Hi bu kadar utanmamtm....

yok biz nişanlıyızz:1rolleyes:

sırada evlilik var kısmetse.. okullar bitsin.. ama bu gidişle zor.. bigün o dumur bi gün ben.. nereye kadar... KK ordusunun bi neferide benim galiba.. :roflol:

Allah tamamını erdırsın canım benım ne dıyeyım ama sonun nasılsa kacıp kacıp kk. geleceksın o yuzden sorun yok yane bızım gıbı aynen

bu daha kotu saat 12yı gectıgıne gore anlatabılırım artık.arkadas anlatıo kendısı hemsıre nobete gıttıgı bıgun hastaneye anıden bı acıl tlf ambulans ıstenıo bı otele.neyse ambulans otele gıdıo alıo hastaları ve gerı donuo.bızımkı de meraklı dort gozle beklıo gecenın bılmem kacı otelde ne olur dıe.ambulans gelıo hastanenın onune derken bı bakıo bızımkı uzerı orulu ırıce bısey actırmıolar takıı hastaneye gırene kadar gırıolar bı baksalar cıft meger bunlar ılk gece korkusunu abartıp kılıtlenıp kalmamıslar mı?artık sabaha kadar sakınlestırıcı vuruolar cıfte ve ayırıolar aılelerıne haber verıolar ve ayrılıncada carsaflarla goturuo aılelerı yanı soyleyecegım su kı bu cıft kadar utanan yoktur herhallde

ay yazık ya :çok üzgünüm:

Ay çok güldüm ...Allah da sizi güldürsün emi...:roflol::roflol:
ben de sizlere bir anımı anlatayım da gülmeye devam edelim..
bir gün eşim ve ben şehirlerarası otobüs yolculuğu yapıyoruz..Geceyarısı...ben uyuyorum..
En önde şöförün tam arkasında oturuyoruz..
Birden ben şöförün başından yukarıya doğru bişeylerin havalandığını gördüm..Tavuk yada horoz gibi bişey kanatlanıp havalanmaya çalışıyodu..Ben de bağırmaya başladım ""bakın nooluyo..bakıın"" diye..
sonra eşimin beni dürtmesiyle uyandım..meğer o anda şöförün cebi horoz sesiyle çalıyomuş ve bende uykumda havalanan horoz görüyomuşum sesten etkilenerek..
Tabii bu olay üzerine herkes yarıldı gülmekten..:roflol::roflol:

wallaha kahkahalar atarak geceyi noktalıyorum ben de...
anacım yatın artık hepiniz yeter allah sonumuzu hayır etsin:roflol::roflol::roflol:

bu daha kotu saat 12yı gectıgıne gore anlatabılırım artık.arkadas anlatıo kendısı hemsıre nobete gıttıgı bıgun hastaneye anıden bı acıl tlf ambulans ıstenıo bı otele.neyse ambulans otele gıdıo alıo hastaları ve gerı donuo.bızımkı de meraklı dort gozle beklıo gecenın bılmem kacı otelde ne olur dıe.ambulans gelıo hastanenın onune derken bı bakıo bızımkı uzerı orulu ırıce bısey actırmıolar takıı hastaneye gırene kadar gırıolar bı baksalar cıft meger bunlar ılk gece korkusunu abartıp kılıtlenıp kalmamıslar mı?artık sabaha kadar sakınlestırıcı vuruolar cıfte ve ayırıolar aılelerıne haber verıolar ve ayrılıncada carsaflarla goturuo aılelerı yanı soyleyecegım su kı bu cıft kadar utanan yoktur herhallde
:roflol::roflol: ayy yazıkk yaaaaaaaaa

Ay çok güldüm ...Allah da sizi güldürsün emi...:roflol::roflol:
ben de sizlere bir anımı anlatayım da gülmeye devam edelim..
bir gün eşim ve ben şehirlerarası otobüs yolculuğu yapıyoruz..Geceyarısı...ben uyuyorum..
En önde şöförün tam arkasında oturuyoruz..
Birden ben şöförün başından yukarıya doğru bişeylerin havalandığını gördüm..Tavuk yada horoz gibi bişey kanatlanıp havalanmaya çalışıyodu..Ben de bağırmaya başladım ""bakın nooluyo..bakıın"" diye..
sonra eşimin beni dürtmesiyle uyandım..meğer o anda şöförün cebi horoz sesiyle çalıyomuş ve bende uykumda havalanan horoz görüyomuşum sesten etkilenerek..
Tabii bu olay üzerine herkes yarıldı gülmekten..:roflol::roflol:

ayyy resmennn koptumm üü rü üüüüüüü ahahahahh:roflol:

bacagımı sıyırdıgım günün sonraları (arka sayfalarda dişi maymun konusukaydirigubbakcemile3)

