Pcosla normal hamile kalanlar?

valla ben 8 aydır denedim bazen erken adet oldum bazen geç oldum ama tutmadı ovülasyon kullandım geçen ay pik göremedim. Doktora gittim klomen verdi Özelde ama
Kızlar merhaba Ben depicoz hastasıyım Biz de 2 yıldır deniyoruz bir kere gebelik geçirdim ama Dış gebelikte düşürdüm onu hemen arkasına sürekli denedik ama olmuyor Çok Uzunca bir süredir de adet olamıyorum Bu yüzden düphastonkullandım Daha sonrasında infertilite de ben de klomene başladım 5 gün kullandıktan sonra çatlatma iğnesi oldum 2 gün önce 12 günü kan testi verdim negatif İki gün sonra tekrardan gel dediler Yarın tekrardan gideceğim kan vermeye bugün dayanamadım evde test yaptım çıkmadı Tabii Bununla birlikte kilomu da vermem gerekiyormuş yediğime içtiğimi artık çok dikkat ediyorum düzenli besleniyorum ama bizim hastalığımızın en büyük destekçisi spor ve stresten uzak kalmak Ama gel gör ki olmayınca strese giriyorum strese girdiğim zaman yiyorum Spor yapmak istiyorum yapamıyorum çünkü adet düzensiz olduğu için ya Hamile kalırsam ve düşürürsem diye korkuyorum Gerçekten hiç iyi hissetmiyorum🤦‍♀️

Kızlar merhaba Ben pcos hastasıyım Biz de 2 yıldır deniyoruz bir kere gebelik geçirdim ama Dış gebelikte düşürdüm onu hemen arkasına sürekli denedik ama olmuyor Çok Uzunca bir süredir de adet olamıyorum Bu yüzden düphastonkullandım Daha sonrasında infertilite de ben de klomene başladım 5 gün kullandıktan sonra çatlatma iğnesi oldum 2 gün önce 12 günü kan testi verdim negatif İki gün sonra tekrardan gel dediler Yarın tekrardan gideceğim kan vermeye bugün dayanamadım evde test yaptım çıkmadı Tabii Bununla birlikte kilomu da vermem gerekiyormuş yediğime içtiğimi artık çok dikkat ediyorum düzenli besleniyorum ama bizim hastalığımızın en büyük destekçisi spor ve stresten uzak kalmak Ama gel gör ki olmayınca strese giriyorum strese girdiğim zaman yiyorum Spor yapmak istiyorum yapamıyorum çünkü adet düzensiz olduğu için ya Hamile kalırsam ve düşürürsem diye korkuyorum Gerçekten hiç iyi hissetmiyorum🤦‍♀️

X