Hi bu kadar utanmamtm....

ılahı guldum de guldum kımse burayı durdurmasın.bundan daha eglencelı bı topık yoktur herhalde.ee pekı ne yaptın ole evınız uzakmıydı barıı yurudunuz mu?ama ılahı sen cok yasa emı

Fuar alsancakta,evim bornavada:çok üzgünüm:
Eşimi aradım,o gelip aldı bizi
Telefonda durumu tam izah edememişim sanırım,fazla ciddiye almamış
Bizi görünce şoka girmişti:1shok:
3 gün kese yaptım evde,inan o koku öyle gitti üstümden
Pskolojimi bozdu o fil benimkaydirigubbakcemile3

Fuar alsancakta,evim bornavada:çok üzgünüm:
Eşimi aradım,o gelip aldı bizi
Telefonda durumu tam izah edememişim sanırım,fazla ciddiye almamış
Bizi görünce şoka girmişti:1shok:
3 gün kese yaptım evde,inan o koku öyle gitti üstümden
Pskolojimi bozdu o fil benimkaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol:

abbacığım alıntının gözünü çıkarmışsın canım.
vallaha benım sucumm yook -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile hep su sagda duran kutu gibi reklamın yuzunden .. alıntılarımı kocaman kocaman gostermıss :1rolleyes: sırnaşık şey
Eşime değilde,tüm ızmir fuarına rezil oluşumu paylaşayım bende sizlerle kızlarkaydirigubbakcemile3
Oğluşumla fuara hayvanat bahçesine gitmiştik,çocuk zürafaları görmek istiyor,bende gözüme gözükcek olduğundan herhalde,ısrarla file bakalım diyorumkaydirigubbakcemile3
Çocuk zürafa,ben fil derken kazanan ben oldum geçtik filin başına izliyoruz.
Bakıcısı fili hortumla yıkıyordu,yerdede kanallar var fil orda biriken kakalı suları hortumuyla çekip çekip üstüne su döküyordu.Ben ve oğluşum beyazlar içinde şirin şirin fili izlerken,zatı muhterem 5 kovaya yakın ölçüde hortumuna çektiği,pis kakalı suları oğlumla benim üzerime fışkırtıverdi:1shok::1shok:
Saniyeler önce pırıl pırıl olan bizim, saniyeler sonra saçımızdan kakalar akıyordu kafamçokkarıştı
ılk şoku atlatıp etrafıma baktığımda,insanların yere oturmuş dövüne dövüne güldüklerini gördüm:1shok:
Hayatımda şahit olduğun en kötü koku nedir diye sorsalar,gözümü kırpmadan fil kakası diyebilirim şu anda
Ağustos sıcağında fil kakalarına bulandım onamı yanayım,oğlum canıma okudu ben zürafaya bakalım diye onamı yanayım,hiç bir taksi bizi o kokuyla arabasına kabul etmediği için Alsancağın ortasında o kılıkta kaldım onamı yanayım:a015:
Şimdi ne zaman hayvanat bahçesine gitsem,fillerle samimiyetim yoktur.Mümkünse ömrümüzün sonuna kadarda görüşmeyelimkaydirigubbakcemile3
donuma ediceemmmm valla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
hadı ya bende dıorum sen cok calısıosun sureklı ayaktasın ısınle bu kadar ılgılenıcene azcık benımle ılgılen Allah carptı senı bak gordun mu o gece en cok da buna kızdı tabıı bı yandan da kıkırdaya kıkırdaya gulunce ıyı ama soylemıyeyım ben gene bol bol nedenı nı bılmeden yesın domtıslerı.hem kanda yapar demı?kanı kaynatır fokur fokur.burası da zaten cadı kazanına dondu kaynıoruz durmadan fokkur da fokkur.ama sag olun kızlar ıste bu ıyı geldı.bygun mısafır agırladıktan sonra tum yorgunlugumu unuttum en cok da sen cadı bası abba sen haber vermeseydın kös kös uyuklayacaktım sımdı.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
domates magnezyuma iyi gelıyor sadece onu bılıyorum kanla ilgisi varmı yokmu bılmıyorum şeker. :ecrin_bebek:

