Hi bu kadar utanmamtm....

hemen yazıyorum aklıma bişi geldii
dersanedeyim bi tane coğrafya öğretmenimiz var yeni öğretmen olmuşş nasıll hoşşşşşşşş nasıl tatlııı platonik olarak seviyorum adamı :asigim: o derece yanii bigün kantinde oturuorus arkadaşlarla hoca girdi kantine kimseye pas vermeden ilerliyo :dilcikar: arkamısdan geçti bende tam görebilmek için sandalyeyle arkaya doğru yaslandımm yaslandımm yaslandım ve sonuç plastik sandalyeninnn kırılan 2 arka ayağı cancu yerdeeee :roflol: hoca arkasına döndü beni yerde gördü ve gülmeye başladı :eek:klava: onunla beraber kantindeki herkesss :eek:klava: rezillik diz boyuuu :roflol:

benden bır tane daha bırgun okulla tatılyaya gıttık benım kankam hocaben takılıyoruz sıradayız ama tıklım tıklım hoca bıraz gerıde kaldı hocanın elını tuttum kendıme cekıyorum ama nasıl tuttum sımsıkı meger o tuttugum el bır yakısıklının elıymıs bır utandm bır utandım cocukta bozuntuya vermıyo nasıl cıkıcagımı bılemedım ordan cok fenaydı ya

hemen yazıyorum aklıma bişi geldii
dersanedeyim bi tane coğrafya öğretmenimiz var yeni öğretmen olmuşş nasıll hoşşşşşşşş nasıl tatlııı platonik olarak seviyorum adamı :asigim: o derece yanii bigün kantinde oturuorus arkadaşlarla hoca girdi kantine kimseye pas vermeden ilerliyo :dilcikar: arkamısdan geçti bende tam görebilmek için sandalyeyle arkaya doğru yaslandımm yaslandımm yaslandım ve sonuç plastik sandalyeninnn kırılan 2 arka ayağı cancu yerdeeee :roflol: hoca arkasına döndü beni yerde gördü ve gülmeye başladı :eek:klava: onunla beraber kantindeki herkesss :eek:klava: rezillik diz boyuuu :roflol:
:roflol: :roflol: sandalye bile hocanın yakışıklılığına dayanamayıp bacaklardan koyvermıs desene :roflol: tabii sende yerlerdee.. :roflol: kıss senı kıskanmıs bu sandalye ondan senı yere atmıs :kızgın: kaydirigubbakcemile3
benden bır tane daha bırgun okulla tatılyaya gıttık benım kankam hocaben takılıyoruz sıradayız ama tıklım tıklım hoca bıraz gerıde kaldı hocanın elını tuttum kendıme cekıyorum ama nasıl tuttum sımsıkı meger o tuttugum el bır yakısıklının elıymıs bır utandm bır utandım cocukta bozuntuya vermıyo nasıl cıkıcagımı bılemedım ordan cok fenaydı ya

:roflol: :roflol: ayy çocukta dıyordur buldum fıstık gibi kıss
verdım elimi razıyım dıyordur :roflol:

ayyy bidene daha anlatıcamm annem teysem kuzenlerle yürüye yürüye biyere gidiorus o esnada caddeden mini kupırr kaydirigubbakcemile3 geçti nasılda beğeniyorum varyaa o arabayıı neyse ben safıı arabaya bakarken önümdeki direği görmeee direğe toslaaaa :roflol: kafamdaki yıldızları söylememe gerenk yok sanırmm allahtan gören kimse olmadı yaaa bide mini kupırlı çocuk göreydi yaaa ayyy tam rezillik ozman-tatlicadiarzu-

