoruz.
yerler de öyle buz tutmuş ki cam gibi.
arkadaşla düşmeyelim diye kol kola girdik
yavaş yavaş korka korka yürüyoruz.
hangimiz ayağı önce kaydı bilmiyorum.
biri düşerken diğerine sarılınca ikimiz birden
yuvarlanarak aşağı indik :roflol:
gülmekten kimse bize yardım edemiyor
biz de kalkamıyoruz.
sonra toparlanıp kendimize geldik
kalkarken hooopp tekrar yere :roflol:

eski ev arkadaşımın arabasının göstergesi bozuktu.
arabayı da tüplü olarak kullanıyor.
gösterge bozuk olunca bizimki durmadan ne zaman gaz aldığını unutur
onun için de yolda kalırdı.
bir gün yine yolda kalmış arıyor.
......... yolda kaldım, şurdayım.
bana bir bidon gaz getirir misin??? :roflol: :roflol:
nası yani filan oldum.
gaz bu nasıl bidonla getirilir ki?

sonra bir akşam beraber gidiyoruz.
kızılayın ortası yine gaz bitti.
benzin de yok arabada.
iki genç kız.
arabayı itemiyoruz ki yolun ortasından kaldıralım.
neyse çevreden yardım edenler filan oldu.
bir otelin önüne çektik.
cebeciye kadar gidip bir bidon benzin aldık.
ama bir sorunumuz var:
bu benzin arabaya nasıl konur.
saat de geç olmuş.
birileri geçse de yardım istesek diye düşünürken
otelden görevli merak edip geldi yanımıza.
durumu anlattık.
adam yapmaya çalışıyor biz kendi havamızda.
o arada otelden -kim olduğunu hatırlamıyorum- ünlü birileri çıktı.
biz arabayı adamı filan bıraktık.
-aaa o filan değil mi yaa??
ama o evliydi, yanındaki de karısı değil.
bak sen şuna :roflol:
dedikodu son hız devam.
zavallı adam bir taraftan arabaya benzin doldurmaya çalışıyor
bir taraftan bize laf yetiştiriyor..

kizlar cok güldümyaa,odada tek basima deli gibi gülüyorum,esimde sen delirdinmi diye bakmaya geliyor ikidebir.:sm_cool::sm_cool:

:roflol: :roflol: :roflol:
tuttum eşini de nerden aklına gelmiş fotoğrafını çekmek:)
bi de sinirliyken bakıyormuş hay allahım yaa:)
ha benım eşım oyle anları çeker nerde cınlık o orada maşallah. gercı ben de az degılımdır. horlamaları,:hooray:banyo yaparken söyledıgı şarkılar hepsı cep telımde. çok haınım çokk.

ya kızlar rep kullanamıyorum kiimseye :1no2:... rep veren herkese tesekkür ederim. yorum yapan herkese tesekkür ederim. hikayelerinize gelince accayip güzel.... yarılıyorum gülmekten...:roflol: deli gibi gülüyorum sayenizde... yeni hikayelerle geliorum bekleyin :1rolleyes:

kıss sarıssa sende varmıs macera ;-)

