Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

tamam canım bende gözden kaçırmış olabilirim göremeyince sorayım dedim :)
ağzına saglık
Anladim canim iyi yapmissim ben gün içerisinde mutlaka okurum sadece geç yazabilirim geç yazma olayida gunduz olmayabilir en geç 12 gibi olur oda bu aralar bayram arfesi diye :)

Dogru diyosun canım:))
Matematik benim kötü ya bastirmam lazım
En çok zaten tarih coğrafya türkçe çalışıyorum senin bölüm neydi canim alim var mi:bari

Dogru diyosun canım:))
Matematik benim kötü ya bastirmam lazım
En çok zaten tarih coğrafya türkçe çalışıyorum senin bölüm neydi canim alim var mi:bari
Ben işletme mezunuyum, alım yok canım 84 ile atanamadım bakalım bu defa ne olacak. İmkan olsa sana matematikte yardımcı olurdum matematik öğretmenliği yaptım uzun bir süre

Bu gun yerime okunursa sevinirim okuyamayacagim . Bayram temizliği halı yıkadım . Ütü yaptım . Yemek vb daha uyku bastı oturdum . Arkadasımda ayrılıyor cnm

Birazda yürüdüm sanki ayaklarıma kucuk dikenler batıyor hakkınızı helal edin kızlar isallah daha kendimi toparlarim

Bu gun yerime okunursa sevinirim okuyamayacagim . Bayram temizliği halı yıkadım . Ütü yaptım . Yemek vb daha uyku bastı oturdum . Arkadasımda ayrılıyor cnm
Canım kusura bakma herkes okudu sandım seninle sohbet ettik ya msjların aklımda okudu bildirimi gibi kalmış, okuruz yerine

B bitutampapatya için okudum Allah dualarını hakkında hayırlı kılsın nasip etsin, amin
Yaaaa allah razı olsun.
Ben de senin için okudum bunu da söyliyim,Allah kabul etsin inşallah:)

Sıra bana mı geldi acabaaa?
Ozaman duamı şöyle söyliyim ;
Biraz utanaraktan söylüyorum ama
Kızlar ben hayırlısıyla evlenmek istiyorum da. Bunun içinde dualarımda Allaha her zaman istediğim özellikleri tek tek belirtip öyle dua ediyorum.
Allahım inşallah hayırlısıyla dualarımda belirttiğim insanla beni karşılaştırıp hayırlı bir evlilik yapmamı nasip eder.
Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum

Kızlar 10 dk da bitiyor aslında. Amaç herkesin ki 1 günde bitsin :) aksamasın daha önceki turlarda daha uzun dualarımız vardı 62 tane ayetel kursi okurduk üstelik ben ezbere bilmiyordum korkuyordum yetişmez diye ama ezberledim bile .. Yani ne kadar seri o kadar iyi bence okuyamıcak olanlarda önceden bildirirse yerine tamamlarız sorun değil:) Yeter ki unutulmasın öptüm sizi hayırlı bayramlar seneye ramazanıda görmek dileğiyle rabbim dualarımızı kabul etsin

Canım böyle güzel duaya utanır mı insan :)) ben şuan okuyorum senin için beni okudu sayabilirsiniz Rabbim kabul eylesin inşallah hayırlı, gönlüne göre bir insanla güzel bir yuva kurarsın...

Bayram'ımız mübarek olsun kızlar. Dualardasınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…