Hi bu kadar utanmamtm....

ay bısey daha anlatıcam kuzenımın basına gelmıs o anlatmıstı(kuzen x arkadası y)
bıgun tarıh yazılıları varmıs x cok calısmıs y de nolur bana goster tamam mı demıs bızmkıde tamam demıs .neyse sınavda soruyu tam hatırlayamıyorum ama cvbının askerlık olması gerekıyomus kuzen askerlık dıyo kıza kız anlamıyo sonra demıskı erkekler 20 yasına gelınce nere gıderler demıs oda he tamam demıs ve sınav kagıdına keraneye yazmış (cok afedersınız + 18 oldu bırazcıkın)

13-14 yaşlarındaydım bi gün mutfaktaydım hep kapı fln kapalı içerden haberim yoktu
şarkı sölemeyi severim
salona dogru şarkı söleye söleye geliyorum bagıra bagıra
bi de ne görim üst kattaki yakışıklı çocuk kardeşimle ateri oynamaya gelmiş oturuyolar
salak gibi bakakaldım yerin dibine geçmiştim:eek:

böye birşey benimde basıma gelmıştı cok fecı bırsey bılırım kaydirigubbakcemile3

the she canım valla güldürdün beni ayyy çok alemsinkaydirigubbakcemile3

burcums sende şekerim ikinizede koptumkaydirigubbakcemile3

sineks yafrumbekletme bizi anlat hadi ne anlatçaksam ay biraz daha

yarılayım:roflol:

cicim o anı düşünemiyorum nasıl şarkıydı:roflol:

nilttt yavrum içimdejki devi uyandırdın gene.:roflol::roflol:..
anlattıgın hikayenin bir versşyonuda benden...

yurtta kaldıgım sene oda arkadaslarım degişti.. nedendir bilinmez.. 3 kız geldi yeni.. odada 4 kişiyiz...
ben kızları tanımıyorum.. kızlar birbirini tanımıyo.:sm_confused:
huyumuz suyumuz ne bilmioruz... bikaç gün gecti aradanyerimseniben
((kızların ismi AA, BB, CC olsun benimkide DD ok?))

ben odanın kapısına geldim..
AA ile BB sikkat kesilmiş kapının önünde:1shok:..
bişeyler var belli.. ne oluyo nan burda şakkıdıdedim..
sussssss dinle sadece:1rolleyes: diolar.. onlarda ellerinde poşetler odaya girmemişler daha..
kapıyı dinliorum içerden bir miyavlama..:1shok:
miyaaavvv miyaavvvvv....
ne nen bubenneyaptımki diorum.. bunlar kıs kıs gülüosırnaşık şey..
nan ne bu diorum kedimi var diorum.. bunlar gülüosırnaşık şey..
bak şimdi sessiz sessiz içeri gircez cıt cıkarma dediler...
içeri yavas yavas girdik:nazar:... bu CC battaniyenin altına girmişdelikafadulden.. Miyavvvvvv miyavvvvvvv diyo.. nan altıma kaçırcam gülmekten:roflol:..
niye Miyaavvvvv miyavvvv:uhm::roflol:.. hani insan dedigin başka sesler cıkarır öksürür tıksırır falan.:1closedeyes:.
bu battaniyenin altından telefonla konusuyomuskaydirigubbakcemile3..
"sevgiliiiiiiiiimmmm.. hımmm miyavvvvvvvv."
nan altıma işicem:roflol:...bu hala..
"ben senin kedinimmmm miyavvvvvvvvvvv" dio...:roflol:
biz bi koptuk yerlerdeyiz:roflol::roflol:... kız battaniyenin altından hortladı.. dehsete kapılmış:1shok:.. aşkım ben seni ararım dedi..:roflol:
kactı lavaboya... kıpkırmızı olmuş..delikafadulden
fantazininde bukadarı.. hadi yapcaksanda evinde yap demi.. olan var olmayan var..bide yurt kız dolu.. erkek sinek bile yok..
Miyavvvvvvvvvv:roflol:
sineks canım anlattıkların super:)dunden beri okuya okuya gulme krizine girdim.yeni yazılarını dört gözle bekliyorum:eek:

sineks canım anlattıkların super:)dunden beri okuya okuya gulme krizine girdim.yeni yazılarını dört gözle bekliyorum:eek:
tamm tatlım.. biraz ara veriorum depresyondayım kapalıyız...delikafadulden en kıza sürede 23 yıllık anılarla dönücm topige.. :roflol::roflol: yani rezilliklerle..:icecream:

ay bu harika yaa süper delikafadulden delikafadulden
sagol canim.bu tür davranislarda,sansim yaver gidiyor,sans eseri bir sekilde kurtuldum.
kızlar sayenizde yine güne kahkahalarla başladım.