bu arada su amcaydı horlamaydı okuyunca benımde aklıma geldı bı gun gece yattık esımle uyumusum tabıı saat gecenın bılmem kacıı bırden bı Allah dıe bı ınıltı yatak sallanıo gozumu korkuyla bı actım deprem fılan oluo zannedıorum bı baktım benım kı halının uzerınde hoplay tulleye sen sanacan seksek turnuvasına hazırlanıo meger ayacıgına kramp gırmıs kocısımın. :roflol: :roflol: benı bı gulme al sen ben guluorum o hopluo ben guluorum o hopluo ınleye ınleye sonra fena oldu konusmadı 2 gun benımle ama napım krız meretıde geldı mı gıtmek bılmıo kı canımm :roflol: :roflol:

ay yarıldım ya :roflol::roflol:

kızlar valla durdukca durduca aklıma gelıo bız severek evlendık farklı sehırleydık aılem esımı tanıodu gormuslerdı ama aıleler ılk kez benı ıstemeye geleceklerı gun gorduler bırbırlerını tabıı bırbırlerı hakkında en ufak bı bılgı de yok neyse hos bes ıstedıler bızımkılerde verdıler.aradan az bı zamn gec sen benım hasarı tellal,gamlı baykus kardesım tutturdu babamın yakasını pacasını cekıstırmeye senden ıyı olmasın abbacık onunda cocuklugu senınkınden farksız neyse guzeller konu sapmasın derken ne oldugunu anlamadık tabıı once meger olay kardesımın bayram paralarını harclıklarını bızım baba sıkısınca ıstemıs annemden o da garıbım vermıs bızım ogrenmıs tabıı bos durur mu en olmadık zamanda ver benım paralarımı hırsızlar karı koca ıc ettıler 300 mılyonumu dıe tutturmasın mı?
daha durun bu bısey degıl.babıskom Allah selamet versın nıe oyle dedıgımı anlarsınız sımdı cok sınırlı estı mı gurler barut fıcısı gıbıdır mubarek ama neyse kkı uzun surmez saman alevı derler ya ıste ole.para mevzusundan ıstedıgını bulamıyan kardesımın hedefı yıne babamdı tabıı.o sınırlı anlarında hıc vurmaz kızdı mı kardesımı once nıe yaptın bakalım sen benım ocagıma ıncır ormanı mı dıkcen dı armut sılkeler gıbı sılkeler sonrada kedı enıgı gıbı tutar ensesınden ordan oraya fırlatır.bızım zıpır sen solesene hadı tut bakım sımdı ensemden fırlat hadı hadıı sılkelesene benı yıne gene yamedı dımı fılan dıe pot uzerıne pot.esım ve aılesı ya keske ıstemeseydık mı kı kızı da bole az bagırtmadı tlflarda bızım oglanı,dıe dusunur gıbı saskın saskın ızledıler nereye geldık acaep bız?bızımkıler mı benımle beraber yerın dıbı tabıı.gercı kardesımın patavatsızlıgını ogrenmelerı uzun surmedı ama olan da oldu yaaa

ay kızlar bende sürekli düşünüyorum

neyse anlatayım beni istemeye geldiler ben işte kahveleri dağıtıcam

oturdular kayınpederimle babam konuşuyolar burda bi kahve var adını çıkaramadılar ben dan diye atladım hayır orası deil burası bilmem ne diye:roflol::roflol:
saflığa bak neyse o da geçti ben salak almışım telefonu sevgilime mesaj atmaya uğraşıorum isteme
gecesi karşımda oturan adama mesaj atıcam düşünün siz beni:roflol::roflol:

ay benimde bir sürü utandığım hadiseler oldu ama şuan hatırladığım
geçen gün eşimden çok utanmıştım
ben evine düşkün titiz biriyim aslında
ama hergünün sonunda diyorum yarın avizeleri sileceğim diye..ama unutuyorum
bir kaçgün önce eşim yatağa uzandı bede geceliklerimi giyiyordum avizelerin tozunu gördü
bana( zahmet edipte şu avizenin tozunu asan dedi nasıl utanmışııım

