herkesler hamile kaldı bi biz kalamadıkk...

icimde bir yerlerde kabuklasmis yara var.
ne kadar dusunmesemde bir an aklima gelince kaniyor.
ruyalar goruyorum melegimle ilgili,dualar ediyorum.3 yil oldu.daha ne kadar zaman olmaz bilmiyorum.
sadece umut ediyorum.
biliyorum ki rabbim en kisa zamanda nasip edecek....

allah tez zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah
ama ümidinizi hiç birzaman yitirmeyin arkadaşlar
benim dayımın 18 sene olmadı çocuğu
şimdi 5 yaşında oğlu var
sabrın sonu selamet gerçekten
onlarda denemediği yol kalmadı ozamanlar tip bukadarda gelişmemişti tedavi için devamli ankarayay gitmek zorundaydılar, ilaclara doktorlara vs. dünya kadar para harcadılar
en sonunda tüp bebek dedi doktorlar ama çok pahali olduğu için beklemek zorunda kaldılar tüm aile bir araya gelip para toplamaya karar verdiler ama ha diyince gene olmuyor
tabii bu arada yengem ve dayım perişan haldeydi herhalde bizim çocuğumuz olmicak artık vazgeçelim bu sevdadan demişler kendi kendilerine
3 ay sonra yengemin hamile haberi geldi
o nasıl bir mutluluktu anlatamam
herkes şok içindeydi inanamadık aylarca
sonra bizim yaramaz doğunca dediki demekki allah'tan hiç bir zaman ümit kesilmezmiş
yüce rabbim onlara geçde olsa evlat tadını tatırdı inşallah hiç kimsenin kucağını boş bırakmaz
bazen çok sabır gerekiyor gerçekten

kızlar kendinizi biraz rahat bırakın çok sıkmayın oldumu olmadımı diye bi arkadaşımın hiçbir sorun olmadığı halde 2 yıl çocuğu olmadı her adet olduğunda ağladı çok sıktı kendini,en sonunda bıraktı napalım olursa olur olmazsa olmaz diye işte psikolojisini düzeltince hemen hamile kaldı allah hepinize en kısa zamanda nasip etsin inşallah..........
,

düşünceyle pek alakası yok sankii takmamaya çalıştım ozaman da olmadıı bilmiyorumm zor işlermişş hiç başımıza geleceğni bilmezdimm hep başkaları için üzülürdümm Allah yardımcımız olsunn

Vallahi insan neyin doğru olduğuna inanacağını şaşırıyor artık.Çok istersen olur derler.Bunda da isteme aklına takma düşünme diyorlar.İnanın neye düşüneceğimi şaşırdım.Tek bildiğim hayırlısıyla bebiş istiyorum.Rabbim hepimize nasip etsin inşallah

kızlar slm bende 13 aydır denıyorum ama dr.hıc bırseyın yok dedı ama olmuyor asılamada oldum bırde ben yasımı takıyorum zamanımda yok hayırlısı dıyelım ama demeklede olmuyor karamsar oldum ıyıcene böyle degıldım sevgıyle kalın.....

selam kızlar.tüm hamile haberlerini hep sevinç hemde bencilce bi hüzünle karşılıyorum.3 senelik evliyim.1 sene doğal akışına bıraktık olmadı,doktora gittim aşılamak yaptık olmadı,üzüldüm ağladım olmadı,istedim olmadı,istemedim olmadı.her ay içim kanadı ben ağladım.
şimdi olmamasına alıştım testlerde negatif çıktığında veya tek çizgiyi gördüğümde eskisi gibi üzülmüyorum.bir çizgi veya negatif test sonucu benim içimdeki çock sevgisine engel olamayacak diyorum.zamanla barıştım.arkadaşlarımın bebeklerini daha bi sever oldum.boğazımda düğümlenen hevesi yutkunmayı öğrendim galiba.
şimdi Allah'ın bana nasip ettiği zamana kadar bekliyorum ve zamanı üzülerek değil eşimle iki kişilik bi aile olmanın tadını çıkartarak geçiriyorum.
hepinize sevgiler....

arkadaslar.acıkcası 'acaba hamilemiyim' diye acılan baslıkları gorunce cook seviniyorum..burda hepimiz birbirimiz için dua edelim ...ramazan ayında arkadasımız dua başlığı açmıstı..ne kadar guzel bir düşünceydi..ve bu başlıkların cokca gormeye başladım.
..ınsallah dahada coğalır...
bızlerede Anne olmayı nasıp et

Amin

ah ahhhh diyenler arasında bende varım.benim ikibuçuk sene oldu ama maalesef hala bişey yok.bu ay ilk kez aşılama yapılacak.dua ediyorum allahım isteyen herkese versin.kolay sanırdım ben bu bebek işlerini hemen olacak istediğim an hamile kalırım sanırdım.meğerse ne zormuş ve bu zorluğu yaşayan ne çok insan varmış.büyük bir hayal kırıklığı yaşadım....korunmayı bırakmadan aylar önce sigarayı bıraktım bebeğime zarar vermemek için ama o gelmedi halada gelmiyor.ve ben hala büyük bir sabırla bebeğimi bekliyorum....allahım duy bizim dualarımız gönder bebeklerimizi hayırlısıyla......

Kızlar Allah'tan umut kesilmez ne olur sizlerde umutsuzluğa düşmeyin 3 ay öncesine kadar bende bi çoğunuz gibi ümitsizdim 5 yıldır bebek hasretiyle yanıyordum ama her ay o tek çizgiyi görmek uzun süredir görüşediğimiz dost akrabaların hala bebek yokmu soruları beni o kadar üzüyorduki kimselerle görüşmek istemez hale geldim içime kapandım ama çok şükür Rabbime sonunda oldu bende hamileyim benim gibi evlat hasretiyle yanan her arkadaşım için şimdi dua ediyorum Allah isteyen herkese nasip etsen anne olmayı kimsenin kucağını boş bırakmasın Amin.

bende istiyorum yaaa 1 yıl oldu korunmayalı hala tık yok allahım sen büyüksün

aaa arkadaşlarr baktım bu konuyu önce açmıştım burdan 3 kişi hamilee kalmışş darısı bizim başımızaa hayırlısıylaaaa

kizlar slm, 10 yil ile rekor bende sanirim, cok moralim bozuk, üstelik ben 5 kez hamilelik yasadim, Allahim kimseye yasatmasin, hala ugrasiyorum, nasipten ötesi olmuyor, sonuna kadarda gitmeye kararliyim, Allah hepimizin gönlüne göre verir insallah, umarim kimse benim kadar beklemez,öpüldünüz

myfish normal yoldan mı kaldın hamilee ahhhhhhh beklemekk zorrrrr birde olacağnı bilsen bekle şu tarihte şu gün olcakk densee insannn sabırlaa beklerrrrrrrrrr

evet gülsu hamileliklerimin hepsi normal yoldandi, ama suan yumurta yetersizligi sorunum var, bu yüzden asilama yapilacak, doktorum izinde onu bekliyorum canim, senin sorunun neydi?

çok yakın bir tanıdığım 18 yıl uğraştı artık drlar olmaz dedikleri için evlatlık için başvurdular ama mucize bebiş liva geldi.

rabbim sanada en kısa zamanda tattırsın hayırlısı ile sevgi ile kal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…