Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
selam kızlar; benim 30 temmuz adet günüm heycanla bekliyorum inşallah hamile kalmışımdır:):) sizlerin regl günü ne zaman herkes yazsın burdan regli gecikmelerini takip edip kimler :hamiş kalmış:) sevinçlerimizi :1hug:üzüntülerimizi birlikte paylaşalım:) haydii kızlarrrr burda toplanalım inşallah bu topik hepimize uğurlu gelir..

!!!!!!!!!!TEMMUZ ve AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER!!!!!!!!!

____________________________________________________( :SONUÇ:

baby2435 ..............14. DENEME.................... .......30 temmuz....negatif bu ayda olmadı:KK43:

elifkerim .................6. DENEME............................31 temmuz.......negatif..............

Gamzelikiz........................................ ..................7 ağustos.........................

mutluyuum .........................................................6 ağustos.......negatif................

yusufburcu ..........................................................20 ağustos.......................

miray_80 .................................................. .........28 temmuz....................

aydnkl .................................................. .............1 temmuz..(.pozitif).hamile tebrikler :)

eylemsevcan .................................................. ....10 temmuz..(pozitif) hamile tebrikler:)

seabird67 .................................................. .........19 temmuz....negatif yeni ay yeni umut...

duruşah .................................................. ..............4 temmuz..(pozitif) tebriklerrr canımm.

gamzeliiii .................................................................5 temmuz....negatif :KK43: yeni ay yeni umut

şeker_leblebi ............................................................24 temmuz....negatif yeni ay yeni umut..

life_city ....................2.DENEME................................25 temmuz.....(pozitif) tebrikler canımm..

butterfly9222 ............1.DENEME.................................16 temmuz...(pozitif ) tebrikler canım.

nihan81 .......................................................................17 temmuz.......negatif...................

fundaay ...................4.DENEME...................................24 temmuz........negatif..................

menekse6734 ................................................................ .................(pozitif hamile tebrikler:)

ikratu ...............................................................................24 temmuz.......negatif............

firegirl986 ..........................................................................22 temmuz............................

dLg .......................2 DENEME...........................................21 temmuz......negatif.............

DEW77 ................6 DENEME.....aşılama sonucunu bekliyor............................................

canom_14 ...........................................................................................2 haftalık hamile tebrikler.

tubakeskin .........................................................................28 temmuz.....pozitif tebrikler canımm...

asi_83 ................................................................................21 ağustos..................................

Tırtılkurabiye ........................................................................20 temmuz....negatif yeni ay yeni umut..

yusufburcu ...........................................................................20 temmuz.....negatif yeni ay yeni umut.

minimim ...............................................................................16 temmuz........negatif........................

senny07 .................2. DENEME.............................................27 temmuz.........................................

mellisa_ekici ..........................................................................24 temmuz..........................................

duruşah ..................................................................................10 ağustos..........................................

Son düzenleme:
hadii bakalım hakkımız da hayırlısı olsun temmuz da kimler hamiş kalmış birlikte görelimm:):):):dance:

benimde adetime son 10 günüm kaldı...merakla bekliyorum.
hakkımızda hayırlısı olsun kızlar :Saruboceq:

Ben de 6 Temmuzu bekliyorum kızlar, ama eğer adet olmazsam 12 Temmuza kadar beklicem test için, hamişsem o gün öğrenmek istiyorum çünkü evlilik yıldönümüz kocişle :asigim:

kızlar bnmde 26 hazirandı yazmıstım ama bugun cok cok acık pembe renkte br akıntı geldi umarım regl baslangıcı deilridr:KK43:

ben de 6 temmuzu bekliyorum bakalım :) dış gebelik sonrası ilk denememizdi bu ay bizim, olmazsa da çok üzülmeyeceğim o yüzden.
herkese bol şans :)

herkese merhaba a.s. bende 25 haziranı bekliyorum ayy ne kadan az kaldıı delikafadulden
Allah ım herkesin gönlündekini versin hayırlısıyla herkes hamişş olsunnn hee :CüvCüv:

slm kızlar bende 27 haziranı bekliorum ama asıl mesele 1 temmuz evlilik yıldönümümüz inş hamileyimdir de hem eşime hemde bana en büyük hediye olur klomen kullandım ve çatlama iğnesi oldum aynı zamanda pkoluyum ayrıca göğüslerimde hassasiyet ve kasıklarımda ağrım var ara sıra çok fena ağrıo inş hamileyimdir 2 senedir beklioruz dualarla.... rabbim yardımcımız olsun :Saruboceq:

X