Kanarya adamla aranızda aşk başlamadı mı?

türk filmlerinde hep öyle olur ya:)
yok canim be,gicik olmustum cünkü,sirnasan erklere sinir olurdum,biraz agir olsaydi belki.

bende aranıza yeni katıldım anlatayım size yaptığım rezilliği:)
erkek arkadaşımla 2. günümüz cafede yanyana oturuyoruz iki yakın arkadaşımda masanın karşı tarafındsa sohbet muhabbet ortamı derken demlik istedik neyse bitti garson aldı demliği götürdü aşkımın önünde bi bardak çay vardı...telefonumunu aldı resimlere bakma fln derken kolum bardağa çarptı aşkımın çay aşkımın bacağına olduğu gibi döküldüü:eek: bi taraftan yanıyo bi taraftan yok bişe olmadı demeye çalışıo ben direkk ağlamaklı bi sesle özürr dileriimsenağlama:roflol: yok ucuz atlattım demliği üzerime dökmediğine seviniom demişti :roflol:

bende aranıza yeni katıldım anlatayım size yaptığım rezilliği:)
erkek arkadaşımla 2. günümüz cafede yanyana oturuyoruz iki yakın arkadaşımda masanın karşı tarafındsa sohbet muhabbet ortamı derken demlik istedik neyse bitti garson aldı demliği götürdü aşkımın önünde bi bardak çay vardı...telefonumunu aldı resimlere bakma fln derken kolum bardağa çarptı aşkımın çay aşkımın bacağına olduğu gibi döküldüü:eek: bi taraftan yanıyo bi taraftan yok bişe olmadı demeye çalışıo ben direkk ağlamaklı bi sesle özürr dileriimsenağlama:roflol: yok ucuz atlattım demliği üzerime dökmediğine seviniom demişti :roflol:

hosgeldın canım :) a.s. neyse ucuz atlatmıssınız :çok üzgünüm:

Sineks nan bi harikasın sen gülmekten kramplar girdi bana iki dakka dogru durmazmı insan:roflol::roflol:çok yaşa sen emi yüzün hep gülsünşakkıdı

aaa lmaz ama böle bende bişey yokkı sen baslı basına alemsin hadı hadı :eek:
tamm ama bitane:eek:

Sineks nan bi harikasın sen gülmekten kramplar girdi bana iki dakka dogru durmazmı insan:roflol::roflol:çok yaşa sen emi yüzün hep gülsünşakkıdı
a.s.Şeniz saol canım.. o senin harikalıgın.. benimki rezillik..:roflol:

bigünde buyugum aklım eriyo ilk okuldayım.. hımm evet evet..ilk okul..
o zamanlar ben spiral denen aleti duyuyorum:1rolleyes:.. ama nasıl:1closedeyes:
arkadasımla dialog şu

O: anneme spiral takmışlaralkisalkisalkis
ben: neresine:ecrin_bebek:
O: Kuşunahihoyyyt
ben: tuvalete düşmezmi:sm_confused:
O: düşmüyomuş:1closedeyes:
ben: nasılmış:1rolleyes:
O: cok rahatmış:nazar:
ben: hımmmCADIARZU

nan muhabbete bak... sonra eve gittim bi telaş bende bi telaş.. babamla annem kahve içiyoooo muşşşş
ben babamı görmedimm tabi:eek:

ben: anne kuşuna bakim:ecrin_bebek:
annem: susssyasakkelime
ben: spirall varmı anne sende:ecrin_bebek:
annem: ne spirali annecimm-tatlicadiarzu-
ben: baharın annesi kuşuna spiral takmış.. çok rahatmış tuvalete düşmüomuşş anneeee bizde takalımalkisalkisalkis
annem: kızımm susssss allah aşkınakafamçokkarıştı
ben: takıcazmı anneeeeehihoyyyt
annem: tamm sen susta onuda takarısss..:nazar:.

içeri girdim babam:icecream:.. kuş muhabbetini duymuşş:roflol::roflol:

annem anlatıyo bunu ben ondan dinledim..

bigün ben annem babam.. balkonda yazın yemek yiyiyormusuz:emir_bebek:...
anneme sormusum..

anne cocuk nasıl olur diye...
annem anlatmıs işte.. anne baba evlenir cocukları olur..

cocuk aklı hafife alınırmı:kızgın:..başlamışım bagırmayadelikafadulden..
"yalan sölüyosuuuuunn:ecrin_bebek: yalan söylüyoooosunn:ecrin_bebek:"

annem babam şokta:1shok:.. ben bagırıyomuşum hala:1closedeyes:..
"yalan sölüyossuuuuuunn:ecrin_bebek: yalan söylüyosuuunnn:ecrin_bebek:"

bunlar beni sakinleştirmeye calısırken ben tekrar bagırmısımdelikafadulden..
babamın ignesii var.. ben igneden cıkmışım....:ecrin_bebek:.diye..:roflol:
babam kızarmıs.. annem bozulmuş ve işin kötüsü yan dairelerin apartmanlarından kahkahalar yankılanmış..:roflol::roflol:
her anlatıldıgında ben babamdan daha cok utanıyorum.. :nazar:sırnaşık şey:roflol:

sinekssssss cocukluktan bellıymıs muzur bısey olucagın ALLAH ıyılıgını versın yüzünü hep güldürsün inşallah sırnaşık şey

X