Hi bu kadar utanmamtm....

:roflol::roflol::roflol:
Benim babamda hep dirsek yerdi artık o dirsekler yumruk ve tekmeye dönüştü yakında zopaya dönüşür :eek:klava::roflol:
Çok horluyoda kendileri annemde sağolsun hem bizim hemde komşuların ruh sağlığı için bi temiz hallediyo işini :roflol:

valla canım o komşulardan bizde de var.
ben eşim horlamıyor diye sevinirken
yandaki evde oturan amca accayip horluyor.
sanki bizim evde.
"amca yine 5. vitese takmış diyoruz"

sanki bizim evde.
:roflol::roflol::roflol: valla pes edicem artık.. altıma kaçırıcam gülmekten....:roflol:

sanki bizim evde.

:roflol::roflol: demekki o amcada annem gibi bi hatun yok eger olsaydı oda susardı yasakkelime
Ya konu geyiğe tasınsa ne güleriz sadece sevgiliyle ilgili yorum gerek bende oda yok :sm_confused: zaten uazkta yasıyoz birlikte oluncada böyle ufak seyler oluyo sırf 4 gündür buraya bişey yazacak olay olsun diye bekledim ama çocuk geri gitti olay tek lokum olayı oldu :roflol::roflol:

:roflol::roflol: demekki o amcada annem gibi bi hatun yok eger olsaydı oda susardı yasakkelime
Ya konu geyiğe tasınsa ne güleriz sadece sevgiliyle ilgili yorum gerek bende oda yok :sm_confused: zaten uazkta yasıyoz birlikte oluncada böyle ufak seyler oluyo sırf 4 gündür buraya bişey yazacak olay olsun diye bekledim ama çocuk geri gitti olay tek lokum olayı oldu :roflol::roflol:
kafana göre takıl tatlım.. ben köpegimi bile anlattım daha ne olsun...:roflol:

sevgiliyle başladı da canım
iş sevgiliyi filan geçti artık.
akılına gelen yazıyor.
yaz sen de boşver sevgiliyi:)

kafana göre takıl tatlım.. ben köpegimi bile anlattım daha ne olsun...:roflol:

:roflol::roflol:
Ozman tamam anlatıyorum banlanmayız inşallah :roflol::roflol::roflol:
Ya benimde balkonun demirine kafam sıkışmıştı küçükken :eek: sositososito
Ama bizimkini kesende olmadı bağırta bağırta cekti beni alt komşumuz balkonun içine senağlama
Ne kafa varmış bende de sositososito

hakıkaten kızlar ya tam geyıklık bı konu bu bnecede bı dusunelım derım ama acarsanız fılan bana da haber verın ona gore

