Hi bu kadar utanmamtm....

Canım benimde olmadı hiç böyle bir durum ama insanlık hali olur böyle şeyler hepimizin başına gelebilir dert etme canım

bu tür bişey başıma gelmedi...
ama sizin ki rezillik değil...
insanlık hali....

bende anlatacam ama çok utancc verıcı benım içinn birazda benım saflıgımdan gafımdan kaynaklanıyor...

eşim bizim eve gelmıstı (nıkahlıyım sonbahara dugun kısmetse) aksam yemegınden sonra ben dızıne yattım tv bakıyoduk annemde meyve filan getırdı.. eşim habıre agzıma verıyor meyveleri ''ucak gelıyorrr,,kocaman aç agzını haaam yapıcan şimdi'' diee :roflol: :roflol: bende yiyorum tabee :)) sonra benım mıgdem çok agrıdı birdenn..dedım tmm yeterli aşkım verme artık.. sonra bagısaklarıma gectı o sancı.. dedım ben bigelıcem sen dur burda..
dedi olmaz bırakmam senıı daha meyve tabagın bitmediii.. bende pırt yapmıstım o sıarada zaten kaçamadım :roflol: :roflol: dedım kesın anladıı ama çaktırmıoo.. :roflol: yatmayım en iyisi cunku devamı var gibiydi.. :roflol: neyse bu habıre agzıma tıkamaya caslısıo meyveleri.. en sonunda dedım yaa aşkım verip durmaa pırt yaparsam gorursun gunu :)))))))))) sonrada ben salak az önce yaptım duymadın mı ,hıseetmedın mı dedim..eşim o sıarda kahkayı koparmıstı yaa evv çınladııı..
kendım ettım kendım buldum bılıyorum :roflol: :roflol:
3hafta hep gundemde kaldım :eek:klava:

bende anlatacam ama çok utancc verıcı benım içinn birazda benım saflıgımdan gafımdan kaynaklanıyor...

eşim bizim eve gelmıstı (nıkahlıyım sonbahara dugun kısmetse) aksam yemegınden sonra ben dızıne yattım tv bakıyoduk annemde meyve filan getırdı.. eşim habıre agzıma verıyor meyveleri ''ucak gelıyorrr,,kocaman aç agzını haaam yapıcan şimdi'' diee :roflol: :roflol: bende yiyorum tabee :)) sonra benım mıgdem çok agrıdı birdenn..dedım tmm yeterli aşkım verme artık.. sonra bagısaklarıma gectı o sancı.. dedım ben bigelıcem sen dur burda..
dedi olmaz bırakmam senıı daha meyve tabagın bitmediii.. bende pırt yapmıstım o sıarada zaten kaçamadım :roflol: :roflol: dedım kesın anladıı ama çaktırmıoo.. :roflol: yatmayım en iyisi cunku devamı var gibiydi.. :roflol: neyse bu habıre agzıma tıkamaya caslısıo meyveleri.. en sonunda dedım yaa aşkım verip durmaa pırt yaparsam gorursun gunu :)))))))))) sonrada ben salak az önce yaptım duymadın mı ,hıseetmedın mı dedim..eşim o sıarda kahkayı koparmıstı yaa evv çınladııı..
kendım ettım kendım buldum bılıyorum :roflol: :roflol:
3hafta hep gundemde kaldım :eek:klava:

söyleme bari... sendeee... kendi ağzınla ele vermişsin kendini. ama suçlu o, o kadar meyve tıkılırmı insanın ağzına... insanlık hali canım benim başıma çooookk gelmiştir bu olay... kötü şeyleri içinde bırakmıcaksın canım sal gitsin!!:dance::dance::dance: :roflol: :roflol: :roflol:

kızlar Allah iyiliğinizi versin çok ama çok güldüm, bu pırt olayı klasik vaka galiba, hepimizin başına en az bi kere gelmişkaydirigubbakcemile3

Geçen Sene

PLotonik oLarak birine sırıLsıkLam aşığım ve sınıfta o qüN yanımda otuRmu$tu ...
Zilin çaLmasına 4 dk kadar vardı kitaBımı çanTama koyayım deRken kitabımda birşey düştü yanLız ben hiç aLdırmıyorum diyoRm kağıt faLan düşmüştür diye aşıK oLduqum çocukta kiBarLık oLsn diye aşağıya eğiLip aLmaya çalışırken ben de aşağıya baktım bi de baktım ne qöReyim (çok afedersiniz) bi ped ... laelaelaelaelae
qözLerime inanamadım ....delikafadulden
o kadar şaşırdım ki tam bi reziLLik :roflol: sonra ben onu görünce hemen arkamı döndüm bi arkadaşımLa konuşuyormuş gibi yaptım o sıradada o aLıp koymuş kitabıma qaRibim :eek: sonRa ben daLqa qeçeR diye o kadar korktum ki ama çok şükür hiç çaktırmadı biLe ama çok kötü bi qüNdü benim için :bbo: $mdi onu her qöRdüğümde o qünü hatırLarm qerçekten utanç verici bi durum ama insanLık haLi işte sırnaşık şey:asigim::asigim:

