Hi bu kadar utanmamtm....

valla canım o komşulardan bizde de var.
ben eşim horlamıyor diye sevinirken
yandaki evde oturan amca accayip horluyor.
sanki bizim evde.
"amca yine 5. vitese takmış diyoruz"

sanki bizim evde.
:roflol::roflol::roflol: valla pes edicem artık.. altıma kaçırıcam gülmekten....:roflol:

sanki bizim evde.

:roflol::roflol: demekki o amcada annem gibi bi hatun yok eger olsaydı oda susardı yasakkelime
Ya konu geyiğe tasınsa ne güleriz sadece sevgiliyle ilgili yorum gerek bende oda yok :sm_confused: zaten uazkta yasıyoz birlikte oluncada böyle ufak seyler oluyo sırf 4 gündür buraya bişey yazacak olay olsun diye bekledim ama çocuk geri gitti olay tek lokum olayı oldu :roflol::roflol:

kafana göre takıl tatlım.. ben köpegimi bile anlattım daha ne olsun...:roflol:

sevgiliyle başladı da canım
iş sevgiliyi filan geçti artık.
akılına gelen yazıyor.
yaz sen de boşver sevgiliyi:)

kafana göre takıl tatlım.. ben köpegimi bile anlattım daha ne olsun...:roflol:

:roflol::roflol:
Ozman tamam anlatıyorum banlanmayız inşallah :roflol::roflol::roflol:
Ya benimde balkonun demirine kafam sıkışmıştı küçükken sositososito
Ama bizimkini kesende olmadı bağırta bağırta cekti beni alt komşumuz balkonun içine senağlama
Ne kafa varmış bende de sositososito

hakıkaten kızlar ya tam geyıklık bı konu bu bnecede bı dusunelım derım ama acarsanız fılan bana da haber verın ona gore

kııss süpermıss :roflol: :roflol:
ketcapp güzeelll :):) bizz turk baynlarından korkun bakem :roflol: :roflol:
ustune kussaydın kıss stendapçının :roflol: :roflol: hem yedırıo hemde ne dioo suna bak klava:
bııttım ann :))))
Abba alemsin kısım yaa karı koca komedyenmisiniz siz koptum gülmekten devamını bekleriz.a.s.
sağol reflex.. a.s. senıde alalım bacım ;-)
ayy kıss bendede var uyurgezerlık
gecen uyandım ''KIŞTTT..KIŞTTT ' die bagırıyordumm. kendı sesime uyandım hahaha
bi gunde HAWW HAWW HAWW aşkıma dıom bugun benı iyi havalttılar haberın yok :roflol: :roflol:
bizim fermuarlar açıktı sen yine sanslısın canım a.s. :roflol: :roflol:
ılahııı ablanın basına gelmeyende kalmamıs yaaaaaa
:))))
abba aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ablanla seni öpüpü öpüp bidaha öpüyorumm...... :roflol::roflol:
nan insan gülmekten aglarmı yaaaaaaaaaaaaa... :roflol:
sağol cicim mucukk
ağlamak serbest demıstım (bkz:arka sayfalar ) :roflol:
delikafadulden :roflol:
abba inanmmıyorum sana yaaa
senin yüzünden ablanın başına gelmeyen kalmamış.
hepsi birer kader kader :roflol: :roflol:
abbaaaaaaaaaaaaa öldürdünn beniii yawwww :roflol:
bende klavyede yazarken ölüyom kıss :)) anların canlanıyor gozumun onunde :))
abbaaaaaaa bayılazammmm ablanla beraber tam ıkı cılgın yıkıldım burda hele o balkondakı demırı kesmıssınız ya kafası cıksın dıye gozumde canlandı cıldırdım gulmektennn oyy oyyy
sormaa kuzum yaa.. ascık meraklı olunca ınsanın basına neler gelmıyokı :)))
ama bu abbanın normal olmadıgı ne cılgın oldugu cocukkenden bellıymıs canımmmm.sınekler benım favorımmmmm :teytey:
yazık yaww sıneklere (( cocukluk işteee ;-)
sanki bizim evde.

hahahah ayy bu lafınn çok hoşuma gıttı bende aynı seyı babamam dıcm delikafadulden
bızım karsı komsumuzun kızı derdi bu ses ne die ..babam uyurken ,bende evde aslan var kukruo derdım :))))

bu arada su amcaydı horlamaydı okuyunca benımde aklıma geldı bı gun gece yattık esımle uyumusum tabıı saat gecenın bılmem kacıı bırden bı Allah dıe bı ınıltı yatak sallanıo gozumu korkuyla bı actım deprem fılan oluo zannedıorum bı baktım benım kı halının uzerınde hoplay tulleye sen sanacan seksek turnuvasına hazırlanıo meger ayacıgına kramp gırmıs kocısımın. :roflol: :roflol: benı bı gulme al sen ben guluorum o hopluo ben guluorum o hopluo ınleye ınleye sonra fena oldu konusmadı 2 gun benımle ama napım krız meretıde geldı mı gıtmek bılmıo kı canımm :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