bu yaz aksılık dolu bi yolculugumuzu anlataym size;
erkek kardesım unıvı bıtırdıkten sonra hemen işe girdi ve maasını bırıktırıp 2.el bi lada aldı.
dedık artık bi arabamz var hadi nereye gidem tatıle :)) sonra teyzemın komsusu demıs bursada oylat kaplıcaları var gunubırlık dusunuyosanız iyi orası.tmm dedık.
yola çıktık ,enıstemlerınde arabası var 2taksı yola çıktık.sabah 9da.
bende pembe şortumu gıydım dedım zaten ılıcaya gidiyoruz,ustumede tişörtümü giydim ayagımda sandaletlerım hahaha sankı sahile gidiyorum :))neyse
daha eskıhehırden çıkmadan teyzem aradı benı ,biz gerı donuyoruz sanırım ocagın altını açık unuttum delikafadulden siz yavas gidin yetısem birbirimize , tmm dedık..
arabada 2.el ama dökülüo heryeri ayrı bi zangırdıyoo.. bide sıcak hava. kardesım suruo arabayı (ha bu arada kardesımde acemı sofor , arabayı 3defa filan kullanmıstır enfazla) ben ondeyım,arkada annemle kuzen oturuo.
nyse gidiyoruuuzz yol bizim değilmi :))) giderken araba değişik bi şekılde zangırdamaya basladııı.. bide yanık kokusu gelıyorr .. dedım motora bişey oldu herhaldee dumanlar gelıyor ama nerden geldıgını bılemıyoruz kardesımde saolsun 120ye basmıss ucuyoruzzz... :eek: :eek:
sonra arabanın hakımıyetını kaybettı kardescazımm zar zor durdukkk delikafadulden
arabadan bi indik noluo diee arka teker patlamıs hatta parcalanmıs kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 (teker patlaması bolee olmuyomus demek :))) )kuzenım tekerin yırtılan kızımlarını caddeden toplayıp geldı :roflol: hatira -tatlicadiarzu-
daha bursaya gırmeden yolda kalmıstık delikafadulden teyzemı aradım ,bızım teker patladı sakın bizi gormeden gecmeyın dememle teyzem hade nan kımı kandırıon dedi kaydirigubbakcemile3
aksılıkyaa tekeri değiştirces kalan parcasını (jant kalmıs sadece) kriko yok :)) nası değiştircess.??
hep merak ederdım bu yoldakı lastıkcıkler ne işe yarıyor baska yer mı yok işyerı acmak için die :nazar:
gelen otobusler,tırlar kornaya basıp hızlıca gecıyorlar yanımızdan ne kadar toz yuttuk haddi hesabı yok yanıı :kızgın: :))
aradan zaman gectı baktım teyzemlerın taksısı kenarda oylebi cırpınıyoruzkı bizi gormesi sankı batan bi gemıden mısalı :))) bızi gorup durdular .enıstemdekı krıko ile tekeri yerınden cıkarttık bu seferde yedek lastıgı çıkartık arabadan ohh dedık kurtulcaz burdan (keske gerı donseymısız eskısehıre) meger o teker ladanın değil baska marka bi arabanınmıs ,kardesımı iyi dolanmıslar :kızgın: :kızgın: lastıkcı aradık velhasıll.. bulduk baya bı bekledık 5saat yol kenarında hava çoookk sıcak.
enıstem siz gidin biz arkanızdan size yetısırıs dedi (lastıkciyi yerıne bırakcaktı)
nihayet yoldayız yenıden :)) meshur kaplıcada uludagın zırvesıne çıkar gibi hep viraj ve rampa var.. arabada 2kuzen ,ben ve kardesım var annemı diğer arabaya attık :))
kardesım araba kullanırken hep bi agızdan dua edıyoruz amann bişey olmasın die :):)))
aradan dakıkalr gectı,kardesım ufak bi sorunumuz var dedi.. bizde endişeyle NEE die sorduk .. depriyajın teli koptu dedi .. bizz şoookk bide sınırden deliii gibi guluyoruzzz :)))
sonra uygun biyerde durduk (uygun 45derecek egımlı biyer) ,enıstemleri beklemeye basladık :))) enıstemler geldiler baktılar olmaz bu iş derken yoldan gecenı durdurdular o adamda baktı dedi asadaa 1.30luk zaman sonra ınegol ayrımına gidin ordakı sanyıde tamır ettırın dedi ..
bizde durdurdugumuz adamın arabasına bindin (teyzem ve ben) bu arada sivaslılara selam saolsunlarr.. adam sıvaslıydı onun sayesınde yol ortasında kalcagımıza biiz kaplıcaya kadar getırdı...
kardesım kaplıcaya geldıgınde aksam 5.30du.. zaten ınegoldede bırının arabaya toslamıslarr ..
7de geri donduk sag salım eveeeee :)) yolda hep dua ettım aman yolda filan tekrar kalmayalım die.. hatta guzel eskısehırımın ısıklarnı gorunce bile bana bile guven geldi :)))
artık ozaman acaba hangımız kımın neyın ahınımı aldık naptıysak.. yada nasıl bi sansızlıktr bılmıyorum yanıı.. bölee bi talıhsızlık yasadık kısslarr..

ay kızlar çok güldüm okurken ben de anlatayım bir tane.