üniversitede ilk günler.. allahım...:ecrin_bebek:
hoca basladı daire seklinde oturalım birbirimizi görelim sohbet edelim hemde ders yapalım diye..
ok buraya kadar sorun yok.. gamyoncuiremsu
basladık kolçaklı sandalyalerle daire seklini almaya..
neyse konustuk sohbet ettik sınıf birbirini tanıyo falan biyandanda ders yapılıyo..
ben nedense salak gibi defterimi cıkardım cantamdan..
içine bişeyler yazmısım arkadasıma gösteriyorum elime almış.. kaydirigubbakcemile3
sınıf buz gibi donmuş kalmış.. benim kafa basmıyo bişeylere..
ve ben dakikalarca defteri elimde tutup millete "hehehe bak ne var burda".. "ahaha bak ne yazmısım buraya" diye geyik yapıorum..
bi ara kendime geldim hoca dahil bütün sınıf bana bakıyo.. :1shok:
heralde ders dinlemiyorum diye dikkat kesildiler sandım.. :1closedeyes:
kızlar işaret ediyo gözüyle anlamıyorum. erkekler öhöömm öhöömm yapıyo anlamıyorum..
basmadı kafa... :1closedeyes:
sonra yere bişey düştügünü farkettim..
diger yanımda oturan erkek arkadas aldı yerden.. pedmiş. deftere yapışmış yere düşmüş... :roflol: ((ee ben anlamayınca onca dakika))
ve defterimide eline aldı arasına koydu cantama koydu ikisini birlikte..
ben tabi şok..delikafadulden
bide "ahh seni seni" diye bakması yokmu..:emir_bebek:
kendimi tam saf hissettim ya.. okadar işaret öhöömm öhöömler..:roflol:
insanın kafa basmazmı bi bakmak için..

bigün erkek arkımla oturuyorduk,çantamda ona ait bi defter vardı onu cıkarıp ona vermek için çantamı açtım bir hışımla defteri alayım derken çantamın içindeki ped fırlayıp kucağıma düştüü tabii erkek arkım bana bakıyorduuu ben kızardım nasıl aldıgımı bilemedim sonra erkek arkadasım gülerekk ben bişeyy görmedimkiii görmedimkiii demeye basladıı bende utanıpp kafamıı gögsünee koyuvermiştimm yüzümü kapamak için off anıları hatırladım yaa şimdi kendisiyle ayrıyızda:KK43:

hoca basladı daire seklinde oturalım birbirimizi görelim sohbet edelim hemde ders yapalım diye..
neyse konustuk sohbet ettik sınıf birbirini tanıyo falan biyandanda ders yapılıyo..
içine bişeyler yazmısım arkadasıma gösteriyorum elime almış.. kaydirigubbakcemile3
ve ben dakikalarca defteri elimde tutup millete "hehehe bak ne var burda".. "ahaha bak ne yazmısım buraya" diye geyik yapıorum..
kızlar işaret ediyo gözüyle anlamıyorum. erkekler öhöömm öhöömm yapıyo anlamıyorum..
diger yanımda oturan erkek arkadas aldı yerden.. pedmiş. deftere yapışmış yere düşmüş... :roflol: ((ee ben anlamayınca onca dakika))

:roflol::roflol::roflol:

annem yurt dışından gelmiş birlikte tatile gittik.. hihoyyyt
malum türkiyede trafik koşulları nasıldır birde yurt dışında nasıldır..
bizde adam direksiyona oturdumu aslan kesilir mübarek.. orda ise hersey usulüne uygun olmak zorunda agır kurallar var...
neyse benim canım annecim unutmuş olacak Türkiyemi.. Türk insanımı..sengözlerimebaksanab
biz böyle cıkmısız gayet hanım hanımcık iki çıtır.. ne kadar zarif ne kadar tatlıyız.:eek:.
tam yeşil ışık yandı yayalara karşıya gecicez
adamın teki yolun ortasında hızla gelirken zar zor frene bastı
onlara kırmızı yandıgı için bizde tam karsıya gecerken yolun ortasında oldugumuz için
annecimin önünjde duruverdi..:1shok:
o artık adam degil adamcagız oldu :roflol:
cunku annem tüm kibarlıgını zerafetini bırakıp elindeki cantayla
adamın arabasına vurdu vurdu vurdu.. :1shok:
ben sayamadım kac kere vurdu sonra eliyle vurdu
bir yandada " ne yapıon l*n e***eşek " diye bagırmaya basladı..:1shok:
tabi oarada trafik akmaya devam.. ben şok..
adamcagız şok esnaf şok yayalar şok... hepimz kısacası dumur..delikafadulden
sonra annecim bide üstünü basını düzeltip cantasını takıp
saclarını bir cilveyle arkaya atıp "hıh hayvan" diye ilerlemez mi..:roflol:
Allahım annemi hiç böyle görmemiştim..
bidahada ne zaman annemle yürüsem korkuyorum:ecrin_bebek:
sarsılıyorum acaba yine içindeki kaba canavar hortlarmı diye....:ecrin_bebek::ecrin_bebek: :roflol:
(annecim seviyorum seni:asigim:)

