Hi bu kadar utanmamtm....

ayy kızlarr çok sağolunn bende şimdi ayarlarla oynadım:) nasıl düşünmemişim şimdiye kadar:))

adasım benım ya ne yapsın canı cekmıs bı kere.durun durun bende de var bı tane.
ılkokul bırıncı sınıftayım her tenefus erkeklerle yakalamaca oynardık bız kacar onlar kovalarlardı derken ben nasıl cılız bısey ozamanlar yandan bakıldıgında sadece gobegım gozukurdu sımdı oldugu gıbı kucuk cocukda gobek ne arar demeyın naparsın aıleden genetık sattsan alan yok atsan fazlasıyla gerı donus neyse gene bıgun ders sonrası teneffus oynamaya basladık dedım ya cılız ben dıe okul kapısının onu kalabalık sankı devlet komur dagıtıo tobe tobe ben aradan sıvısıcam derken ust sınıflardan ırı yarı olanlarla sıkıs bı ıtıs kakıs ben dogru okulun demır kapısına bodoslama dal kızım verırler mı hıc sana koskoca demır kapıyı devletın malı :roflol: :roflol: neyse efenım benım bas yarıl kanlar akıo heryer mahfoldu canım ogretmenım ya benı hastaneye yetıstırdı annemlere haber vermısler gelınkaynana nerde gezmede pırıl pırıl ısıl ısıl annem makyajlı fılan geldıler hastaneye sonra eve goturduler aksama babm benı gordu tabıı once bı posta anneme babaneme fırca naptınız cocuga baksanıza ısınız gucunuz gezmek.kadınlar napsın ılahı sonra bana da oh olsun artık ordan deve cıkar dıe durmadan meger benle dalga gecıomus bendede kurusun bı ınat varkı deve cıkcak dıe gunlerce ne pansuman yaptıdım dıkısler kafada kac hafta kaldı bılı mosunuz sonra artık dıkısler mıkrop kap kanama yapınca bıraz daha dolastım ole sonra aldılar dıkıslerımı de sargılarımıda ama hala ızlerı duruo. :1no2: babam bısey olurda kaybolursan karısırsan fılan devenın cıkacagı yerdekı ızden bulucaz senı der hallaa sırnaşık şey komık seyy a.s :roflol: :roflol: :roflol:

asiiiiiiiiiii alemsin yaaaa ,kopmamak elde değil vallahaaa delikafadulden :roflol:
rebelcim acele işe seytan karısır hiç duymamıssın anlasşılan :roflol:bak seytan çelme takmıs kapıya toooss demssın :)) gecmıs olsun bu arada..

rebelcimm bak yumurta kapıyaa geldiii ''tık tık tık'' yapoooo,bense brdayım daa ders calıscam yaww :))) gidiom masanın basına acıom kıtabımı yokkk aklım burda kalıo sonra kosaraktaan geloom acıom pc yi kk ya giriom :)))
iyi kotu çalışıyom dersimi ama siz gelınde bana sorun yaff... :))

ayyy canım be kıyamam sana ben kendını sartlandırsan satler belırle bu konuda bızde sana yardım edelım bır an once atlat bak bız hep burdayız beklerız senı.mesela sunu dıorum atıorum sabah kahvaltıdan sonra 10 la 12 arası caılısım sonra kendını odullendırmen lazım gır kkya ogle mı oldu 3le 5 arası ders sonra kk aksam 9la 11 arası ders cunku ondan sonra haraketlenıo mıllet ondan sonra kk.eger saatlerı sasarsanda kımse senle ılgılenmesın konusmasın bence ıyı fıkır.

rebelcım kuzum planım var ama uygulayan yokki :))
zaten planlar uygulanmamak için yapılmıstır kaydirigubbakcemile3 delikafadulden
çıkıcam sımdı yawss aksama gelırım ;-)
optumm hepiciniziiiiii Şeniz

rebelcım kuzum planım var ama uygulayan yokki :))
zaten planlar uygulanmamak için yapılmıstır kaydirigubbakcemile3 delikafadulden
çıkıcam sımdı yawss aksama gelırım ;-)
optumm hepiciniziiiiii Şeniz

beklıoruz canım kazanı bos bırakma bassız kalmıalım sonra :roflol: :roflol: :roflol:

duu annatcam aklıma geldi :)))
*** eşimle nişanlıyız yorulmustuk iicene aksam vaktı..cafelere gırmedık cunku sıgara dumanından ıkımızde rahatsız oluyoruz ..napalım napalım dıe dusunurken dedi senı orduevıne sokacam .. nası yanı dedım daha kartım yokkine :)) dedi babamın kartı bende kalmıs onunla sokalım hem asker ne anlıcak bişicik olmaz tmm dedım ,kartı elıme aldım ama bi heyecan bende sormayın..
askere gosterdım kımlıgı ama ellerim filan nasıl tıtrıyor :)) gırdık içeri oturuyoruz .. sonra bi ara karta bakmak geldi aklıma..
anaamm o neee...
kayınbabamın bıyıklı fotosu var orda :1shok: :roflol: :roflol:

