Hi bu kadar utanmamtm....

sevgılı topicimize (ayy sarıssa topigini sahıplendım yaww birden :roflol: :teytey: ) yazmıs olduklarınızı keyifle okudum, sevgili kk uyleri a.s. a.s. hepimize tek tek tşk ederim.. gülmekten ölcektim yaff :roflol: :roflol: bu moralsizligimde bilee kahkaha atmamı sagladınız Allahta sizi guldursun :Saruboceq:
son olarak hepiniziiiiiiiiiiiii çooookkk seviyorummmm.. :1hug: :1hug:
bu sitede benım gibi kendıyle barısık uyeler oldugu için (kasım kasım kasılmayan amann su benım zayıf yonum amann birileri duymasınn resilll kepazzelık son hadde diyipte içim içimi yemıyor, birileri gulecek dalga gececek diede bıyerım eksılmıyor,oldugum gibi olmayı çok sevıyorum ve hepinizi çok sevıyorum a.s. ) çok sanslıyım a.s. :teytey:

asiii,sineks,nez12,kanarya,sukutuhayalben,kivircik,pespembe,tone_def,niltt,cancu,aycaaaaa,haşarı kedi,asgd,cicikiz34,sarissa,doublebump,burcums,
lavanda,smyl,deniz_25710,sila66,gzellergzeli,ikrar,tatlicadiarzu.. ismini yazmayı unuttum varsa şimdiden çok özür :1hug: :1hug:
(bunlar 33ten sonrakı yazdıklarımdı öncekıler kusura bakmasın.. okurken aklıma geldi boyle biseyı dile getırmek)

topik hepimizin artık...
ben açarken bu boyutlara ulaşabileceğini hiç düşünmemiştim zaten.
hepimizin katkılarıyla bu duruma geldi ve bence
süpperrr oldu.
ben de hepinizi çoookkk seviyorum kızlar.
hepiniz muhteşemsiniz.

ve abbacığım samimi duyguların için teşekkürler...

sırnaşık şey
Mütevazi olursak her zaman her şekilde kazanırız zaten şekerim,burnu büyük olarak,ay anlatamam,göremem,işim olmaz gibilerinden yaklaşırsak kaybederiz zaten,ben ilk okuldaki komik,çirkin resimlerimi bile millete göstermeye bayılırım mesela bazıları vardır"ay nolur bakmaaaaa"diye gıcık ederler insanı:mymeka:topic süper komediye devama.s.
bu sefer de,lise 1 deyken sırılsıklam aşık olmuşum birine,bi de o kadar salaşım ki tipime bile önem vermiyorum...mahalleden biri ama o kadar yakışıklı ki,adi bi de ilgileniyo ümit veriyo e malum lisedeyim ilk aşk,bana güller falan filan o kadar hoşuma gidiyo ki meğerse eşşooo.... 2 kızla daha çıkıyomuş:mymeka:bi gün elinde 3 tane gül bana dedi ki "bu güllerin biri sana,diğeri bi arkadaşa,diğerini de sana vericem,marketteki kasiyer kızın kasasına bırak "e...."bıraktı bunu sana de"dedi bana,bende saf mal götürdüm gülü kıza verdim dedim ki bunu e.... sana gönderdi dedim,mallığımın kurbanı,sonra bi baktım o hıyar arkamdan kıs kıs gülüyo,ben hala mal gibi ona bakarak gülüyorum,sonra mahalleden başka bi abimiz beni uyarmıştı da kendime gelmiştim,üniv.döneminde fiziksel olarak (imaj)büyük bir değişime girdikten sonra çok koşmuştu peşimden ama tınlamamıştım bile ehheehheelülülülülülü

ayy nitt tam saf aşık olmuşsun yaa inanamıyorum sana.
:roflol:

durun gene aklıma alkollu bıseyim geldı
bekarken cok içiyodum her hafta bırının dogum gunu oluyodukaydirigubbakcemile3
gene sakaryada bı turku bara gıttık
içtik filan halaya kalktık
ben kaptırmısım kendımı herkes oturmus bızımkılerden
bı dondum saga yanımda yabancı bı adam elını tutmusum herıfın bı sola dondum gebe yabancı bı adam herkes utusmu benı bende kaptırmısım bıde tııııs tııııs yapıyom
neyse erdinc dıye bı arkadas benı almıs oturttukaydirigubbakcemile3
eve gıdecez bı arkadasın cip ine bındık 8 kısı:1shok:
eve dagıtcak bızı kızılaya geldık polis cevırdı bızı
inin dedi
biz iniyoruz polis sok geciriyo:1shok:
masallah dolmus gıbı olmus burası dedı:1shok:kaydirigubbakcemile3

ben de ethem dıye bı arkadasla tartıstım kafada ıyıya
polis e bu ethem serefsız dıyorum
polis te he kızım bellı tıpınden mal dıyokaydirigubbakcemile3