bir tane daha anlatayım.
öğrencilik yıllarım.
çok hoşlandığım biri var o da boş değil.
ama ortada bir şey yok.
yalnız bu benim telefonumu durmadan karıştırır
bir arayınca kim aradı niye aradı diye sorar
hatta benden önce açıp mesajlarımı okur.
ben de sinir oluyorum kızıyorum ama dinleyen kim.
arkadaşla plan yaptık.
kıskandırıcaz güyaa:):eek:
kııss süpermıss :roflol: :roflol:
ayyy kıslarr yaaa biri beni durdursunnn
bende hastalanınca fark edemeyenlerdenimmm lisedeyiz okuldan çıkarken üstümüsü değiştirdik beyas pantolon giydik üstümüse kısa badiler felan özel derse gidiorus arkadaşımla neyse hocaya geldik ders bitti felan askeri liseden bi erkek arkadaşım var okuldan hastaneye diye çıkmış buluşalım diye yazmış tamm dedik buluştuk felan bi yerde oturduk çayımızı içtikk kalktıkk ve o malum sandalyedeki lekeee eee napıcasss şimdi üstümde kısa badi altımda beyas pantolonnn erkek arkadaşıma dedimkii bişi istesem yaparmısınn ne istersen dediii sanırım sandalyede ketçap varmış oturunca popom kirlendi bana dışarıdan bi badi alabilirmisin eve bu şekilde gidemem millet başka bişi sanar fisfisfis oda tamam dedi bi tane badi aldı bana o gidince bende kalktım sandalyeleri değiştirdim masada allahtan cafede kimse yoktu geldi bizimki üstüme uyar diye uzun kollu beyas badi almışşşş :mymeka: ogünkü utancımı hiççç unutamayacağımm şimdi olsa sölerdimmm :1rolleyes:
ketcapp güzeelll :):) bizz turk baynlarından korkun bakem :roflol: :roflol:
ben şimdi size bişey anlatacam ama daha dün yasandı sıcak yani kaydirigubbakcemile3
Biz bi stand up gösterisine gittik dün sevgilim ve bi arkadaşım daha :1rolleyes:
Neyse bizim komedyen bi borcamla lokum dağıttı ama zaten lokum az dı ilk 3 sıraya yetti.Bİzde 3.sırada oturuyoruz tam bana geldiğinde lokum bitti :1shok: sevgilimde yanımda oturuyo o aldı,arkadaşla ben almadık yani.
Ayrıca ben lokumu hiç sevmem.
Neyse benim canım bebeğim kendi yemedi bana verdi :asigim: o verdi diye yedim bende ayıp olmasın diye.
Gösteri yaklaşık 2 saat sürdü.Gösterinin sonunda sahnedeki sahıs sünnetlik anısını anlattı :1shok:
İşte yara acımasın diye basımdaki fesi üstüne koyup onun üstünede yorganı örtüyoum sonra para takmaya gelenler ikkisinide acıp tekrar geri kapatıyolardı annemde mikrop kapmayım diye bi çözüm bulmuş ve onun üstünden fesi kaldırmış borcamı koyup yorganıda üstüne örterdik dedi.Annemin o asırlık borcamı işte bu diye bize lokum verdiği borcamı gösterdi :1ninca:
Aşkımda diyoki ya keske lokumu ben yeseydimde sana yedirmeseydim dedi :roflol: bende eminmisin dedim sahneyi gösterdim :roflol:
Kızlar bu gösteriyi bilen varsa söylemeyin ha sevgili zekiye ayıp olur yasakkelime
ustune kussaydın kıss stendapçının :roflol: :roflol: hem yedırıo hemde ne dioo suna bak :eek:klava:
bı tanede benden bı gun sınemadayız esımle.ara oldu onumuzdede bı kac cıft var daha sahne ısıkları acılmadan bı haraketlılık oldu onumuz yavas yavas acılmaya basladı.az soyle bı zamn gectı bızde kalktık herkes yavas yavas ılerlıo onumuzden de az once kalkan cıft ılerlıo yavas yavas ısıklara dogru ılerlıoruz kadın adamı mdurmadan cekıstırıo dursun dıe adamda ne oluo dıe hıc bakmıo onden onden gıdıo sonra arkasına bı baktı meger yalnıs hanımı almıs goturuomus :roflol: :roflol: :roflol:
bııttım ann :))))
Abba alemsin kısım yaa karı koca komedyenmisiniz siz koptum gülmekten devamını bekleriz.a.s.
sağol reflex.. a.s. senıde alalım bacım :p ;-)
eniştemin uykusu ağırdır.
üstelik rüyasında gördüğü şeyleri de
hemen uygulamaya koyar.
olan ablama oluyor tabii..
bir gün rüyasında kime kızdıysa artık
ablamın gözüne bir yumruk patlatmış:)
bir kez de boğazına yapışmış.
ama asıl son olayını anlatmak istiyorum.
rüyasında biri buna
o çantayı al gel demiş.
bizimki de kalkmış yataktan
ablamın çantasını almış
gidiyor :roflol: :roflol: :roflol:
ayy kıss bendede var uyurgezerlık
gecen uyandım ''KIŞTTT..KIŞTTT ' die bagırıyordumm. kendı sesime uyandım hahaha
bi gunde HAWW HAWW HAWW aşkıma dıom bugun benı iyi havalttılar haberın yok :roflol: :roflol:
puff.Bende anlatıyım rezilliğimi.
Kuaförden çıkmış eve gidiyorum.Herkes de bana bakıo.Bendemi bi gariplik var millettemi anlamıyorum ki.Eve bi geldim anaaaa..delikafaduldendelikafaduldenGömleğimin içindeki straplez bluz kaymış sütyen foraa..Rezillğe bak bide yaşadığım semt yani bidaha görmeme şansım yok kimseyi.Dekoltede baya cömert davranmışım bilmeyerek:eek:
bizim fermuarlar açıktı sen yine sanslısın canım a.s. :roflol: :roflol:
ılahııı ablanın basına gelmeyende kalmamıs yaaaaaa :kahve:
:))))
abba aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ablanla seni öpüpü öpüp bidaha öpüyorumm...... :roflol::roflol:
nan insan gülmekten aglarmı yaaaaaaaaaaaaa... :roflol:
sağol cicim mucukk
ağlamak serbest demıstım (bkz:arka sayfalar ) :roflol:
delikafadulden :roflol:
abba inanmmıyorum sana yaaa
senin yüzünden ablanın başına gelmeyen kalmamış.
hepsi birer kader kader :roflol: :roflol:
abbaaaaaaaaaaaaa öldürdünn beniii yawwww :roflol:
bende klavyede yazarken ölüyom kıss :)) anların canlanıyor gozumun onunde :))
abbaaaaaaa bayılazammmm ablanla beraber tam ıkı cılgın yıkıldım burda hele o balkondakı demırı kesmıssınız ya kafası cıksın dıye gozumde canlandı cıldırdım gulmektennn oyy oyyy
sormaa kuzum yaa.. ascık meraklı olunca ınsanın basına neler gelmıyokı :)))
ama bu abbanın normal olmadıgı ne cılgın oldugu cocukkenden bellıymıs canımmmm.sınekler benım favorımmmmm :teytey:
yazık yaww sıneklere :KK43:(( cocukluk işteee ;-)
sanki bizim evde.