hepsi cok güzel yaaa su anda kapatip dizime bakmam lazim ama sizin yüzünüzden bakamiyomm,offf bu kadar olur yaaa,burasi tam strees atma yeri oldu.hepinizi cok öpüyorum ve basliyorum anlatmaya
bir gün istanbuldayiz,kuzenler orda oturuyor,ablam ben kuzen gezmeye ciktik.o zamanlar 18 e yeni girmisim.neyse bir yerde oturuyoruz.bunlar ne icelim ne icelim derken hadi biz bira icelim dediler bende hic icmemisim o güne kadar. bende istiyorum dedim,bunlar hayir olmaz sen icemezsin daha kücüksün dediler neyse bir tantana bir tartisma sonrasi 1 tane icmeme izin verdiler.neyse ickiler geldi,ben iciyorum ama biryandanda bakiyorum az kaldi,hosumada gitti,kafada hafif bir dönme:bbo:,ne yapicam diye düsünüyorum,cünkü bir ikincisine asla izin vermiyecekler biliyorum,bende,tinnn hemen ampul yandi kafada,aaaaa su arkadaki cocuga bakin,ne yapiyor o öyla dememle ikiside arkayi döndüler ben hemen ablaminkinden bir firt cektim,:içelim:biraz zaman gecti,yine baska bi numarayla,aaaa kizin kiyafete bak dedim,bunlar salaklar yine arkayi döndü,hop kuzeninkinden bir firt cektim, ama hic caktirmiyom,öyle de denk geliyor ki bunlar farketmiyor,böyle böyle derken ben zumm,ses var görüntü yok,ayaga kalktik,ben yürüyemiyorum,ikiside koluma girdi,ben önüme gelene birseyler diyorum ama gülmekten de ölüyorum o derece,ikisi basladi söylenmeye,ikiside diyor ki,buna 1 bardak icirende kabahat,bende diyorum ki,ne bir bardagi 3 diyorum,bunlarda,tabiii canim üc üc diyolar,bu kafayla biride 3 yaparsin,3 de 5 yaparsin,kafamçokkarıştıgörünen köy kilavuz istemez yürü canim diyorlar. bende,eger siz görseydiniz,ben böyle olmiyacaktim,hep sizin,yüzünüzden:smiley-cool: körsünüz iste,ne kadar safsiniz diye ikisine söylene söylene geldimm,bayagi aradan zaman gecince bunu söylemistim onlara,onlar da bir birinin yüzüne bakakaldilar,dedikleri,yok artik,daha neler,1 bardakla sarhos oldugunu kabul etmiyor bir de,yalan söylüyor,ne kadar kurnazsin,dediler.hala inanmazlar bana...salak istelülülülülülü ikisidelülülülülülü salak..........

strawberry35 geçmiş olsun canım.
ayy gözümde calandırdım da çok kötü yaa:)

rebel_black_000 senin kardeşin de evlere şenlikmiş.

asiciim sen de benim gibi şaşkın aşıksın:)