ne kadar ıcıtınız dıyo ben cok doluyoz polis abi dıyorumkaydirigubbakcemile3
butun mıllet kırılıyo gulmekten kaydirigubbakcemile3
o ara telsızden anos yapılıyo ıste merkez vs
ben polis kapat sunu merkez merkez kafamız şişti diyorum poliste guluyokaydirigubbakcemile2
o ara arabanın sahıbı arkadas bızı orda bırakıp araba ıle kacmıs kaydirigubbakcemile3
telefonu calıyo ıste
actım almanyadan amcası arıyomus
ben adama sen salakmısın ta ordan bura aranırmı dıyomusumkaydirigubbakcemile3
bıde polis e abı cok acım ben dıyomusum adamda o kadar içecegıne karnını doyuraydın dıyomus
neyse gene yırrtık bıraktılar bızı taksıye atlayıp eve gelmsıtım
ertesı gun ertesı gun gene herkes benı konusuyudukaydirigubbakcemile3

ahh ahh ben bırsey daha anlayatım sımdı bızım ordakı turkcellde bı cocuk vardı cocuk cok tatlı bı cocuk bole bende dısarda cok cıddı olurum cocuk konusmaya falan calısıyo bellıkı kestırdı benı gozune neyse kontorumde cabuk bıterdı :roflol: kontor bıttıkce gıderdım bıgun saf olan ebnmıyım cocuk mu ıkımzımıyız bılemem sız karar verın kontor parası verdım cocuk kontoru verdı para ustu verdı hıc saymadan cebıme koydum cıktım sonra yengemle bulusup alısverıse cıkıcaz yengemle bulustum paranın ustune baktım cocuk eksık vermıs yengeme anlattım hadı gıdıp alalım dedı salaklıgıma doymıyım gıdemıyorum cocuk ne dusunucek sonra neyse gıttık ben bısey demeden cocuk hemen dedı ya kkusura bakmayın falan dedı ama kıpkırmızı emınım bende oyleyım sonra cocugu sanıyorum son grousumdu bı daha gıtmedım

kizlar bir tane daha anlatayim,
benim bu herif varya cok matrak,neyse konuya gelelim,dün camiide bi komsumuz kocasina mevlüt yapti bende dedim adama ben gidemiycem ama sen git bir göründe gel ,ama gelirken önce bizi ara asaya inelim dedim,bahceye gitmek icin,biraz vakitli gel dedim.neyse bizimki gitmis hoca vaazi uzattikca uzatmis,dua biter bitmez bizimki firlamis,bizde onu bekliyoruz tabi , bu arabada,bindik neyse bahceye vardik bu arabadan bi indi ben direk ayaklarina baktim bagirdim bu neee diye,oda ne varki canim dedi
sen git baskasinin eski bükü ayakkabisini giy gel,ben gülmekten catliyorum,siz girin ben bi bakiyim geleyim demezmi
bende hic biryere gitme havani alirsin dedim .canim yaa nasilda kipkirmizi oldu.:eek:

ahh ahh ben bırsey daha anlayatım sımdı bızım ordakı turkcellde bı cocuk vardı cocuk cok tatlı bı cocuk bole bende dısarda cok cıddı olurum cocuk konusmaya falan calısıyo bellıkı kestırdı benı gozune neyse kontorumde cabuk bıterdı :roflol: kontor bıttıkce gıderdım bıgun saf olan ebnmıyım cocuk mu ıkımzımıyız bılemem sız karar verın kontor parası verdım cocuk kontoru verdı para ustu verdı hıc saymadan cebıme koydum cıktım sonra yengemle bulusup alısverıse cıkıcaz yengemle bulustum paranın ustune baktım cocuk eksık vermıs yengeme anlattım hadı gıdıp alalım dedı salaklıgıma doymıyım gıdemıyorum cocuk ne dusunucek sonra neyse gıttık ben bısey demeden cocuk hemen dedı ya kkusura bakmayın falan dedı ama kıpkırmızı emınım bende oyleyım sonra cocugu sanıyorum son grousumdu bı daha gıtmedım

ne paragözsün nan-tatlicadiarzu-

selam kizlar ay koptum gulmekten insanin moreli mozuksa buraya gelmesi yeter walla
bende size anlatcaim bir rezil olma hikayemi
bir aksam uzeri isten citkim erkek arkadasii bekliyorum beni arabayla alicakbaktim bizimki gelmis bende actim kapiyim oturdum on koltuga selam askim dedim tamam opmeye uzandimki anammmm birde ne goriyiim baska bir adam sasirddim resmen sok gecirdim hemen arabadan indim ama yazik adama sok gecirdi hemen benimki gelmisti ona anlattim ilk once kizdi sonra gulmekten yarildi resmen

kaydirigubbakcemile3
hoş geldin dilek aramıza.
sen de bizdensin galiba kaydirigubbakcemile3