hahahah ayy bu lafınn çok hoşuma gıttı bende aynı seyı babamam dıcm delikafadulden
bızım karsı komsumuzun kızı derdi bu ses ne die ..babam uyurken ,bende evde aslan var kukruo derdım :))))

bu arada su amcaydı horlamaydı okuyunca benımde aklıma geldı bı gun gece yattık esımle uyumusum tabıı saat gecenın bılmem kacıı bırden bı Allah dıe bı ınıltı yatak sallanıo gozumu korkuyla bı actım deprem fılan oluo zannedıorum bı baktım benım kı halının uzerınde hoplay tulleye sen sanacan seksek turnuvasına hazırlanıo meger ayacıgına kramp gırmıs kocısımın. :roflol: :roflol: benı bı gulme al sen ben guluorum o hopluo ben guluorum o hopluo ınleye ınleye sonra fena oldu konusmadı 2 gun benımle ama napım krız meretıde geldı mı gıtmek bılmıo kı canımm :roflol: :roflol:

bu arada su amcaydı horlamaydı okuyunca benımde aklıma geldı bı gun gece yattık esımle uyumusum tabıı saat gecenın bılmem kacıı bırden bı Allah dıe bı ınıltı yatak sallanıo gozumu korkuyla bı actım deprem fılan oluo zannedıorum bı baktım benım kı halının uzerınde hoplay tulleye sen sanacan seksek turnuvasına hazırlanıo meger ayacıgına kramp gırmıs kocısımın. :roflol: :roflol: benı bı gulme al sen ben guluorum o hopluo ben guluorum o hopluo ınleye ınleye sonra fena oldu konusmadı 2 gun benımle ama napım krız meretıde geldı mı gıtmek bılmıo kı canımm :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

:roflol::roflol::roflol: yazık ya çok kötü bi acısı var :roflol:
Ay bikere ben bi arkadaşla hastanenin bahcesinden servise gidiyorum arkadaş medikalci çok havalı oluyo tabi :1closedeyes: biri doktor hanım fizik bölümü nerde dedi.Arkadaşta havalı havalı cevap verdi burnu havada servise geçiyoduk bu merdivene bi kapaklandı oyyy anammm okadar milletin içinde ben oturdum formayla merdivene gülüyorum kız utancından kıvranıyo sonra bıraktım içeriye kaçtım rahat rahat gülmek için :roflol:

:roflol::roflol:
Ozman tamam anlatıyorum banlanmayız inşallah :roflol::roflol::roflol:
Ya benimde balkonun demirine kafam sıkışmıştı küçükken :eek: sositososito
Ama bizimkini kesende olmadı bağırta bağırta cekti beni alt komşumuz balkonun içine senağlama
Ne kafa varmış bende de sositososito
oyyy oyy.. gecmıs olsun canım a.s. :1hug:
merak herseyın anasıda danasıda demı yaff :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: bende uyurgezer sandım kıss..
hiim kramp magnezyum eksıklıgınden oluyomus canım enısteye domates yedır iyi gelir ;-)

