Hi bu kadar utanmamtm....

kotu olmus canım ya ama bunda rezıl olacak utanılacak bısey yok kı guzelım ınsanlık halı mutlaka zaman zaman basa gelıo malesef ıstemsız olarak o yuzden sıkma canını yanı.benım de en kotu hıssettıgım sey esımle hala nısanlıydık ve onlara gıtmıstık wcye gırmıstım ve ıcerıde kı ısık yanmıodu esım kapıyı tıklattı dolu dedım ama sesım az cıkmıs olacak kı oda duymadı buyuk ıhtımalle actı kapıyı ama Allahtan fazla acmasına musade etmeden kapatmıstım kapıyı.ve cok utandıgımı bılıorum yanı.ondan sonra oraya her gıttıgımızde lamba takılıncaya kadar sureklı kapıda nobetcı tutmustum takıı ben cıkıncaya kadar :eek:

hoş geldin canım aramıza.
o alintı yaptığın açılıştı :)
biz de rezillik çoookkk :roflol:
oku bak göreceksin. delikafaduldenh

benım babacıgımda amcamın dugunuydu sen gıt arabanın arka kapısını ac otur dıreksıyon arıyomus sonra ınmıs bı daha one bınmıs kuzen gordu koptu bıze anlattı cok uzuldum ama gulmedende edemedım

ayy cok komik ya
eminim inince arkasina önüne bakmistir gören varmi diye

İşte bir tane daha...

Kız kardeşimle kuruyemişçiye gidiyoruz tatlı için antep fıstığı almaya... Bu arada kardeşimle bir konu yüzünden tartışmaya başlıyoruz, o da hışımla önden dükkana girip kuruyemişçiye Ahmet fısıtığı var mı diyor. :roflol::roflol:
Adam şaşkın bir şekilde abla pardon ney abla falan diyor tabi benim kahkalarım dükkanı inletiyor kardeşimde kendine gülüyor. :roflol::roflol::roflol:

bügün daha bugün basıma geldi bu olay.:1closedeyes:.
sabah kan aldırmaya gittim tahlil için..
hemsire kızla kavga ettik:kızgın:.. benim dedigim yerden almadı.benneyaptımki.
ayrıca kan alınan mekanizmayı yanlış yerleştirmiş. sokup sokup cıkardı falan...kolum koptu koptu yerine geldi yani:kızgın: (buda nasıl bişeysekaydirigubbakcemile3)
telefonlada o arada benimkiyle konustuk.. beni beklemeden kahvaltı yapmış..benneyaptımki..
nan zaten canım burnumda kolumun agrısından ölüorum.. dedim buna trip atam ben:emir_bebek:...
dedimki içimden bunun evine gideyim.. kendimi yataga atıp zırlaya zırlaya aglayayımşakkıdı..
gittim caldım kapıyı.. cantamı ceketimi fırlatıp attımsengözlerimebaksanab..
canımda acıyo biyandan aglıyorumdelikafadulden.. bu bilmiyo tabikaydirigubbakcemile3.
dedim sakın dokunma bana:kızgın:.. koşa koşa bunun odaya gidiorumdelikafadulden.. kendimi yataga atıp zırlıcamm:ecrin_bebek:..
buda yazık merak edecek benle ilgilenek.. sözdekaydirigubbakcemile3....
ben bunun odasına gittim.. kendimi yataga atıp aglıcam ya:1closedeyes:..
kendimi yataga atmamla birlikte kafamı yatagın yanındaki kalorifere toslamam bir oldukafamçokkarıştı.
nan ne yapıon kendindemisin diyo:sm_confused:.. ben aaaaaaaaaa ben niye böleyim diye aglıyorum:roflol:..
ne oldu nan sakin ol diyo:1shok:..ben kafamın acısından daha beter aglıyorum:icecream:..
aaauuuaaaa diye garip bises cıkıyo benden:roflol:..
anam bu biyandan gülüyo.. ben bi yandan hem kolumun acısından hem kafamın acısından hemde rezilligimden aglıyorumdelikafadulden..
sonra bu sen sakinleş dedi cıktı odadan.. ben basladım iyice zırlamaya:icecream:..
sonra hiç bişey olmamıs gibi gittim yanına..
bu hiç bişey söylemeden aynayı getirdi bana.. alnım kıpkırmızı:1shok:...
bide bunun için agladım ya:roflol:...

