Herpesli Olan birisi işte çalışabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, ben de herpes 2 hastalığı var dokuz ay önce bu hastalığı erkek arkadaşımdan kaptım ilk lezyonlarım çok kötüydü ağrılıydı ve ayda iki kez uçuğum oluyordu, kendimi çok yalnız hissettim. Erkek arkadaşım yabancıydı ona bu konuyu açtığımda kendisinde hiçbir şey olmadığını söyleyip durdu ama ondan aldığıma emindim, ondan ayrıldım kendimi çok yalnız ve asla kimseyle evlenemeyecekmişim gibi hissettim ve kimseyle görüşmedim, aileme ve arkadaşlarıma söylersem yargılanacağımdan korktuğum için kendi içimde yaşadım. Kısa zamanda işten ayrıldım, hastalığı daha kapmadan önce işte çalışmaya başlamıştım o yüzden kan tahlillerimde hastalık gözükmüyordu, yeni bir işe başlayacağım ama kan tahlilleri vs. istiyorlar ve şuanda çok korkuyorum çıkarsa ve işe alınamazsam diye, Sizde hiç benzeri bir olay yaşandı mı? Sırf bu hastalığım var diye işe almayabilirler mi?
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, işe alındım, kan sayım testi oldum ve hiçbir şey çıkmadı sağlıklı gözüküyorum

Bende de var yillar gectikce bagisiklik kazaniyorsun ve daha az cikiyor yilda 1-2 kez belki. Bu arada normal dogumla kizimi dunyaya getirdim cok sukur hic bir sorun olmadi. Hamile kaldigimda doktoruma bildirdim 35. Hafta itibariyle ilac kullandim hamileyken kullanabilecegin baskayici ilac veriliyor ve virusun cikmasi baskilaniyor bu sekilde de normal dogum sirasinda kontrolde edildi ve kizim 41 haftalik dogdu saglikla cok sukur.

X