Eşime değilde,tüm İzmir fuarına rezil oluşumu paylaşayım bende sizlerle kızlarkaydirigubbakcemile3
Oğluşumla fuara hayvanat bahçesine gitmiştik,çocuk zürafaları görmek istiyor,bende gözüme gözükcek olduğundan herhalde,ısrarla file bakalım diyorumkaydirigubbakcemile3
Çocuk zürafa,ben fil derken kazanan ben oldum geçtik filin başına izliyoruz.
Bakıcısı fili hortumla yıkıyordu,yerdede kanallar var fil orda biriken kakalı suları hortumuyla çekip çekip üstüne su döküyordu.Ben ve oğluşum beyazlar içinde şirin şirin fili izlerken,zatı muhterem 5 kovaya yakın ölçüde hortumuna çektiği,pis kakalı suları oğlumla benim üzerime fışkırtıverdi:1shok::1shok:
Saniyeler önce pırıl pırıl olan bizim, saniyeler sonra saçımızdan kakalar akıyordu kafamçokkarıştı
İlk şoku atlatıp etrafıma baktığımda,insanların yere oturmuş dövüne dövüne güldüklerini gördüm:1shok:
Hayatımda şahit olduğun en kötü koku nedir diye sorsalar,gözümü kırpmadan fil kakası diyebilirim şu anda
Ağustos sıcağında fil kakalarına bulandım onamı yanayım,oğlum canıma okudu ben zürafaya bakalım diye onamı yanayım,hiç bir taksi bizi o kokuyla arabasına kabul etmediği için Alsancağın ortasında o kılıkta kaldım onamı yanayım:a015:
Şimdi ne zaman hayvanat bahçesine gitsem,fillerle samimiyetim yoktur.Mümkünse ömrümüzün sonuna kadarda görüşmeyelimkaydirigubbakcemile3

oyyy oyy.. gecmıs olsun canım a.s. :1hug:
merak herseyın anasıda danasıda demı yaff :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: bende uyurgezer sandım kıss..
hiim kramp magnezyum eksıklıgınden oluyomus canım enısteye domates yedır iyi gelir ;-)

hadı ya bende dıorum sen cok calısıosun sureklı ayaktasın ısınle bu kadar ılgılenıcene azcık benımle ılgılen Allah carptı senı bak gordun mu o gece en cok da buna kızdı tabıı bı yandan da kıkırdaya kıkırdaya gulunce ıyı ama soylemıyeyım ben gene bol bol nedenı nı bılmeden yesın domtıslerı.hem kanda yapar demı?kanı kaynatır fokur fokur.burası da zaten cadı kazanına dondu kaynıoruz durmadan fokkur da fokkur.ama sag olun kızlar ıste bu ıyı geldı.bygun mısafır agırladıktan sonra tum yorgunlugumu unuttum en cok da sen cadı bası abba sen haber vermeseydın kös kös uyuklayacaktım sımdı.

kızlar tek tek alıntı yapmayayım hepiniz süpersiniz koptum valla gülmekten babanem ha bire ne gülüosun diokaydirigubbakcemile3
sineks artık seni ödüllendircem güzelim sen şahanesin devam devamdelikafadulden

Eşime değilde,tüm İzmir fuarına rezil oluşumu paylaşayım bende sizlerle kızlarkaydirigubbakcemile3
Oğluşumla fuara hayvanat bahçesine gitmiştik,çocuk zürafaları görmek istiyor,bende gözüme gözükcek olduğundan herhalde,ısrarla file bakalım diyorumkaydirigubbakcemile3
Bakıcısı fili hortumla yıkıyordu,yerdede kanallar var fil orda biriken kakalı suları hortumuyla çekip çekip üstüne su döküyordu.Ben ve oğluşum beyazlar içinde şirin şirin fili izlerken,zatı muhterem 5 kovaya yakın ölçüde hortumuna çektiği,pis kakalı suları oğlumla benim üzerime fışkırtıverdi:1shok::1shok:
Saniyeler önce pırıl pırıl olan bizim, saniyeler sonra saçımızdan kakalar akıyordu kafamçokkarıştı
İlk şoku atlatıp etrafıma baktığımda,insanların yere oturmuş dövüne dövüne güldüklerini gördüm:1shok:
Hayatımda şahit olduğun en kötü koku nedir diye sorsalar,gözümü kırpmadan fil kakası diyebilirim şu anda
Ağustos sıcağında fil kakalarına bulandım onamı yanayım,oğlum canıma okudu ben zürafaya bakalım diye onamı yanayım,hiç bir taksi bizi o kokuyla arabasına kabul etmediği için Alsancağın ortasında o kılıkta kaldım onamı yanayım:a015:
Şimdi ne zaman hayvanat bahçesine gitsem,fillerle samimiyetim yoktur.Mümkünse ömrümüzün sonuna kadarda görüşmeyelimkaydirigubbakcemile3

offf empati yaptım gülmedim ki basıma gelir belki diye alkisalkisalkis
Ama kötü olmuş yaa :teselli:

ılahı guldum de guldum kımse burayı durdurmasın.bundan daha eglencelı bı topık yoktur herhalde.ee pekı ne yaptın ole evınız uzakmıydı barıı yurudunuz mu?ama ılahı sen cok yasa emı

X