kuzucuğumla ilk günlerimiz...
yani tam olarak benim şaşkınlıklarımla müşerref olmadığı zamanlar sırnaşık şey
bir alışveriş merkezinde geziniyoruz, ben hem konuşuyorum hem de vitrinlere bakıyorum bir taraftan. bir ara epilasyon aletlerine gitti gözüm, almayı da düşünüyorum fiyatlarına bakayım dedim. ama daha yeniyiz diye onun yanında bakmaya da utandım. :eek: bir anda aşkım yönünü değiştirip başka tarafa yürümeye başladı. ben de hızlıca fiyatına bakayım sonra koşarak ona yetişirim diye düşündüm. fisfisfis vitrine doğru koşmaya başladım. meğer çift cam varmış ben öncekini görmemişim bodoslama bir geçirdim kafamı cama. aşkım acı bir çığlıkla arkasını döndüğünde beni vitrinlerden birine kafasını geçirmiş olarak gördü. :roflol::roflol::roflol:
yakınlaştığında da braun silk epil :roflol::roflol::roflol: beni teselli edecek güya "aman cok mu ihtiyacın var senin kuzucum nerdeyse kafanı kırıyordun alacam diye" :roflol: saçmalama ya diye bir çıkıştım zaten alnım da şişti moralmen çökmüşüm kaydirigubbakcemile3 karizmayı o an çizdirdik yani, bir daha da toparlayamadım kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: ilahi ya öldüm gülmekten...
Bu arada +rep vericektim elim enter.e çarptı ne gitti bilmiyom...
Bakarsan haber ver bana, aklım kalmasın...

Son düzenleme:
ay kızlar bende çok var ama ben rezaletlerimi anlatayım size bikaç tane

şimdi orta okuldaydık kızlarla bi arkdaşa gittik makarna aldık makarna yiyecez ev sahibesi

hatun makarnayı yapma zahmetinde bulunmuyo belkş 50 kez söyledik..

sonra o sırada tv de bi türk filmi var kadın yemio çocuğuna yediricek yemek yapmayan kızda bu neden

böyle dio ben aç kadın aç diye bi bağırdım ki herkes bana baktı kaldım öleeekaydirigubbakcemile3

bi diğeride okulda konferansa gittik ben duramadım yerimde

çıktık arkadaşlarla ben cafede salakça koştururken yerler viladalı kocaman çift camı

açık kapı sanıp koştur koştur bi daldım cama görmeliydiniz her yer tuz buz oldu

müdürü dekanı herkes bana mal mal bakıo ben camların arasında oturuorum saf saf..

bii günde sevgilime ahkam kesiyorum beni çalıştırmıo diye

bağırıcam kendi ayaklarımın üstünde durucam diye kızıorum laf geldi ben bende artık dört

ayağımın üstünde durucam diye bi bağırdımm rezilliğimi siz düşünün aşkımla hala gülüoruz buna

bi günde salakça millete hava atıcam karşı caddedeki pideciye gidicem

öküz gibi bakan gençlere takmıo havası yaıcam bakmasınlar diye

tam caddenin ortasında terliğim bi fırladı dönüp terliği alıcam derken trafiği birbirbirine kattımm....

ve son olarak en küçük kaynım okulda kaza geçirmiş düşmüş

işte ozmanlar bi sorun vardı aradık okulu ben konuştum nasıl kızıyorum kadına

işte eve geldiler doktora götürücekler ufak kaynımı.. ertesi gün ben kaynanamlara gittim

kaynanam dedi işte nasıl sahiplendi gelinim filan

bende kadının eve geldiğini unutup o buraya gelse neler yapardım ben dedim

sonra kaynanam ve görümcem aynı anda geldi zaten dediler beni görmeyindelikafadulden

bii günde sevgilime ahkam kesiyorum beni çalıştırmıo diye

bağırıcam kendi ayaklarımın üstünde durucam diye kızıorum laf geldi ben bende artık dört

ayağımın üstünde durucam diye bi bağırdımm rezilliğimi siz düşünün aşkımla hala gülüoruz buna

bi günde salakça millete hava atıcam karşı caddedeki pideciye gidicem

öküz gibi bakan gençlere takmıo havası yaıcam bakmasınlar diye

tam caddenin ortasında terliğim bi fırladı dönüp terliği alıcam derken trafiği birbirbirine kattımm....