((bu sevgiliyle degil anneyle alakalı oldu ama kusura bakmayın artık.. annelerde en buyuk sevgili :ecrin_bebek:))

Son düzenleme:
Geçen Sene

PLotonik oLarak birine sırıLsıkLam aşığım ve sınıfta o qüN yanımda otuRmu$tu ...
Zilin çaLmasına 4 dk kadar vardı kitaBımı çanTama koyayım deRken kitabımda birşey düştü yanLız ben hiç aLdırmıyorum diyoRm kağıt faLan düşmüştür diye aşıK oLduqum çocukta kiBarLık oLsn diye aşağıya eğiLip aLmaya çalışırken ben de aşağıya baktım bi de baktım ne qöReyim (çok afedersiniz) bi ped ... laelaelaelaelae
qözLerime inanamadım ....delikafadulden
o kadar şaşırdım ki tam bi reziLLik :roflol: sonra ben onu görünce hemen arkamı döndüm bi arkadaşımLa konuşuyormuş gibi yaptım o sıradada o aLıp koymuş kitabıma qaRibim :eek: sonRa ben daLqa qeçeR diye o kadar korktum ki ama çok şükür hiç çaktırmadı biLe ama çok kötü bi qüNdü benim için :bbo: $mdi onu her qöRdüğümde o qünü hatırLarm qerçekten utanç verici bi durum ama insanLık haLi işte sırnaşık şey:asigim::asigim:

aferin çocuğa düşünceliymiş.

annem yurt dışından gelmiş birlikte tatile gittik.. hihoyyyt
malum türkiyede trafik koşulları nasıldır birde yurt dışında nasıldır..
bizde adam direksiyona oturdumu aslan kesilir mübarek.. orda ise hersey usulüne uygun olmak zorunda agır kurallar var...
neyse benim canım annecim unutmuş olacak Türkiyemi.. Türk insanımı..sengözlerimebaksanab
biz böyle cıkmısız gayet hanım hanımcık iki çıtır.. ne kadar zarif ne kadar tatlıyız.:eek:.
tam yeşil ışık yandı yayalara karşıya gecicez
adamın teki yolun ortasında hızla gelirken zar zor frene bastı
onlara kırmızı yandıgı için bizde tam karsıya gecerken yolun ortasında oldugumuz için
annecimin önünjde duruverdi..:1shok:
o artık adam degil adamcagız oldu :roflol:
cunku annem tüm kibarlıgını zerafetini bırakıp elindeki cantayla
adamın arabasına vurdu vurdu vurdu.. :1shok:
ben sayamadım kac kere vurdu sonra eliyle vurdu
bir yandada " ne yapıon l*n e***eşek " diye bagırmaya basladı..:1shok:
tabi oarada trafik akmaya devam.. ben şok..
adamcagız şok esnaf şok yayalar şok... hepimz kısacası dumur..delikafadulden
sonra annecim bide üstünü basını düzeltip cantasını takıp
saclarını bir cilveyle arkaya atıp "hıh hayvan" diye ilerlemez mi..:roflol:
Allahım annemi hiç böyle görmemiştim..
bidahada ne zaman annemle yürüsem korkuyorum:ecrin_bebek:
sarsılıyorum acaba yine içindeki kaba canavar hortlarmı diye....:ecrin_bebek::ecrin_bebek: :roflol:
(annecim seviyorum seni:asigim:)

((bu sevgiliyle degil anneyle alakalı oldu ama kusura bakmayın artık.. annelerde en buyuk sevgili :ecrin_bebek:))

:roflol: he he bravo annene

olsun dediğin gibi anneler de en güzel sevgili.
"ah erkeklre" başlığı altında olunca doğal olarak sevgili şeklinde başladı.

sınıftakiler seni pedli kız diye tanımışlardır sanırım:) delikafadulden

söyleme bari... sendeee... kendi ağzınla ele vermişsin kendini. ama suçlu o, o kadar meyve tıkılırmı insanın ağzına... insanlık hali canım benim başıma çooookk gelmiştir bu olay... kötü şeyleri içinde bırakmıcaksın canım sal gitsin!!:dance::dance::dance: :roflol: :roflol: :roflol:

yaa ABBA... cok komikmişş ya... yarıldım resmen.....:roflol:

yaa sormayın kısslarr.. aklıma geldıkce ,cevreme aldırmadan gulme krizine giriyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :roflol:

X