herkesler hamile kaldı bi biz kalamadıkk...

kızlar ben 2 yıldır bebek hasretiyle yanıp tutuşuyordum!Her ay,her ay aynı acılar.Doktora gidip gelmeler,ilaçlar!Geçen ay aşılamam olacaktı,doktorun saflığından bu ay ertelenmişti.Bende nasıl olsa gelecek ay aşılamam var diye hiç dikkat etmedim. Hani şu 2 GÜNDE 1 KURALI varya hiç uygulamadık.Kafamıza göre!Klasik;kadın altta olmalı ayağını dikip beklemeli kuralını bile yapmadık,belki 10 dak.anca yatmışımdır!Ayrıca yaz temizliğine kalkışmıştım aklımda hep o vardı!Şurasınıda yapayım derken hamile olduğumu öğrendimmmm Ama ne yazık ki kesem pekde iyi durumda değil,ben 5 haftalıkken öğrendim ama kesem 4 haftalıkmış!1 hafta sonra herşey belli olacak ak mı kara mı?? senağlama 2 yıl sonra kavuştum sandım senağlama Allahtan herzaman hayırlısını istemek gerekiyormuş...:a015:

güley allah yardımcın olsun inşallah sağlıklı bebişini sağlıkla dünyaya getirirsin

kızlar ben bu ay ne klomen kullandım ne takvim tuttum bu ay dinlenip diğer aya yeni tetaviye başlıcaktım ..Allahın işi işte ve hamileyim.. o yüzden anladımki biz kendi kendimize eziyet ediyoruz.. ne olur biraz aklınızı başka şeylerle meşgül etmeye çalışın..a.s.

Son düzenleme:
2,5 yildir benimde olmuyor.Ben tedaviyi birakacam bu aydan sonra.2-3 ay sadece bekliyecem....Acaba tedavi gorup umutlanmak sonra husrana ugramak mi daha aci yoksa tedaviyi birakip beklemek mi? Heralde en kotusu ne zaman olacagini bilememek.... :çok üzgünüm: Korkum; ya yillarca olmasa......:sm_confused:

Canım mutlaka olacak ama zamana ihtiyacı var demekki!Tedavini bırakma sadece ara ver :) Ve bu arada kendine uğraşacak birşeyler bul ve eşinle ilişkiye girdikten sonra bile kafanda hep o diğer iş olsun ve deki ay biraz yatayım ama çok değil hemn gideyimde .....şu şu işimi halledeyim diye düşün!!Ve bu aylarda hiç kendini kasma!Yok yumurtlama günümmüş,geçiyormuş...
İşallah yakında kavuşursun bebişine a.s.

güley arkadaşım bende mutlaka olacak diye düşünmüyorum olmayabilirde allah herkese bi üzüntü bi sevinç veriyor deniyor hepimizi belkide olmayacak olmazsa ne yapalım kısmet deilmiş diyorum

güley arkadaşım bende mutlaka olacak diye düşünmüyorum olmayabilirde allah herkese bi üzüntü bi sevinç veriyor deniyor hepimizi belkide olmayacak olmazsa ne yapalım kısmet deilmiş diyorum

Evet haklısın arkadaşım!Bende artık ( özellikle bu ay ) Allahım benim için hayırlısı neyse onu nasip et! Diye dua ediyorumm :) Bu bebek hayırlıysa,sağlıklıysa bana bağışla diyorum!
Umarım Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmaz :1hug:

benimde 8. denemem sonuçsuz kaldı..9. ya başlıycaz inşallah...napalım beklemekten başka hiçbir çaremiz yok.tez zamanda meleklerimize kavuşuruz inşallah...

sudenaz canım merakımı mazur gör ama sana nasıl bi tedavi uygulanıyo ya 8.-9. diyosun.Aşılamaysa eğer bildiğim kadarıyla en fazla 3 bilemedin 4 kez denenmeli diyor benim doktorum.4. bile istemiyor yani :uhm:

mavi ay sizin sorun neeee aşılamada ileri hızlı ne kadar olmalı biliyomusun bizim onda hiç şansımız yokkk galibaaaaaaaa

mavi ay sizin sorun neeee aşılamada ileri hızlı ne kadar olmalı biliyomusun bizim onda hiç şansımız yokkk galibaaaaaaaa

canım bizim sorunumuz yokk muş doktorumuz öyle söylüyorki yapılan tetkiklerimizdede belli zaten..Canım aşılamada spermler yıkandığı için kimyasallarla ve sadece en hızlı ve ileri hareketli olanlar enjekde edildiği için bildiğim kadarıyla en az 1 milyon olması lazım
Hayırdır neden kendin için olumsuz yazmışsın sizin sorununuz nedir canım:uhm:..İnşallah hayırlısı olur:teselli:

kıslar sabreden dervıs muradına ermıs
biraz sabır :)) hepinizin kucagı bıgun dolcak :))buna ınanın..
sabretmek + inanmak + doğru zaman = anne(bebek )

arkadaşlar selam ben yakında hasta olurum hatta bugün hasta olacaktım karnım ağrıdı ilaç içtim olamadımm

adetim 2 gün geçti hala beklemedeyim test alıp yapmaya korkuyorum yine negatif sonucu görücem daha da üzülücem diye.sanırım 1 hafta daha beklemek en güzeli fazla ümit etmekte istemiyorum

Offf offff kızlar benimde kaçıncı ay olduğu bile karıştı gitti artık.

Bi ay deniyoruz öteki ay ben grip oluyorum antibiyotik içiyorum bırakıyoruz denemeyi, sonra bi kaç ay deniyoruz ben sistit olup antibiyotik içiyorum ve yine korunuyoruz. Mesela bu ay korunarak geçti.
7. ay ama aslında 5 ay korunmadan deneyebildik.

Birde etrafıma bakıyorum hiç umursamayanlar hemen hamile kalıyor maşallah, demek bu işin sırrı bu. Bende kendimi işime vericem artık hiç düşünmeyeceğim. Hayırlısı Allah tan ne yapalım((

ahhhhh benim 11 ay oldu....boşverdiğim aylarda oldu kafama takdığım aylarda ....ama olmuyo olmuyo....ne yaparsam yapayım.....herhalde bütün arkadaşlarımı uğurluycam burdan hamiş olarak...bende artık ümit kalmadı......

bazen çok moralimm bozuluyorrr helede bütün arkadaşlarımın hamile kaldığı haberlerini alıncaaa bidee bize sorarlarr sinirr oluyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…