Hi bu kadar utanmamtm....

muhaha adım sarhos a cıktı sonunda :roflol:
sen görsen bız napak nan
dökül diyorum sana cabuk basla:jeyyar:-tatlicadiarzu-

Şimdi çıkmam lazım ikroşum :asigim:yarın ilk işim burda olmak olacak kızlar hepiniz harikasınız valla sayenizde kendime geldim siz çok yaşayın emi :1hug:

kıss sen benım gibi olmussun :roflol: gecmıs sayfaları okudysan ana- kız hehehe :))) ancak sen tek sucuya biz mınıstekı herkese :roflol: :roflol:
oyyy... gecmıss oldun deyem yawwss a.s.
hocan iyiymişş hee :roflol:
:roflol: kıss cancuuu... aynısı basıma gelmıstı valla ancak yanında şımarırken uff oldu kafam yaa :roflol: :roflol:

ayy hadiyaaa.. hakkaten ucuz atlatmıssın hee...

anammmmm süper bu ya koptummmm:roflol::roflol::roflol:

bir tane daha anlatayım.

öğrencilik yıllarım.
çok hoşlandığım biri var o da boş değil.
ama ortada bir şey yok.
yalnız bu benim telefonumu durmadan karıştırır
bir arayınca kim aradı niye aradı diye sorar
hatta benden önce açıp mesajlarımı okur.
ben de sinir oluyorum kızıyorum ama dinleyen kim.
arkadaşla plan yaptık.
kıskandırıcaz güyaa:)
koskoca kızdık ama yine de çocukmuşuz işte
ben arkadaşımın adını değiştirip erkek ismi ile kaydedicem
o da bana aşk mesajları gönderecek falan delikafadulden
neyse mesajlar gelmeye başladı.
bu, her zamanki gibi benden önce atladı
sanki onun telefonu
benim de bu sefer işime geldi tabii
av tuzağa yakalandı.
surat değişti, sinirlendi, bozuntuya vermiyor güya.
kim bu cevap verdin mi diye sorup duruyor.
uydurdum o anda birşeyler.
kıs kıs gülüyorum haline de.
bir ara gitti yanımdan ben mesajları sildim.
arkadaşın adını da değiştirdim sanki acelem neyse.
birini silmeyi unutmuşum.
gelince yine karıştırdı telefonu
çaktı tabii köfteyi
ben kıpkırmızı

Son düzenleme:
ayyy kıslarr yaaa biri beni durdursunnn hihoyyyt
bende hastalanınca fark edemeyenlerdenimmm lisedeyiz okuldan çıkarken üstümüsü değiştirdik beyas pantolon giydik üstümüse kısa badiler felan özel derse gidiorus arkadaşımla neyse hocaya geldik ders bitti felan askeri liseden bi erkek arkadaşım var okuldan hastaneye diye çıkmış buluşalım diye yazmış tamm dedik buluştuk felan bi yerde oturduk çayımızı içtikk kalktıkk ve o malum sandalyedeki lekeee eee napıcasss şimdi üstümde kısa badi altımda beyas pantolonnn erkek arkadaşıma dedimkii bişi istesem yaparmısınn ne istersen dediii sanırım sandalyede ketçap varmış oturunca popom kirlendi bana dışarıdan bi badi alabilirmisin eve bu şekilde gidemem millet başka bişi sanar fisfisfis oda tamam dedi bi tane badi aldı bana o gidince bende kalktım sandalyeleri değiştirdim masada allahtan cafede kimse yoktu geldi bizimki üstüme uyar diye uzun kollu beyas badi almışşşş :mymeka: ogünkü utancımı hiççç unutamayacağımm şimdi olsa sölerdimmm :1rolleyes:

ben şimdi size bişey anlatacam ama daha dün yasandı sıcak yani kaydirigubbakcemile3
Biz bi stand up gösterisine gittik dün sevgilim ve bi arkadaşım daha :1rolleyes:
Neyse bizim komedyen bi borcamla lokum dağıttı ama zaten lokum az dı ilk 3 sıraya yetti.Bİzde 3.sırada oturuyoruz tam bana geldiğinde lokum bitti :1shok: sevgilimde yanımda oturuyo o aldı,arkadaşla ben almadık yani.
Ayrıca ben lokumu hiç sevmem.
Neyse benim canım bebeğim kendi yemedi bana verdi :asigim: o verdi diye yedim bende ayıp olmasın diye.
Gösteri yaklaşık 2 saat sürdü.Gösterinin sonunda sahnedeki sahıs sünnetlik anısını anlattı :1shok:
İşte yara acımasın diye basımdaki fesi üstüne koyup onun üstünede yorganı örtüyoum sonra para takmaya gelenler ikkisinide acıp tekrar geri kapatıyolardı annemde mikrop kapmayım diye bi çözüm bulmuş ve onun üstünden fesi kaldırmış borcamı koyup yorganıda üstüne örterdik dedi.Annemin o asırlık borcamı işte bu diye bize lokum verdiği borcamı gösterdi :1ninca:
Aşkımda diyoki ya keske lokumu ben yeseydimde sana yedirmeseydim dedi :roflol: bende eminmisin dedim sahneyi gösterdim :roflol:
Kızlar bu gösteriyi bilen varsa söylemeyin ha sevgili zekiye ayıp olur yasakkelime

:roflol:
:roflol::roflol::roflol:

sarissaaaaa kız acelen ne kız...kaydirigubbakcemile
cancuuu ketcap olayını tuttum:1rolleyes: da ketcabın sandalyede olduguna nasıl inandırırz milleti onu cözemedim daha...:roflol:

dilevinxx ayy kıyamam aşkına ya.. seni düşünmüş :roflol:

süpermiş yaa:roflol::roflol:

Saatlerdir topiği okuyorum takıldım kaldım ayrıca gülmektende yarıldım...Ayrı ayrı süpersiniz kızlar yaasırnaşık şey:roflol:

bı tanede benden bı gun sınemadayız esımle.ara oldu onumuzdede bı kac cıft var daha sahne ısıkları acılmadan bı haraketlılık oldu onumuz yavas yavas acılmaya basladı.az soyle bı zamn gectı bızde kalktık herkes yavas yavas ılerlıo onumuzden de az once kalkan cıft ılerlıo yavas yavas ısıklara dogru ılerlıoruz kadın adamı mdurmadan cekıstırıo dursun dıe adamda ne oluo dıe hıc bakmıo onden onden gıdıo sonra arkasına bı baktı meger yalnıs hanımı almıs goturuomus :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

Abba alemsin kısım yaa karı koca komedyenmisiniz siz koptum gülmekten devamını bekleriz.a.s.

şaşkın ibişşşşş:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…