Hi bu kadar utanmamtm....

bende değerlendirdim anam dizim var benimde sizin yüzünüzden içeri gidemiyorum sağolun bizi güldürdüğünüz için allahta sizi güldürsün.

fışşşştıklar ben geldim.. sacımı boyadım yıkadım.. kurutmadan buradayım.. bende verdim oyumu....

efendim ben normalde bacaklarımı kıllarımı tüylerimi almadan dolasmam:1closedeyes:..
ama gecen kış mevsimlerinin birinde ben o vakit yurtta kalırken epilasyon aletim bozuldukafamçokkarıştı.
arkadaslarımınkini kullanamam.. agda yapmaya vaktim yok finaller var zaten beceremem.kafamçokkarıştı.

ogünlerde bi vakit akımla dolaşıyoruz.. ben yolun ortasında hoplayıp zıplıyorumhihoyyyt..
nan ne işin var kız başına hoppidi hoppidi.:mymeka:..
bi ara ne olduysa ben kaldırımda bi amcanın tezgahına pantolunumu sürttüm:1shok:.. benm pantolon yırtıldıdelikafadulden..
yırtılması bi yana bacagımda sıyrık var hafif kanıyo:roflol:..
tabi ben o sıyrıgı kocaman yara olarak görüyorum. kedi bişeyini görmüş hesabı.:icecream:.
yine bas bas bagırıp aglıyorummmm..
bizimkine tutturdum :ecrin_bebek:beni acile götür beni acile götür:ecrin_bebek:...
acile gittik..beni hemen odaya aldılar.. benim kücük yırtıgı hemşire iyice yırttı oldu kocaman yırtık.:1shok:.
bacaklarımdaki kıllar ortadakaydirigubbakcemile3.. hemşire pansuman yaptı gecmiş olsun dedi.. beni göndercek ben gitmiyorumkaydirigubbakcemile3.
neyse yakapaça atılmadan ben cıktım.. ama yüzüm kıpkırmızı.. aglamısım makyajımda kamış o biçimdelikafadulden..
bizimki bakim diyo ne olmuş.:sm_confused:.
yok diorum yırtıkları elimle tutmuş kapatmısım.. bakim diyo.. yok diorum..
baktı sonra bi hışımla..
baktııı baktııı... ooo dedi cok kötü olmuş bu.kaydirigubbakcemile.
bende evet cok sıyrılmış pansuman yaptı diyorum saf saf:roflol:.. bizimki bana baktısırnaşık şey..
ben kıllarından bahsediyorum dedi.. beni yedii bitirdi:roflol:.
yol boyunca erkek fatma, kurt adam, dişi maymun diye dalga gecti..:roflol:

bidahada hastalıktan geberdim ama yinede almadan gezmedimmdelikafadulden:icecream:

konuya girince sag üstte yıldızlar var oraya basın rep gibi kullanın yıldızları

teşekkürler kızlar.

sayfanın en üstünde "değerlendirme" diye bir bölüm var.
sayfa numaralarının hemen altında
orda puanlar var anket gibi.

ay topic i cekemeyenlerdemı var
ne kadar basit seylerle ugrasıyolar ya :1closedeyes:
guluyoz dıye catlamıslardır :roflol:

Sineks sevgilin de senin kafadanmış:)
tencere kapak olayı.
ben de kışın hep buzdan kayıp düşerim de bacağım kırılırsa diye
alırım kılları.
ayy tekerleme gibi oldu:)

fışşşştıklar ben geldim.. sacımı boyadım yıkadım.. kurutmadan buradayım.. bende verdim oyumu....

efendim ben normalde bacaklarımı kıllarımı tüylerimi almadan dolasmam:1closedeyes:..
ama gecen kış mevsimlerinin birinde ben o vakit yurtta kalırken epilasyon aletim bozuldukafamçokkarıştı.
arkadaslarımınkini kullanamam.. agda yapmaya vaktim yok finaller var zaten beceremem.kafamçokkarıştı.

ogünlerde bi vakit akımla dolaşıyoruz.. ben yolun ortasında hoplayıp zıplıyorumhihoyyyt..
bi ara ne olduysa ben kaldırımda bi amcanın tezgahına pantolunumu sürttüm:1shok:.. benm pantolon yırtıldıdelikafadulden..
tabi ben o sıyrıgı kocaman yara olarak görüyorum. kedi bişeyini görmüş hesabı.:icecream:.
bizimkine tutturdum :ecrin_bebek:beni acile götür beni acile götür:ecrin_bebek:...
acile gittik..beni hemen odaya aldılar.. benim kücük yırtıgı hemşire iyice yırttı oldu kocaman yırtık.:1shok:.
bacaklarımdaki kıllar ortadakaydirigubbakcemile3.. hemşire pansuman yaptı gecmiş olsun dedi.. beni göndercek ben gitmiyorumkaydirigubbakcemile3.
neyse yakapaça atılmadan ben cıktım.. ama yüzüm kıpkırmızı.. aglamısım makyajımda kamış o biçimdelikafadulden..
baktı sonra bi hışımla..
bende evet cok sıyrılmış pansuman yaptı diyorum saf saf:roflol:.. bizimki bana baktısırnaşık şey..

bidahada hastalıktan geberdim ama yinede almadan gezmedimmdelikafadulden:icecream:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Tahmin edebiliyorum halini kaydirigubbakcemile3

baktı sonra bi hışımla..

:roflol::roflol::roflol: alemsinnn

Tamam kıslar sağolun bende değerlendircem valla benim gibi karamsar birini güldürüyosunuz çok sevaba giriyosunuz.öptüm sizi :)

Sineks sevgilin de senin kafadanmış:)
tencere kapak olayı.
ben de kışın hep buzdan kayıp düşerim de bacağım kırılırsa diye
alırım kılları.
ayy tekerleme gibi oldu:)
o benden beter aslındahihoyyyt..
valla neme lazım almak lazım.. ben tattım o duyguyu bidaha yok yani...a.s

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Tahmin edebiliyorum halini kaydirigubbakcemile3
ahhh ahhhh:roflol:
:roflol::roflol::roflol: alemsinnn
ölemiyimm:eek: :roflol::roflol:
Tamam kıslar sağolun bende değerlendircem valla benim gibi karamsar birini güldürüyosunuz çok sevaba giriyosunuz.öptüm sizi :)
aaaa karamsarlık yok.... hergün burdasın bundan sonra.. valla bırakmam.. daha hikayeler cok.. degilmi kızlar.. :icecream:
:roflol::roflol: hoşgeldin amaçok kötü senin bu yarasırnaşık şeysırnaşık şey
lülülülülülülülülülülülü

X