ay sormak adas canım çekti yaktımkaydirigubbakcemile3

abba bıyıklarda sana ne yakışır yadelikafadulden

:roflol: :roflol: :roflol: oylede bak gene cıkmamıs bu kalıcak bak kızıcam ama yaaa.once derss hadı bakayım EGITIM SART cık cabuk aksama kadar da gelme

ay kızlar içerdeydim hemen geldim anlatayımkaydirigubbakcemile2

bu bana olmadı ben okurken bizim okulda bi kız vardı ozmanlar

işte kız dilini deldirmiş prsing taktırmış her neyse herkese dilini gösteriyo

hep dili dışarda neyse bi baktım hamburger yerken dilindekini yutmuş delikafadulden

ayy benım kardesım felaket yaws... bi gun carsıdan eve gelcektık duraga dogru ılerledık bi konuda anlasamadık inatlasmaya basladık.. sokagın ortasında nasıl bagırıyor yoldan gecenlere benı gostererek '' bu salaaakkk bılıyomusunuzzz..''salakkk salakkk saaalaaakkk , salagaaa bakınnnn ,heyy mılet.. ''diee benı cıleden çıkarmıstı uyussss :mymeka: kötükedihüso

bi gunde dayım para vermıstı bize ama butun işte harclık yaparsınız filan .. kardesım tutturdu yolda (yıne eve gıderken) ''paramıı verr paramı ıstıomm paramı verr ''demeler bende 'dıom ''acelen ne eve gıdınce annem bozsun ala ala filan ''yapıyorum..
gene basladı uyusss sokak ortasında haylazz kardesım..
-hırsızzz varrrr paramııı çaldıııııı,vermıyo paramıııııııııı hırsızzzzzzzz...
o anda bogazına sarılıp öldüresim geldi uyusuuu
sonunda verdım butun parayıda o tepe tepe harcadı :mymeka:

nedır bu kardeslerden cektıgımız bole anlamıorum.ama ben zamanında cok dedıgım yapmayın etmeyın ben tum hepınıze yeterımde artarım dıe hıc kıme dedım gene yaptılar gene yaptılar klava:

:roflol: :roflol: :roflol: ne olmus sonra cıkmıs mı barı

gidicem yaa hepsi bir bir aklıma gelıyor sımdı :)))

kucukken ben çok erken uyanırdım ezanla filşan (uykum bitiodu) sonra bende evde dolan dolan canım sıkılıodu tabe..
önce evde ne kadar boncuk var yutardım bi guzeeelll , sonra yetmedı tesbıhlerdekını yutardım (okadar yutmaya iyi mıdemden boncuk agacı çıkmamıs :roflol::roflol: )
ee saat daha 5 8e çok var evdekıler horr hoorr uyuyorr..
sonra babamın saatını bozardım , kırıp atardım (benım bozmalarıma babam her gun yenı saat alır,ben bozmaya devam.. artık babamamı garezim vaarr yoksa saatleremı bilemıyceem :jeyyar: delikafadulden )
artık gun ısımaya baslarken yatakodasına gidip ustlerınden atlardım uyanmadılar mıı.. parmaklarımla burunlarını karıstırır uyanmalarını saglarmısım ,sonrada hamgi parmakla burunlarını karıstırdıysam aynı parmakla gözleriyle oynarmısım :roflol: :roflol: )

hee gızz sorma pala remzi gibi dusun -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:roflol: :roflol: :roflol: oylede bak gene cıkmamıs bu kalıcak bak kızıcam ama yaaa.once derss hadı bakayım EGITIM SART cık cabuk aksama kadar da gelme
didioss kıss as durr aklma gelıoo yenı cevherlerr hihoyyyt
wayyy bee kızdakı yetenege bak asicimm.. kıss herkes çıkaramaz o dilindekınii hee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
nedır bu kardeslerden cektıgımız bole anlamıorum.ama ben zamanında cok dedıgım yapmayın etmeyın ben tum hepınıze yeterımde artarım dıe hıc kıme dedım gene yaptılar gene yaptılar klava:
kuzum ben ortancıyım hangi birine he yaa dıımkı delikafadulden
ablam ocak,ben aralık,kardesım kasım dogumlu anaamm hepimizinde burcu ayrı bişii heeç eyi anlasamıyokk

ulaaaa var bu kızda bı garıplık bosuna demıorum kazan bası dıe.tersıne gelmemek lazım carpar vaalla anımAllah

ay yarıldım gözümden yaş geldii sen çok yaşa emi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sırnaşık şeysırnaşık şey

nan :mymekaku oku bitmiyo ne hız bu öldürdünüz gülmekten:roflol::roflol: beni 95 de kaldım gelince divamşakkıdı

çocukken kardesım dısardan aglayarak eve geldi...
-anneeeee kokulu camurun üstünee dustum bööğğ kusucam sımdııı böğğ diee... :bbo:
gorende bişi oldu sancak hee... :1closedeyes:
meğersem inek pokunun ustunee dusmusss :roflol: :roflol: anaaam nasııı denk getırdı oraya kendını bılmıyorum sarımsı sıvasmıs heryanına bide piss kokuooo garibimm :roflol: :roflol:

aaaahhh süper yaaa öldümmkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…