hepsi cok güzel yaaa su anda kapatip dizime bakmam lazim ama sizin yüzünüzden bakamiyomm,offf bu kadar olur yaaa,burasi tam strees atma yeri oldu.hepinizi cok öpüyorum ve basliyorum anlatmaya
bir gün istanbuldayiz,kuzenler orda oturuyor,ablam ben kuzen gezmeye ciktik.o zamanlar 18 e yeni girmisim.neyse bir yerde oturuyoruz.bunlar ne icelim ne icelim derken hadi biz bira icelim dediler bende hic icmemisim o güne kadar. bende istiyorum dedim,bunlar hayir olmaz sen icemezsin daha kücüksün dediler neyse bir tantana bir tartisma sonrasi 1 tane icmeme izin verdiler.neyse ickiler geldi,ben iciyorum ama biryandanda bakiyorum az kaldi,hosumada gitti,kafada hafif bir dönme:bbo:,ne yapicam diye düsünüyorum,cünkü bir ikincisine asla izin vermiyecekler biliyorum,bende,tinnn hemen ampul yandi kafada,aaaaa su arkadaki cocuga bakin,ne yapiyor o öyla dememle ikiside arkayi döndüler ben hemen ablaminkinden bir firt cektim,:içelim:biraz zaman gecti,yine baska bi numarayla,aaaa kizin kiyafete bak dedim,bunlar salaklar yine arkayi döndü,hop kuzeninkinden bir firt cektim, ama hic caktirmiyom,öyle de denk geliyor ki bunlar farketmiyor,böyle böyle derken ben zumm,ses var görüntü yok,ayaga kalktik,ben yürüyemiyorum,ikiside koluma girdi,ben önüme gelene birseyler diyorum ama gülmekten de ölüyorum o derece,ikisi basladi söylenmeye,ikiside diyor ki,buna 1 bardak icirende kabahat,bende diyorum ki,ne bir bardagi 3 diyorum,bunlarda,tabiii canim üc üc diyolar,bu kafayla biride 3 yaparsin,3 de 5 yaparsin,kafamçokkarıştıgörünen köy kilavuz istemez yürü canim diyorlar. bende,eger siz görseydiniz,ben böyle olmiyacaktim,hep sizin,yüzünüzden:smiley-cool: körsünüz iste,ne kadar safsiniz diye ikisine söylene söylene geldimm,bayagi aradan zaman gecince bunu söylemistim onlara,onlar da bir birinin yüzüne bakakaldilar,dedikleri,yok artik,daha neler,1 bardakla sarhos oldugunu kabul etmiyor bir de,yalan söylüyor,ne kadar kurnazsin,dediler.hala inanmazlar bana...salak istelülülülülülü ikisidelülülülülülü salak..........

aayy allah iyiliğini versin....senin üçdemenede inanmıyorlar ....koptum resmen:roflol::roflol:

kızlar valla cok uzucu ama ayrılık vaktı geldı cattı senağlama :çok üzgünüm: :a015: gıtmek ıstemıorum :1no2: yoldaymıs benımkı gelıomus.yarın gorusuruz artık.bugun bol bol dusuneyım yarın yenı bombalarla cıkayım karsınıza hsklın guzelller

kızlarr topiğin puanını birileri sürekli düşürüyor.
değerlendirme yapmayanlar yapabilirler mi acaba?
teşekkürler...

dün basima geleni anlatiyorum...
hikaye basrolunde ben varim, mekande erkekler tuvaleti....
evet anladiginiz gibi dün erkekler tuvaletine girdim...
gece calistigim sabah arkadasim israrla aramasina uyandim haliyle sersem gibiydim...
neyse bulusalim cafeye gidelim dedi...
zaten uyandirmasina sinir olmustum üstüne hiiiii gidelim dedim...
neyse gittik ama ben ruhlar alemindeyim tabiki... aklim basimda degil... ruhen hala yatagimda uyuyorum...
sonra kalktim tuvalete gideyim dedim.. hic bakmadim kadinlar tuvaletimi, erkekler tuvaletimi daldim öyle birine...
allahtan tuvaletde kimse yoktu ve isimi görürkende kimse gelmedi...
tabi cikmamla iki arkadasimin kahkahalara bogulmasi bir oldu...
ben saf hala anlamiyorum ne oldu diye soruyorum dalga gece gece anlattilar tabi durumu...
biraz bozuldum acikcasi ama beni uyandiran arkadasin agzininda payini verdim...
iste böyle fazla komik bi durum degil ama benimkiler cok eglendiler valla...
bir iki hafta gündemde kalir artik bu konu...

ben yaptım sarissacım şimdik yaptım daha anam bu topiğin puanı düşermi yahu süper burası

ben yaptım sarissacım şimdik yaptım daha anam bu topiğin puanı düşermi yahu süper burası

sağol canım.
ben de öyle düşünüyordum ama birileri yapıyor işte.

içimdeki sen geçmiş olsun bacıımmm
ama insan kokudan anlamaz mı yaa
erkek tuvaletleri hep farklı kokar nedense kafamçokkarıştı

X