Hi bu kadar utanmamtm....

selam kızlar..
döktürmüşsünüz yine.

siz anlatınca benim de yurt anıları canlandı gözünde.

ben öğrenciyken bir taraftan da part-time çalışıyordum.
haftasonu yurda son giriş saati 23.00 dı ve saat 21.30 dan itibaren
yurtta olduğuna dair imza atmak gerekiyordu.
kalanlar zaten bilirler ne uyuz bir şey olduğunu.
imza saati başlayınca yurdun bahçesine bile çıkmak yasaktı.
bir akşam işten çıktım birlikte çalıştığım erkek arkadaş yurda kadar bana eşlik etti.
çocuk da ordan bir yere gidecek ama yurdun önünden nasıl gitmesi gerektiğini bilmiyor.
tarif ettim ben ona
aradan yarım saat filan geçti tesadüfen camdan baktım hala orda araç bekliyor.
yurdum bahçesine indim kimse görmeden dışarı çıktım
başka alternatif yollar anlatıyorum.
tabii aramızda upuzun parmaklıklar var.
benim üstümde pijamalar.
bizim işgüzar bekçi yakaladı beni sengözlerimebaksanab
utanmasa kulağımdan çekip götürecek.
salak yurttan kaçmaya çalışıyorum sanmış.
nöbetçi görevlinin yanına götürdü beni.
o da diyo
-nerden bilicemm kaçmaya çalışmadığını.
yaa diyorum kaçacak olsam salak mıyım niye pijamalı kaçayım
üstelik üstümde ne para ne kimlik hiçbir şey yok.
yol tarif ediyorudum diyorum.
sonunda ikna ettim ama alnım çatladı...

bir tane daha yurt muhabbeti
.
yine yurtta kalanlar bilirler banyolar yan yana kabinler şeklindedir
ve genellikle kapı değil de banyo perdesiyle kapatılır.
sıraya girersin filan.
ben de banyo için sırada beklliyorum.
çıkan kişi seslenerek banyonun boşaldığını haber veriyor.
seslenince gittim banyoya.
yalnız ben kabinleri karıştırmışım :roflol:
karşımda banypo yapan o da arkadaşım.
ikimiz birden çığlık çığlığa bağırıyoruz. delikafadulden
o eliyle bir yerlerini kapatmaya çalışıyoor delikafadulden
ben de perdeyi. :roflol:
çok da utangaçtır.
günlerce "nolur söyle ne gördün?"
diye peşimde dolandı durdu.
ee banyo yapıyorsun ne görmüş olabilirim ki
ya da ne görmemiş :roflol:
tabii ona böyle söylemedim.

spiral mevzusunun benzerinide ben yaptydım:roflol:
ama hep arkadaşımın yüzünden orta okul bir yada iki cahil çocuklarız daha en yakın arkadaşım yolda dedi bi kagıt gördüm muzur şey üzerinde işte yuvarlak işareti üstünde ok işareti ne bilem ben ama öyle sorduda sordu ki:mymeka: eve gittim merk ya babama soru sorma adetim var o aralar şirin gözükeyim annemle oturuyo baba deşim büşra bunu görmüş yolda ne o:roflol:tüm ciciliğimle:1rolleyes: dedi dogum kontrol hap ben cahil ne bilir öyle bi hap sandım:çok üzgünüm: sabah okula gittim büyük bir heyecan büşra neymiş o ögrendim babama sordum :roflol:bende ögrendim dedi ne oldugunu anlattıprezer... miş megerse sırnaşık şeyama nasıl utandım öyle bi soru sorduguma salak kafa:mymeka: bir hafta filan bakamadım babama ama şimdi markette filan ne zaman görsem içimden kıkır kıkır gülüyorum :roflol:

bir tanede ben anlatayim bari aklima geldikce ölüyorum gülmekten,
yeni nisanlilik dönemimiz,nisanlim izine geldi ve bizde kaliyor ama bizim ev tiklim tiklim iki ablam enisteler cocuklar hepsi var,neyse o gün teyzemde bizde kaldi,aksam oldu herkes kendine bir yer ayarladi,tabi annem beni kendi odasina aldi nolur nolmaz diye,benim avanak erken yatmisti yorgun oldugu icin,gözünü bir aciyorki yataktan bir el ona dogru sarkmis,eli aliyor oksuyor canim benim ,askim ,yanima gel diyerek ama hicbir tepki yok,bu arada teyzem daha uyumamis ve o el onunmus,en sonunda dayanamayip kafayi kaldirmis,oglum uyusana artik isinmi yok senin gece yarisi .

ooooooooooooo ayy ne kadar utanmıstır kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy garibim bütün hayalleri yıkılmıştır yaa...

bitanede benden olsun:)

aşkım,ben bir çitf daha arkadaslar var. biz aşkımla bir olduk arkdaslarda kendileri çitf oldular tabu oynuyoruz:) sıra da aşkkımla bizde.. bizim hep hayalimizde dugunumuzda tango yapmak yanı bunun kursuna gidip öğrenmek istiyoruz.. benımde anlatacagım kelime tango çıktı=).. ben anlatıyom felan bu anlamıyor ama sürede geçiyo arkadaslarda sıkıştıryo bizi:) dedim biz düğünde nasıl dans etmek istiyoruz ne dansı yapmak istiyoruz bu bi heyecanla tangaaaaaaa diye bi bagardı=) biz yerlerde koptuk ama gülerken:)