hemen bidene dahaa
bu daha tazeee şimdi makyaj topiklerine girenler bilir boyanıp boyanıp koyuyoruss şimdi ben geçenlerde makyaj yaptım bi gözüme farklı renk bi gözüme farklı renkk evde de yanlızım makyaj bitti fotoları kesiip biçmekle uğraşırken kapı çalındı sucu geldi neyse oyalandık tabi kapıda boş damacana ver para ver para üstü al felan derkenn çocuk yüzüme uzunn uzunnn baktı baktııı ve bana yeni trend bumu abla dediii ben başta anlayamadımm kapıyı kapattıktan sonra aynaya bi baktım kii çocuk benii öle bi göz yeşil bi gös kahve görmüşşş:roflol:

sinekssssssssssssss alnının durumu nasıııı bacumm

birtane de ben yazayım..:eek:
lisedeyim hazırlık sınıfında...
ve derste karşılıklı ing.konuşuyoruz hocaylaa..
sıra bana geldi ben kalktım...arka sıramızda da 2 erkek oturuyordu..
ben kalkınca bir gülüşme oldu..ben ne oldu falan diye şaşkın şaşkın düşünürken
bir yandan da ingilizce konuşmaya çalışırken öğretmen gelip arkadan eteğimi düzeltmesiylebaşımdan aşağı kaynar sular döküldü..kafamçokkarıştı
meğersem eteğim kalçamın arasına girmiş:eek:
ama öğretmen durumu çok güzel idare etti..helal olsun valla-tatlicadiarzu-
hatırladıkça hala utanırım...

ayrıca kan alınan mekanizmayı yanlış yerleştirmiş. sokup sokup cıkardı falan...kolum koptu koptu yerine geldi yani:kızgın: (buda nasıl bişeysekaydirigubbakcemile3)
telefonlada o arada benimkiyle konustuk.. beni beklemeden kahvaltı yapmış..benneyaptımki..
nan zaten canım burnumda kolumun agrısından ölüorum.. dedim buna trip atam ben:emir_bebek:...
dedimki içimden bunun evine gideyim.. kendimi yataga atıp zırlaya zırlaya aglayayımşakkıdı..
canımda acıyo biyandan aglıyorumdelikafadulden.. bu bilmiyo tabikaydirigubbakcemile3.
dedim sakın dokunma bana:kızgın:.. koşa koşa bunun odaya gidiorumdelikafadulden.. kendimi yataga atıp zırlıcamm:ecrin_bebek:..
kendimi yataga atmamla birlikte kafamı yatagın yanındaki kalorifere toslamam bir oldukafamçokkarıştı.
nan ne yapıon kendindemisin diyo:sm_confused:.. ben aaaaaaaaaa ben niye böleyim diye aglıyorum:roflol:..
ne oldu nan sakin ol diyo:1shok:..ben kafamın acısından daha beter aglıyorum:icecream:..
anam bu biyandan gülüyo.. ben bi yandan hem kolumun acısından hem kafamın acısından hemde rezilligimden aglıyorumdelikafadulden..
sonra bu sen sakinleş dedi cıktı odadan.. ben basladım iyice zırlamaya:icecream:..

nası becerdın nan:roflol::roflol:
karnım agrıdı be bebegıme bısey olcak:mymeka:
:roflol::roflol:
ay bıde demıre cakıyo kafayı ya bravo:roflol:

şu kafayı vurma olayı benimde başıma geldi yeni nişanlandık benimkiyle kayınvalidem bi yere gitti o kapıdan bis bacadan eve girdik tabee :jeyyar: neyse romantizm felan yattığımıs yerden film seyrediorus ben duvar kenarındayımm o esnada noldu bilmiyorum yastıktan kafacağızım düştüü dannn diye duvara vurdum kafamıı ama nasılbi vuruşş bi an sessizlik olduu sonra gülmeye başladık benimkiylee güldük güldük gülerken ben başladım ağlamayaaa ühühüühüühhhhüüü diye canım yanıyo benim sen neden gülüyosunn diye :çok üzgünüm: şaşırdı adamcağızz diyoki nan napsak suç napsak suçççç anlayamadımki nannnn :mymeka:
oyyy aşkımmm benim yawww seviorummm Şeniz

Abba Allah ne muradın varsa versin bu topiği gösterdiin kendime geldim kızlar hepiniz harikasınız valla :roflol: :roflol:
a.s. a.s. :1hug: eylulum bitaneeemm , bundan sora hep beklerızz anacımmm :)) yuzun hep gulsunnn kuzucummm.. :1hug:

*** burda hem guluyoruss hemde kendımız anlattıgımız için desarjj oluyoruzz kıslarr.. haa bu kelımede sımdı aklıma geldı :)))
he he bizim eşimle o tarz bir rezilliğimiz olmuştu.
biz iki şaşkın aşık nihayet yüzüklerimiz takılmış.
havalardayız tabii mutluluktan.
el öpücez artık.
iki baba da ayakta yan yana bizi kutlayacaklar.
ben babamın elini öptüm eşim babasının.
sonra ikimiz aynı anda diğer babanın eline çapraz bir şekilde uzanınca küüttt :roflol:
kaydirigubbakcemile3
şaşkın aşıklar sizi gibi... :roflof:
kotu olmus canım ya ama bunda rezıl olacak utanılacak bısey yok kı guzelım ınsanlık halı mutlaka zaman zaman basa gelıo malesef ıstemsız olarak o yuzden sıkma canını yanı.benım de en kotu hıssettıgım sey esımle hala nısanlıydık ve onlara gıtmıstık wcye gırmıstım ve ıcerıde kı ısık yanmıodu esım kapıyı tıklattı dolu dedım ama sesım az cıkmıs olacak kı oda duymadı buyuk ıhtımalle actı kapıyı ama Allahtan fazla acmasına musade etmeden kapatmıstım kapıyı.ve cok utandıgımı bılıorum yanı.ondan sonra oraya her gıttıgımızde lamba takılıncaya kadar sureklı kapıda nobetcı tutmustum takıı ben cıkıncaya kadar :eek:
ayy kıyamam.. karanlıkmıs neysekıı acsada bişicik goremezmıss :roflol: :roflol:
abbacım senı burda gormek ne kadar guzel bıttı mı bakalım fınaller?
yok cıcım yaa 2hafta sonra finaller kım calısır bu saatte ben yasmsım oraya kocaman sen aldırma ona :)) sınav gecesi ancak çalışcak gibiyim bu gidişle yaww..
İşte bir tane daha...
Kız kardeşimle kuruyemişçiye gidiyoruz tatlı için antep fıstığı almaya... Bu arada kardeşimle bir konu yüzünden tartışmaya başlıyoruz, o da hışımla önden dükkana girip kuruyemişçiye Ahmet fısıtığı var mı diyor. :roflol::roflol:
Adam şaşkın bir şekilde abla pardon ney abla falan diyor tabi benim kahkalarım dükkanı inletiyor kardeşimde kendine gülüyor. :roflol::roflol::roflol:
hahah ayy ölceem şimdiii... :)))
:roflol:...

gecmıs olsun sinekscim
uff olmuss kafan :roflol:

hoş geldin canım aramıza.
o alintı yaptığın açılıştı :)
biz de rezillik çoookkk :roflol:
oku bak göreceksin. delikafaduldenh

hadı yaaa ınsanda bı kere kotu sans olursa baskalarının basına zembılle para ıner bızım gıbı sanssızlarında basına kus pısler ıste bole

Sineks sana artık söyleyecek birşey bulamıyorum.
öpüyorum kuzum sadece :roflol:

hemen bidene dahaa
bu daha tazeee şimdi makyaj topiklerine girenler bilir boyanıp boyanıp koyuyoruss şimdi ben geçenlerde makyaj yaptım bi gözüme farklı renk bi gözüme farklı renkk evde de yanlızım makyaj bitti fotoları kesiip biçmekle uğraşırken kapı çalındı sucu geldi neyse oyalandık tabi kapıda boş damacana ver para ver para üstü al felan derkenn çocuk yüzüme uzunn uzunnn baktı baktııı ve bana yeni trend bumu abla dediii ben başta anlayamadımm kapıyı kapattıktan sonra aynaya bi baktım kii çocuk benii öle bi göz yeşil bi gös kahve görmüşşş:roflol:

sinekssssssssssssss alnının durumu nasıııı bacumm
nan ben ogün topikte iki renk makyajlı görünce aklımdan gecirmedim degil.. acil sokaga cıksa ne olur acep diye.. ama gerek kalmamış.. gören görmüşşşkaydirigubbakcemile3
ii canımcımmm suan .. şişmedigine şikürrrkaydirigubbakcemile3
ALLAH senı ne etmesın emı garip bigün olmus gercekten aman ALLAH ım aglatmasın
:eek: aminn.. hepimizi..

aman gecde su fınallaerı sınav gunu calıs ıstersen.ıyı barı karanlık fılan demıssınde olan oldu bı kere gorulse gorulurdu yanı dısarının projektor gıbı lambası vardı.cok sukur ucuz atlattım

nan ben ogün topikte iki renk makyajlı görünce aklımdan gecirmedim degil.. acil sokaga cıksa ne olur acep diye.. ama gerek kalmamış.. gören görmüşşşkaydirigubbakcemile3
ii canımcımmm suan .. şişmedigine şikürrrkaydirigubbakcemile3

:eek: aminn.. hepimizi..

ılahı koptum yaaa :roflol: guzelmıs aslında o fıkır bende de vardı kına gecesı makyajını bende farklı farklı ıstıodum ruju fılan farklı ama ancak sacımı morun uzerıne kızıl balyaj attırdım.cıcegı burnunda cılgın gelınden yenı evlenecek olanlara kotu ornek ama olsun.ne demısler hocanın dedıgını dınle gıttıgı yoldan gıtme dıe :nazar:

X