:roflol::roflol::roflol: yazık ya çok kötü bi acısı var :roflol:
Ay bikere ben bi arkadaşla hastanenin bahcesinden servise gidiyorum arkadaş medikalci çok havalı oluyo tabi :1closedeyes: biri doktor hanım fizik bölümü nerde dedi.Arkadaşta havalı havalı cevap verdi burnu havada servise geçiyoduk bu merdivene bi kapaklandı oyyy anammm okadar milletin içinde ben oturdum formayla merdivene gülüyorum kız utancından kıvranıyo sonra bıraktım içeriye kaçtım rahat rahat gülmek için :roflol:

oyyy oyy.. gecmıs olsun canım a.s. :1hug:
merak herseyın anasıda danasıda demı yaff :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: bende uyurgezer sandım kıss..
hiim kramp magnezyum eksıklıgınden oluyomus canım enısteye domates yedır iyi gelir ;-)

Eşime değilde,tüm İzmir fuarına rezil oluşumu paylaşayım bende sizlerle kızlarkaydirigubbakcemile3
Oğluşumla fuara hayvanat bahçesine gitmiştik,çocuk zürafaları görmek istiyor,bende gözüme gözükcek olduğundan herhalde,ısrarla file bakalım diyorumkaydirigubbakcemile3
Çocuk zürafa,ben fil derken kazanan ben oldum geçtik filin başına izliyoruz.
Bakıcısı fili hortumla yıkıyordu,yerdede kanallar var fil orda biriken kakalı suları hortumuyla çekip çekip üstüne su döküyordu.Ben ve oğluşum beyazlar içinde şirin şirin fili izlerken,zatı muhterem 5 kovaya yakın ölçüde hortumuna çektiği,pis kakalı suları oğlumla benim üzerime fışkırtıverdi:1shok::1shok:
Saniyeler önce pırıl pırıl olan bizim, saniyeler sonra saçımızdan kakalar akıyordu kafamçokkarıştı
İlk şoku atlatıp etrafıma baktığımda,insanların yere oturmuş dövüne dövüne güldüklerini gördüm:1shok:
Hayatımda şahit olduğun en kötü koku nedir diye sorsalar,gözümü kırpmadan fil kakası diyebilirim şu anda
Ağustos sıcağında fil kakalarına bulandım onamı yanayım,oğlum canıma okudu ben zürafaya bakalım diye onamı yanayım,hiç bir taksi bizi o kokuyla arabasına kabul etmediği için Alsancağın ortasında o kılıkta kaldım onamı yanayım:a015:
Şimdi ne zaman hayvanat bahçesine gitsem,fillerle samimiyetim yoktur.Mümkünse ömrümüzün sonuna kadarda görüşmeyelimkaydirigubbakcemile3

hadı ya bende dıorum sen cok calısıosun sureklı ayaktasın ısınle bu kadar ılgılenıcene azcık benımle ılgılen Allah carptı senı bak gordun mu o gece en cok da buna kızdı tabıı bı yandan da kıkırdaya kıkırdaya gulunce ıyı ama soylemıyeyım ben gene bol bol nedenı nı bılmeden yesın domtıslerı.hem kanda yapar demı?kanı kaynatır fokur fokur.burası da zaten cadı kazanına dondu kaynıoruz durmadan fokkur da fokkur.ama sag olun kızlar ıste bu ıyı geldı.bygun mısafır agırladıktan sonra tum yorgunlugumu unuttum en cok da sen cadı bası abba sen haber vermeseydın kös kös uyuklayacaktım sımdı.

kızlar tek tek alıntı yapmayayım hepiniz süpersiniz koptum valla gülmekten babanem ha bire ne gülüosun diokaydirigubbakcemile3
sineks artık seni ödüllendircem güzelim sen şahanesin devam devamdelikafadulden

offf empati yaptım gülmedim ki basıma gelir belki diye alkisalkisalkis
Ama kötü olmuş yaa :teselli:

ılahı guldum de guldum kımse burayı durdurmasın.bundan daha eglencelı bı topık yoktur herhalde.ee pekı ne yaptın ole evınız uzakmıydı barıı yurudunuz mu?ama ılahı sen cok yasa emı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…