Son düzenleme:

adamın aklı nerde :roflol::roflol:

sineks kiz öldürdün beni iki gündür yaa
Şeniz ne mutlu bana...
:roflol::roflol: valla yine yine anılarım canlanıyorrrrrr... anam depresyondayım güldürmeyin yaaaaaaaa:roflol::roflol: yazık.. iyiki daha ileri gitmemiş..:icecream::roflol:

nan tabu nelere kadirsin...delikafadulden

sarissa ... banyo olayı süpermiş...:roflol:
ben o banyodaki olsam alır seni içceri bogardım o ayrı...:1rolleyes:

Son düzenleme:

:roflol::roflol::roflol: süper ya...

şimdi aklıma geldi
5.sınıftaydık din dersiydi hoca oruçtan fln bahsetti
her müslüman oruç tutar fln bilmem ne diyo hoca
bizim kız arkadaşlardan biri de hocya soru soruyo :

-hocam benim annem hastayım diyo oruç tutmuyo neden ben anlamadım hasta fln da diil

hoca tabi kem kem hıh mık oldu :) ne dicegini şaşırdı

-şeyy kızım belki bogazlarında böbreklerinde fln bişi vardır bilemeyiz dedi kaydirigubbakcemile3

sonra tüm kızlar tenefüste kızın etrafını sarıp olayı anlattılar :))
aslında o yaşta hepimiz biliyoduk ama ona öğretmemişler dmeek ki..

bastan sölimm cok komik degil ama cok vajhimm bir durum...

ayıptır sölemesi bizim bi köpegimiz vardı ama sapıkmı sapık:1closedeyes:..
bigün aile dostlarımız geldiler karı koca..
oturuldu yenildi içildi..
kadın bi ara utana utana mutfaga gitti-tatlicadiarzu-.. ardından anneme seslendi bardagın yerini bulamadım diye..
annem kostura kostura yanına gitti meger kadın regl olmuş ped istiyo.yerimseniben.
sonra bunlar gelmeden bende farkettim koltukta minnacık kan lekesi var..
erkekler olunca caktırmıyoz hazır onlar muhabbete dalmışken:1closedeyes:..
kadın banyoda pedini takıyo bizim köpek koltuga cıkmış nasıl yalıyo koltugu:1shok:.bre köpek manyakmısın nesin:bbo:
...

allahytan babamla adam farkında degil.. hadi adam kocası ya babam farketse kadın utancından ölür..
annem anladı bizim köpegin sapıklıgını kovdu köpegi..
kadın geldi yine eski yerine oturdu..
bizim köpek kadına yavşıyokafamçokkarıştı.. kokusunu aldıgı için dürtüleri ayaga kalkıyo.. daha öncede yasadık..kafamçokkarıştı

kadın olum git diyo.. bizim köpek dili dısarda kadına yavsıyokaydirigubbakcemile3.. annem kızıyo olum git topunla oyna yok bizim köpek hala yavsıyo..
babam ne oluyo hanım köpege diyo adamda soruyo niye bu huzursuzlugunuz diye..
kadın basladı köpek bana yavsıyo demeye.:roflol:.
babam aldı köpegi baska odaya kapattı.kaydirigubbakcemile3. ama bizimki tırmalıyo kapıyı.. bide uluyo acı acıdelikafadulden..
neyse muhabbet sohbet devam bunlar gidecek.. paltolrıda köpegin kapalı oldugu odada..
annem paltolarını almak için acmıs kapıyı:1shok:.. bizimki fırladıgı gibi kadının arkasını basladı yalamaya:1shok:..
kadın kacıyo bizimki kovalıyo:roflol:. babam şok.. adam şok-tatlicadiarzu-..

babam müdehale edemiyo kadına dokunmim saygısızlık olmasın diye..
adam karısını kurtamıyo köpekleri elleyemiyo tiki var..
kafamçokkarıştıannem elindeki paltoları bırakıp köpegi alamıyo anca çığırınıyo..
ben gülmekten yarılmısım köpegi zaptedemiyorum.. kadın uzun koridorda kacıyo bizimki arkasına arkasına atlıyo:roflol:..
anam ne komedi..sonra kendimize geldikte birimiz köpegin üstüne atlamayı basardı.. kadında yazık utana utana evine gittikaydirigubbakcemile3.
bidah gelmediler.. cok isterseniz siz gelin dediler.:roflol:.

siineks bide komik olsa ne olucak yahu hiç gülesim yoktu deli kız :roflol: zavvallı kadın:roflol:

ayy nasıl kopekmıs cnm yaa o oyle ayy tıksınc valla yalıyo bıde kanı sapıkmıs gercekdende bende korkarım kopekden yaa yaklasamam bıledelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…