kizlar bir tane daha anlatayim,
benim bu herif varya cok matrak,neyse konuya gelelim,dün camiide bi komsumuz kocasina mevlüt yapti bende dedim adama ben gidemiycem ama sen git bir göründe gel ,ama gelirken önce bizi ara asaya inelim dedim,bahceye gitmek icin,biraz vakitli gel dedim.neyse bizimki gitmis hoca vaazi uzattikca uzatmis,dua biter bitmez bizimki firlamis,bizde onu bekliyoruz tabi , bu arabada,bindik neyse bahceye vardik bu arabadan bi indi ben direk ayaklarina baktim bagirdim bu neee diye,oda ne varki canim dedi
sen git baskasinin eski bükü ayakkabisini giy gel,ben gülmekten catliyorum,siz girin ben bi bakiyim geleyim demezmi
bende hic biryere gitme havani alirsin dedim .canim yaa nasilda kipkirmizi oldu.:eek:

kız enıste yanına nasıl gelıcegını bılememıs onune cıkan ılk aykkabıyı gıymıs naaptın adamcagıza :roflol::roflol:

sevgılı topicimize (ayy sarıssa topigini sahıplendım yaww birden :roflol: :teytey: ) yazmıs olduklarınızı keyifle okudum, sevgili kk uyleri a.s. a.s. hepimize tek tek tşk ederim.. gülmekten ölcektim yaff :roflol: :roflol: bu moralsizligimde bilee kahkaha atmamı sagladınız Allahta sizi guldursun :Saruboceq:
son olarak hepiniziiiiiiiiiiiii çooookkk seviyorummmm.. :1hug: :1hug:
bu sitede benım gibi kendıyle barısık uyeler oldugu için (kasım kasım kasılmayan amann su benım zayıf yonum amann birileri duymasınn resilll kepazzelık son hadde diyipte içim içimi yemıyor, birileri gulecek dalga gececek diede bıyerım eksılmıyor,oldugum gibi olmayı çok sevıyorum ve hepinizi çok sevıyorum a.s. ) çok sanslıyım a.s. :teytey:

asiii,sineks,nez12,kanarya,sukutuhayalben,kivircik,pespembe,tone_def,niltt,cancu,aycaaaaa,haşarı kedi,asgd,cicikiz34,sarissa,doublebump,burcums,
lavanda,smyl,deniz_25710,sila66,gzellergzeli,ikrar,tatlicadiarzu.. ismini yazmayı unuttum varsa şimdiden çok özür :1hug: :1hug:
(bunlar 33ten sonrakı yazdıklarımdı öncekıler kusura bakmasın.. okurken aklıma geldi boyle biseyı dile getırmek)
abba cim canim benim tesekkürler
seninde katkin büyük tabii
ha konu sahibinin de
öptüm seni sarissa:asigim:

kız enıste yanına nasıl gelıcegını bılememıs onune cıkan ılk aykkabıyı gıymıs naaptın adamcagıza :roflol::roflol:

sorma bide demezmi amaaan canim sagolsun,aksama kadar gözlerini kacirdi durdu benden,gözgöze geldigimiz anda gülmekten ölüyordum.

ayy kısslarr gülmekten aklımdakılerı unuttum valla :roflol: *************************************************

bu cumartesi sinemaya gittik aşkımla..................

millet kudurmuşşş yaaa abba :):)

Alın işte bir tane daha geldi aklıma............................................
nan manyaklar ölücemm gülmekten........:roflol: hoşgeldin abba.. nerelerdesin kız sen.. topik boş kalmamalı dahada isteriz dahadadelikafadulden
:roflol::roflol: senin depresyonda olaylı gecer kesin.
Ay valla benim sadece iki tane anım var sizde maşallah yani karnımı ağrıttınız yemin ediyorum.İyi ki varsınız ya :1rolleyes:
:enbuyukkk::nazar:
valla olaylı gecio zatendelikafadulden yazıcamm bekleyin....:roflol:
ayyyyyy yarıldım burda ya gene kopmusunuz abba asi burcums sınes sarıssa alemsiniz ya
Şeniz
hemen yazıyorum aklıma bişi geldii.............................

benden bır tane daha ..................................

süpersiniz gülmekten koptummmmm delikafadulden
yengemle çok iyi anlaşırız......................................

durun
bi alkollü muhabbetimi daha anlatım ..................................

kizlar bir tane daha anlatayim.........................
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa valla cıldırıcamm yeterrrrrrrrrrrrr:roflol::roflol: nan cosmussunuz valla billa........delikafadulden:roflol:Şeniz

walla cnm arabanin rengi ayniydi marka ayni bende gorunce o sandim yuzune bakinca resmne sok oldum aklima geldikce guluyorum hala ben dua ediyorum adam askim deyip sarilmadi bana hahahaha o zaman asil komedi baslardi

X