Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

1. Tazis Tazis 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi
2. Cuel Cuel 3.300 ya latif , 62 Ayetel kürsi
3. myzt myzt 3.441 ya latif, 65 Ayetel kürsi
4. Bisquits Bisquits 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi
5. segazel segazel 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/QUOTE]
Sıra myzt myzt arkadaşımızda ,duanı yazar mısın tatlım
Kusura bakmayın lütfen kızlar, biraz moralim bozuktu farkında olmadan kırdıysam :KK43:

1. Tazis Tazis 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi
4. Bisquits Bisquits 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)
Kusura bakmayın lütfen kızlar, biraz moralim bozuktu farkında olmadan kırdıysam :KK43:[/QUOTE]

Ben kırılmadım canım stres yapıyorum kendime yetiştiremice msizi bekleticem diye.

Duam ; Hayırlısıyla sağlıklısıyla ahlaklısıyla ve rabbimin yolunda büyütebileceğim evlat ve evlatlar istiyorum.
Yuvamıın eşimle samimiyetimiz huzurumuz ve mutlulugumuz bozulmasın yuvamızda her daim gülücükler olsun ve bebeğim ya da bebeklerimiz bizi bekletmeden hemen gelsinler bu yuvaya ..
Güzel çocuğum sensiz olmuyor bu ev :) Gelde sıcacık gülüşünle anneni babanı mutlu et..
Allah razı olsun hepinizden teşekkür ederim.
Belki hamileyimdir ama bu ay için birşey hissetmiyorum reglimin tarihi 25 26 haziran falan.
İnşallah hamileyimdirde gelmez.

Kusura bakmayın lütfen kızlar, biraz moralim bozuktu farkında olmadan kırdıysam :KK43:

Ben kırılmadım canım stres yapıyorum kendime yetiştiremice msizi bekleticem diye.

Duam ; Hayırlısıyla sağlıklısıyla ahlaklısıyla ve rabbimin yolunda büyütebileceğim evlat ve evlatlar istiyorum.
Yuvamıın eşimle samimiyetimiz huzurumuz ve mutlulugumuz bozulmasın yuvamızda her daim gülücükler olsun ve bebeğim ya da bebeklerimiz bizi bekletmeden hemen gelsinler bu yuvaya ..
Güzel çocuğum sensiz olmuyor bu ev :) Gelde sıcacık gülüşünle anneni babanı mutlu et..
Belki hamileyimdir ama bu ay için birşey hissetmiyorum reglimin tarihi 25 26 haziran falan.
İnşallah hamileyimdirde gelmez.[/QUOTE]
Amin amin inşallah hamilesindir Allah sağlıklı bir şekilde doğurmayı nasip eder :emir_bebek:canım. Stres yapma yetiştiririz ama herkes listeden ayrılmak isteyince çok üzüldüm, gitmeyin :KK36:

Evet canım yetiştiririz gitmeyin yeterkiiii:KK5:

tamam canım çok sağollll en azından bu listedeki tüm arkdasları bitirmeden gitmem hepinizden Allah razı olsun
canım senden biley isteem sıra geldiğinde 1.sayfada yapar mısın güncellemeyi daha rahat görürüz bazen kaç tane okuyacaktım diye bakıyorum arka sayfalarda kalıyor hep.
1.sayfada daha kolay olur gibi geldi ama sen bilirsin

tamam canım çok sağollll en azından bu listedeki tüm arkdasları bitirmeden gitmem hepinizden Allah razı olsun
canım senden biley isteem sıra geldiğinde 1.sayfada yapar mısın güncellemeyi daha rahat görürüz bazen kaç tane okuyacaktım diye bakıyorum arka sayfalarda kalıyor hep.
1.sayfada daha kolay olur gibi geldi ama sen bilirsin
Canım ben hep güncel tutarım, senin yerine 30 ayetel kürsi okudum sen kalanını okursun:KK66: yetistiremezsen haber ver hemen hallederiz :KK54:

Acele etmeye gerek yok canım yardımlaşıyoruz ne güzel, hem bir süre sonra okuya okuya ezberlersin zaten vesile oldu bak.
Canım kusura bakma lütfen, biraz üzgündüm istemsizce kırmış olabilirim senide:KK43: sana destek için 30 Ayetel kürsi okudum gerisini tamamlarsın:) yine destek olurum:KK15:

myzt myzt "nin duası; Hayırlısıyla sağlıklısıyla ahlaklısıyla ve rabbimin yolunda büyütebileceğim evlat ve evlatlar istiyorum.
1. Tazis Tazis [/USER] 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi
4. Bisquits Bisquits 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi OKUDU
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)[/QUOTE]
Kusura bakmayın lütfen kızlar, biraz moralim bozuktu farkında olmadan kırdıysam :KK43:[/QUOTE]

myzt myzt [/USER] "nin duası; Hayırlısıyla sağlıklısıyla ahlaklısıyla ve rabbimin yolunda büyütebileceğim evlat ve evlatlar istiyorum.
1. Tazis Tazis [/USER] 3.300 ya latif, 32 Ayetel kürsi
2. Cuel Cuel 3.300 ya latif , 32 Ayetel kürsi
3. myzt myzt 3.441 ya latif, 35 Ayetel kürsi
4. Bisquits Bisquits 3.300 ya latif, 62 Ayetel kürsi OKUDU
5. segazel segazel 3.300 ya latif, 32 Ayetel kürsi
6. segazel segazel in arkadaşı (yerine biz okuyoruz)

Canım kusura bakma lütfen, biraz üzgündüm istemsizce kırmış olabilirim senide:KK43: sana destek için 30 Ayetel kürsi okudum gerisini tamamlarsın:) yine destek olurum:KK15:
Canım sorun değil uğramıyor lafını görünce kötü hissettim sadece sıkıntı yok sen merak etme, okuduğun 30 tane ve benim 10 fazla kumbara olsun akşam eksik kalırsa onu tamamlarız. Ben zaten hızlı okuyorum şimdi başlar 2 saate bitiririm sen rahat ol yetiştiremezsem bildirim yaparım ben.

Canım sorun değil uğramıyor lafını görünce kötü hissettim sadece sıkıntı yok sen merak etme, okuduğun 30 tane ve benim 10 fazla kumbara olsun akşam eksik kalırsa onu tamamlarız. Ben zaten hızlı okuyorum şimdi başlar 2 saate bitiririm sen rahat ol yetiştiremezsem bildirim yaparım ben.
Kötü hissetmene sebep olduğum için çok üzgünüm düşünmeden söylenmiş bir söz olarak al :KK51: kumbara yapmayalım da onun nasibi diyelim birazcık fazla okunmuş olsun :super:

X