Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Kızlar bende misafirlikteyim 12 den once bitiririm canlar

Benim bitti kızlar anca hber verebildim Rabbim kabul etsin inşallah

1. Cuel Cuel 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
2. myzt myzt 11 fatiha 2.347 ya vasi OKUDU
3. GirLookingForLove GirLookingForLove 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
4. Bisquits Bisquits 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
5. B bitutampapatya 11 fatiha 2.346 ya vasi
6. Selenofil Selenofil 11 fatiha 2.346 ya vasi **
7. segazel segazel 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
8. Tuuba890 Tuuba890 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
myzt myzt içinde tamamlanmak üzere kızlar:)

myzt myzt 'in duası: Rabbim öncelikle vatanımızı milletimizi korusun refaha ermemizi nasip eylesin böylesini bir daha yaşamayalım inşallah.
İçinde parmağı olan herkesi Allahıma havale ediyorum.
Ölenlerimize Allah rahmet eylesin, yaralılarımıza acil şifalar ve kalanlarımızada .Allah sabırlar versin inşallah.
Ek olarak; hayırlı sağlıklı ahlaklı güzel huylu güzel yüzlü rabbimin yolubda buyutebileceğim evlatlar istiyorum rabbimden.
en yakın zamanda miniğimiz aramıza katılsın mutlulugumuza mutluluk katsın .. eşime güç kuvvet saglık diliyorum inşallah.
evimin direği o benim onun hakkkını ödeyemem. ben ondan razıyım Allahta ondan razı olsun inşallah.
anne baba olma duygusunu en yakın zamanda tadalım inşallah.
seni bekliyoruz bebeğim hemen gel kon annenin karnına :KK200:

Kızlarr nerdesiniz ses edin kopmayalım konudan.

Kızlar ben buradayım çok sık giremesemde rakipteyim kpss duasını açıklamasını bekliyorum

Kusura bakmayın kızlar bize sürekli misafir geliyor ilgilenemedim burayla :KK43: duam ;Allah annemi ablamı sağlığına kavuşursun. Bana da hayırlı kazanç kapıları açsın, ailemle ağız tadıyla mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin bize. Ülkemize dirlik düzen versin, dua arkadaslarımın da benim de dualarımıza icabet etsin inşallah..

Kusura bakmayın kızlar bize sürekli misafir geliyor ilgilenemedim burayla :KK43: duam ;Allah annemi ablamı sağlığına kavuşursun. Bana da hayırlı kazanç kapıları açsın, ailemle ağız tadıyla mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin bize. Ülkemize dirlik düzen versin, dua arkadaslarımın da benim de dualarımıza icabet etsin inşallah..
Amin canım senin için duamı bitirdim. Rabbim kabul eylesin

1. Cuel Cuel 11 fatiha 2.346 ya vasi
2. myzt myzt 11 fatiha 2.347 ya vasi
3. GirLookingForLove GirLookingForLove 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
4. Bisquits Bisquits 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
5. B bitutampapatya 11 fatiha 2.346 ya vasi
6. Selenofil Selenofil 11 fatiha 2.346 ya vasi **
7. segazel segazel 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU
8. Tuuba890 Tuuba890 11 fatiha 2.346 ya vasi OKUDU

duam ;Allah annemi ablamı sağlığına kavuşursun. Bana da hayırlı kazanç kapıları açsın, ailemle ağız tadıyla mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin bize. Ülkemize dirlik düzen versin, dua arkadaslarımın da benim de dualarımıza icabet etsin inşallah..
Kızlar dört arkadaş henüz bildirim yapmadı. Günü birlik bitirelim hadi toparlanalım artık :KK66:

kızlar bende giremedim ka gündür müsait olamadım okuyup bildirim yapıcam @kpss2016 senin için

X