:roflol::roflol: yavrucummm bunlarda ne böle.kaydirigubbakcemile.. bak sende bizden oldun şimdiii:roflol::roflol:

yas 18 arkadasın dogum gunune gıttık 50 kısılık bı gurupla
eee halıyle bıraların bırı gelıyo oburu gıdıyo
nası ıctıysem kafa bı milyon neyse, dogum gunu bıttı sevgılım ve 2 arkadasım benı eve bırakcaklar
ankara ulustakı heykel varya tam oaraya gelınce durun demısım
tabı kafa bı mılyon hatırlamıyorum
onlarda kusacam zannedıp durmuslar ben arabanın durması ile bırlıkta heykele dogru kosup sarılmısım :roflol::roflol:
bunu benım babam yaptırdı bizim bu diyomusum bıde:roflol:
tam rezalet :roflol:
gulmekten olmusler tabı
ertesı gun hain sevgılım ve arkadaslarım herkse anlatmıslardı :roflol::roflol:

lise dönemlerim...
o zaman annem beni fena halde sıkıyor yani sıkı yönetim var evde tek yaptığım deli gibi ders çalışmak. ama gönül işte üst sınıftan birine aşık oldum. ama platonik tabi tanımıyorum etmiyorum, öle kendi kendime gelin güvey olmuşum.
arkadaşlarım bu asosyalliğe bir son vermeye karar verdiler. nasıl olacak bu iş dedim, yanyana merdivenlerden çıkarken biz senle şakalaşır gibi yapıp seni çocuğun üstüne doğru iteceğiz sende çarpıştıktan sonra özür falan dilersin,tanışırsınız dediler. aklıma çok yatmadı ama epeyi türk filmi izlemişim gençler çarpışır kitaplar yere düşer büyük aşk başlar.:roflol::roflol::roflol:
neyse o teneffüs heyecandan nasıl terliyorum,ders zili çaldı benim kalbim yerinden çıkacak sanki. neyse yanyana yürüyoruz bizim salaklar beni bir ittiler çocuğa doğru dengemi sağlayamadım bir türlü önce çocuğa çarptım sonra da merdivenlerden yuvarlandım. ama ne yuvarlanma :roflol::roflol::roflol:
herkes başıma toplanmış, ben yerde yatıyorum kaldırdı beni yerden. arkadaşı seslendi uzaktan "hadi oğlum derse geciktik bırak arkadaşları götürsün" dur ya gariban benim yüzünden yerle bir oldu dedi:roflol::roflol: sonra arkadaşlarım koluma girip beni yukarı çıkardılar.
sonuç: yırtık bir çorap, kanamış dizler ve "gariban" sıfatı :roflol:

:roflol::roflol:
Ay geçmiş olsun ama çok güldüm yaw...:roflol:

:roflol::roflol: yavrucummm bunlarda ne böle.kaydirigubbakcemile.. bak sende bizden oldun şimdiii:roflol::roflol:

kız anlatırken komik değil yaşarken ki halimi görmeee:roflol::roflol:

lise dönemlerim...
o zaman annem beni fena halde sıkıyor yani sıkı yönetim var evde tek yaptığım deli gibi ders çalışmak. ama gönül işte üst sınıftan birine aşık oldum. ama platonik tabi tanımıyorum etmiyorum, öle kendi kendime gelin güvey olmuşum.
arkadaşlarım bu asosyalliğe bir son vermeye karar verdiler. nasıl olacak bu iş dedim, yanyana merdivenlerden çıkarken biz senle şakalaşır gibi yapıp seni çocuğun üstüne doğru iteceğiz sende çarpıştıktan sonra özür falan dilersin,tanışırsınız dediler. aklıma çok yatmadı ama epeyi türk filmi izlemişim gençler çarpışır kitaplar yere düşer büyük aşk başlar.:roflol::roflol::roflol:
neyse o teneffüs heyecandan nasıl terliyorum,ders zili çaldı benim kalbim yerinden çıkacak sanki. neyse yanyana yürüyoruz bizim salaklar beni bir ittiler çocuğa doğru dengemi sağlayamadım bir türlü önce çocuğa çarptım sonra da merdivenlerden yuvarlandım. ama ne yuvarlanma :roflol::roflol::roflol:
herkes başıma toplanmış, ben yerde yatıyorum kaldırdı beni yerden. arkadaşı seslendi uzaktan "hadi oğlum derse geciktik bırak arkadaşları götürsün" dur ya gariban benim yüzünden yerle bir oldu dedi:roflol::roflol: sonra arkadaşlarım koluma girip beni yukarı çıkardılar.
sonuç: yırtık bir çorap, kanamış dizler ve "gariban" sıfatı :roflol:

koptummmmmmmmmmm öldüm gülmektennnnsırnaşık şeysırnaşık şey

X