süpersiniz gülmekten koptummmmm delikafadulden

yengemle çok iyi anlaşırız aramızdada fazla bi fark yoktur bunun kuzeni benden hoşlanıyormuş.yengemlerdeykn ben birgün haberleşmişler tabi benden habersiz çocuk geldi falan gidemedm bende kaldım neyse konuştuk hoşbeş numaramı almayı başardı.neyse birgün dışarda buluşucaz başbaşa sırnaşık şey neyse buluştuk.oturuyoruzz hoş sohbet muhabbet(ben regl dönemlerimde hiç olduğumu hissetmem ağrısız olurum yani)kakmaya karar verdik ben kalktım ayağa kalakaldım sandalyede ıslaklık gördüm ben dumur rengim gitti sesim çıkmıyo çocukla ilk görüşme neyse bu anladı bana demezmi ceketini beline bağla wc kadar gidelim neyse gittik kapıda bekliyo beni içeri irdim hiç bişe yok sanırım sandalye deri oldu için terlemişşim utancımdan nasıl dışarı çıkıcağımı düşündüm çıktım ama nasıl çıktımm mosmor ben bidahada görüşemedim son görüşüm oldu kafamçokkarıştı

ayy sunuda anlatayımda rezıllıgımı gorun :)

bırgun z.burnuna gıdıcem ılk defa kafamda o kadar dalgın kı emınonune gıttım ordan tranvaya bınıcem ama nerde bılmıyorum mıllete sordum kapalı carsının ıcınden merdıvenlerden cıkılıyomus ama tabı ben saff sen gıt vapurlar ıcın mıllet jeton alıyo bende dıyorum kı ya burda bı yanlıslık var burdan nasıl gıdıcem :) sonra neyse gıdım sorım dedım jeton almaya gırdım parayıo cıkardım adama dedım kı tranvaylar nerde adam guldu yok hanımefendı carsının ıcınden cıkılıyo demez mı ben tabı rezıllıgıme mı yanım adama ya ksuura bakmayın dedım ama yerın dıbıne gırdım resmen sonrada neyse bı daha gormıycem adamı dıye kendımı tesellı ettım :)

Konuyu Toplam 14 Kullanıcı okuyor. (12 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
asgd+, c.n.y., fibula, ikrar, LoveLy_, narcoleptic, neon28, policeinci, rayiha23, sarissa+, seyma88
kısçelerrr sadece okumayın yazın yazınnn hadiiidelikafadulden

durun
bi alkollü muhabbetimi daha anlatım
arkadasın dogum gunu gene ankarada sakaryada bı bara gıttık arkadaslar ben içince sapıtıyom dıyo bı tane içeceksın sen dedıler ıyı dedım :nazar:
bi bira içtim ama tam kafa guzel olmaya basladı canım cekıyo
bunların hepsı halaya kalktı
benım karnım agrıyo dıye oturdum masada
masadakı her bartaktan bır ıkı yudum alıp bırakıyorum
garson baktı ohaa ya dedı essek herıf-tatlicadiarzu-

benım kafa gene bi milyon oldu tabı
benı otobus duragına bırakcaklar arkadaslar
ben baslamısım kızılayın ortasında
hepimiz kardesız bu kavga ne diyekaydirigubbakcemile3
içince herkesle kardes olmak ısteme gıbı bı huyum varkaydirigubbakcemile3

yanımızdan gecen genc bı gurup durup alkıslıyomus
bende varolun yigitler diyomusum kaydirigubbakcemile3

bizim arkadaslar bakmılar olucak gıbı degıl
taksıye atıp eve götürelım demısler kaydirigubbakcemile3

bıde arkadas dıyokı
la bu bira ıle kafayı buldu buna hiç içirmemek lazım:dilcikar:kaydirigubbakcemile3

Konuyu Toplam 14 Kullanıcı okuyor. (12 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
asgd+, c.n.y., fibula, ikrar, LoveLy_, narcoleptic, neon28, policeinci, rayiha23, sarissa+, seyma88
kısçelerrr sadece okumayın yazın yazınnn hadiiidelikafadulden