sevgilimle gezioruz yine.. aşkımda cok matraktır.. beni 2ye katlar:asigim:...
bebegim sana hediye alıcam ama secemiyorum dedi:eek:..
ben cıldırıyorum hediye alacakmışhihoyyyt...
sen seç sen seç diyorum:icecream:... bu kıs kıs gülüobenneyaptımki..
nan nie gülüosun diorum:1closedeyes:.. bosver diyoo:1rolleyes:...
sonra bu geldi elinde hediye paketi.. ama kıs kıs gülüo hala:kızgın:..
ben bi güzell aldım acıyorum:emir_bebek:.. nan ne göreyim.. kafamçokkarıştıbi kutu agda.:roflol:..
nan diorum ne alaka:kızgın:.. bu gülüo..
nan gece rüyama girdi o halin nan diyo..:roflol:
nan oldu olacak agdamıda yapaydın dedim.:roflol:.
ogün yapmayı düşündüm ama elim yatkın degil demezmi.:roflol:. edepsizz.:dilcikar:

bak sen tirbiyesizeee:eek:klava::roflol:

napem,ben buyun iste,manyagim azicik,yok yok tamamen kacigim,,,sonra bigun esim krem almis bana,bende hemencik hayatinda krem gormemisler gibi ,aldim surdum suratima,bide diyom Allahim ne guzelde kokuyo,yaaa bikac dakka sonra suratim oldu kazik gibi,sanki biri biyandan biri bi yandan cekiyo,dedim benimkine ya senin aldigin su krem varya,nasi bise oyle suratim kazik gibi oldu,
adam basladi gulmeye,ya bukadar salak olabilecegini dusunmedim,yoksa aciklamasini yapardim sana dedi,uzerini okusana yuz kremimi o,sac kremi demezmi-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

allah iyiliğini versinnnn gısss:roflol:

-tatlicadiarzu-nan hala 19 uye okuyo gıdın yatın yahu
hade kapattık tükanı sabah gelın:roflol: yatacam bırakıp yatamıyom barı mılletı dagıt dıyo eşim cok zeki herif yahu:roflol:

:1shok::1shok::1shok: anammmmm inanmıyorummm çok fecii bi durum yaww:1shok:

tamam tamam,bunuda yazip bu sefer kesin gidiyom,,,,

daha nisanliyiz,gezmeye gittik nisanlimla(simdiki kocamla)gitmisken,evde kusun yemi bitmistide onuda alalim dedik,neyse girdik bi kuscuya,eee hertaraf kus,kus yemi,,,
ben girdigim gibi kasadaki adama cok bilmis bi tavirla,kus yemi varmi,,,diye sormammi,adam bi bana bakti,bi nisanlima,demezmi abla burda kus yeminden baska bise yokki zaten,ben oldum rezil,ama caktirmadim tabi,neyse ciktik,bu sefer nisanlim basladi,ya harika bi soruydu,cok dusundunmu bunu demezmi,dedim sus rezil oldum zaten,,,,,,,,,

devami gelir akidisler merak etmeyin,bende bu naniklik olduktan sonra,,,,,,,,-tatlicadiarzu-

-tatlicadiarzu-nan hala 19 uye okuyo gıdın yatın yahu
hade kapattık tükanı sabah gelın:roflol: yatacam bırakıp yatamıyom barı mılletı dagıt dıyo eşim cok zeki herif yahu:roflol:

aman ıyı beee sende bosver kocanı mocanı gunun sıtresını atıoz ıste sende bosver

haşarı kedii ve cancuuu sizin aranızda ne var diyin bakim. kim kimin nesi....hihoyyyt
şeffaf bir KK için lülülülülülü

Konuyu Toplam 22 Kullanıcı okuyor. (19 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
cancu, anifora, badatta, biopelin, bulutsuzluk, edngc, Elis, eminik, esra8608, firegirl, HARZEM, haşarı kedi+, ikrar, Kanarya, KEDERSıZ, niltt, rebel__black__000, semaveela, Sineks+

kıslarrr yazmayanlar şişşşşt size diyorum çabık sizde dökülünnnn

daha nisanliyiz,gezmeye gittik nisanlimla(simdiki kocamla)gitmisken,evde kusun yemi bitmistide onuda alalim dedik,neyse girdik bi kuscuya,eee hertaraf kus,kus yemi,,,
ben girdigim gibi kasadaki adama cok bilmis bi tavirla,kus yemi varmi,,,diye sormammi,adam bi bana bakti,bi nisanlima,demezmi abla burda kus yeminden baska bise yokki zaten,ben oldum rezil,ama caktirmadim tabi,neyse ciktik,bu sefer nisanlim basladi,ya harika bi soruydu,cok dusundunmu bunu demezmi,dedim sus rezil oldum zaten,,,,,,,,,

devami gelir akidisler merak etmeyin,bende bu naniklik olduktan sonra,,,,,,,,-tatlicadiarzu-
:roflol::roflol: yarıldım eridim bittim mahvoldum ben ya...:roflol:

kız onu bunu bosver de sen asıl sımdı nanık oldun nedemek bu nısanlımla(sımdıkı kocamla)ılahıı kus yemı mı bunun yanın da mı? kaydirigubbakcemile3 :roflol:

ay olaydan cok eşinin cok dusundunmu demesıne patladım ya kaydirigubbakcemile3

ben görümceyim o gelinnn heheheheh:jeyyar::jeyyar:

vavvvv hadı beee gunlukhayatta bırbırınızın canına yetmıonuzda burda damı buldunuz bırbırınızı Allah ıyılıgınızı vermesın :enbuyukkk: gelın gorumceyı bıle bırlestıren forum kk :enbuyukkk:

X