kız yazıyom ya klıma geldıkce yazıyom vallaha kaydirigubbakcemile3

ayyy bidene daha anlatıcamm annem teysem kuzenlerle yürüye yürüye biyere gidiorus o esnada caddeden mini kupırr kaydirigubbakcemile3 geçti nasılda beğeniyorum varyaa o arabayıı neyse ben safıı arabaya bakarken önümdeki direği görmeee direğe toslaaaa :roflol: kafamdaki yıldızları söylememe gerenk yok sanırmm allahtan gören kimse olmadı yaaa bide mini kupırlı çocuk göreydi yaaa ayyy tam rezillik ozman-tatlicadiarzu-
kıss cancuu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
aynı seyı kuzenım yasamıstı.. ama kucuktu ozamanlar guya bende elınden tutuyorum dusmesın dıe.. dannn die kafasını carpmıstı :))) guvercınlere bakarken kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
süpersiniz gülmekten koptummmmm delikafadulden

yengemle çok iyi anlaşırız aramızdada fazla bi fark yoktur bunun kuzeni benden hoşlanıyormuş.yengemlerdeykn ben birgün haberleşmişler tabi benden habersiz çocuk geldi falan gidemedm bende kaldım neyse konuştuk hoşbeş numaramı almayı başardı.neyse birgün dışarda buluşucaz başbaşa sırnaşık şey neyse buluştuk.oturuyoruzz hoş sohbet muhabbet(ben regl dönemlerimde hiç olduğumu hissetmem ağrısız olurum yani)kakmaya karar verdik ben kalktım ayağa kalakaldım sandalyede ıslaklık gördüm ben dumur rengim gitti sesim çıkmıyo çocukla ilk görüşme neyse bu anladı bana demezmi ceketini beline bağla wc kadar gidelim neyse gittik kapıda bekliyo beni içeri irdim hiç bişe yok sanırım sandalye deri oldu için terlemişşim utancımdan nasıl dışarı çıkıcağımı düşündüm çıktım ama nasıl çıktımm mosmor ben bidahada görüşemedim son görüşüm oldu kafamçokkarıştı

öncelıkle hosgeldın aramıza a.s.
yaff senınkıde kötü bi talıhsızlık olmus heee delikafadulden kaydirigubbakcemile3

durun
arkadasın dogum gunu gene ankarada sakaryada bı bara gıttık arkadaslar ben içince sapıtıyom dıyo bı tane içeceksın sen dedıler ıyı dedım :nazar:

bıde arkadas dıyokı
la bu bira ıle kafayı buldu buna hiç içirmemek lazım:dilcikar:kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol: ay yanaklarım agrıdı ya gulmekten hepımız kardesız dıyınce benımde aklıma geldı bıtane hemen anlatıyom

ben kuzen kuzenın arkadası carsamba pazarına gıttık sabah erkenden ama heryerı dıdık dıdık ettık bır yorulmusuz bır yorulmusuz hemde acım delı gıbı artıık yorgunluktan bayılıcam ellerımız dolu unkapanından taksıye bındık ben soforun arkasında oturuyorum basladım hepımız kardesız bu öfke ne dıye ...." ıclı ıclı soyluyorum sonra bıran aynaya abktım adamla goz gıze geldık kafama donk ettı hemen kuzenıme dondum nen nıye demıyosun kendımden gecmısım burda dıye onlarda farkındayım sanıyomus bıde sesım ıgrenctırkı sormayın nasıl gulmustum :roflol::roflol::roflol:

durun

bıde arkadas dıyokı

:roflol::roflol::roflol: ay yanaklarım agrıdı ya gulmekten hepımız kardesız dıyınce benımde aklıma geldı bıtane hemen anlatıyom

ben kuzen kuzenın arkadası carsamba pazarına gıttık sabah erkenden ama heryerı dıdık dıdık ettık bır yorulmusuz bır yorulmusuz hemde acım delı gıbı artıık yorgunluktan bayılıcam ellerımız dolu unkapanından taksıye bındık ben soforun arkasında oturuyorum basladım hepımız kardesız bu öfke ne dıye ...." ıclı ıclı soyluyorum sonra bıran aynaya abktım adamla goz gıze geldık kafama donk ettı hemen kuzenıme dondum nen nıye demıyosun kendımden gecmısım burda dıye onlarda farkındayım sanıyomus bıde sesım ıgrenctırkı sormayın nasıl gulmustum :roflol::roflol::roflol:

ayyyy varyaaa delüsünüzz sizzz delüüüüdelikafadulden

ayy sunuda anlatayımda rezıllıgımı gorun :)

bırgun z.burnuna gıdıcem ılk defa kafamda o kadar dalgın kı emınonune gıttım ordan tranvaya bınıcem ama nerde bılmıyorum mıllete sordum kapalı carsının ıcınden merdıvenlerden cıkılıyomus ama tabı ben saff sen gıt vapurlar ıcın mıllet jeton alıyo bende dıyorum kı ya burda bı yanlıslık var burdan nasıl gıdıcem :) sonra neyse gıdım sorım dedım jeton almaya gırdım parayıo cıkardım adama dedım kı tranvaylar nerde adam guldu yok hanımefendı carsının ıcınden cıkılıyo demez mı ben tabı rezıllıgıme mı yanım adama ya ksuura bakmayın dedım ama yerın dıbıne gırdım resmen sonrada neyse bı daha gormıycem adamı dıye kendımı tesellı ettım :)
hakkaten bazen insanın tersi donuyor yawss :roflol:
durun
bıde arkadas dıyokı
kıss iyi dumanlı daglar sarkısını secmemıssın :roflol: :roflol: hani kafa dumanlıya -tatlicadiarzu-

kucuk emrah misali heee :roflol: :roflol:

anlatın cekınmeyın butun rezıllıklerımızı dökelım ortayakaydirigubbakcemile3

kıssadan hisse bir hikaye de benden -tatlicadiarzu-

ben evlenmeden önce ankarada oturuyordum, nişanlıyken iş durumumu ayarlayıp bursaya geldim düğünden 3 ay önce. tabi ev yok , e babam da nişanlımlarda kalmama müsaade etmediğinden misafirhane köşelerinde sürünüyorum desem yeridir. çünkü tadilat var, her 3 günde bir odam değişiyor. artık bir zaman sonra hangi odada kaldığını unutuyor insandelikafadulden
o gece saat 12 gibi kuzucuğum beni misafirhaneye bıraktı. çıktım odama 302 numaraya. hava da bir sıcakki dilim damağım kurudu, inip yemekhaneden su alayım dedim kendi kendime. neyse indim bir güzel suyumu aldım çıktım ama bir önceki odama 206 numaraya delikafadulden

kapıyı açtım girdim içeri nasıl pis kokuyor, kendi kendime söylenerek giriyorum ay bu oda ne pis kokuyo ya diyerek-tatlicadiarzu- ay bi baktım mavi donlu bi herif yatağıma boydan boya uzanmış :roflol: ben bir çığlık attım kimsin sen odamda ne işin var diye :roflol::roflol::roflol: elimdeki suyu da düşürdüm yere o korkuyla nasıl titriyo dizlerim kaydirigubbakcemile3
adam bir korkuyla uykusundan sıçradı, burası benim odam dedi.
ne alaka ya benim odam odamda ne işin var diyorum ama çığlık çığlığa :roflol:
bacı burası benim odam dedi kalktı oturdu abimiz mavi peygamber donuyla :roflol:
ben döndüm kapıdaki numaraya baktım 206 :roflol:
ve arkama bakmadan odama çıktım sabaha kadar da yatamadım korkudan biri de benim odama girterse diye.
işin ilginci 302nin anahtarıyla 206ya girebilmem :)))

:1shok: :roflol:

koptum haşarı kediii. alemsin yaa.

ama gerçekten de ahantarlar nasıl farklı odaları açıyormuş ki?

Konuyu Toplam 22 Kullanıcı okuyor. (20 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
cancu, =)yesil(=, abba+, asgd+, Bendeniz, c.n.y., fay78, fibula, ikrar, KEDERSıZ, MELOCUM, narcoleptic, neon28, pokahontas, rayiha23, sarissa+, seyma88, sila66, withoutnick, _aysu_
hihoyyyt topicc tavan yaptı sarissaaaa

X