Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Evet iyi gelir eminim bunu yapıcam teşekkür ederim Amin..Allah razı olsun şu duan bile yeter bana canım destek görmek, dua almak iyi geliyor insana.

Allah içine ferahlık esenlik sabır versin canım benim..
İnşallah atlatamayacagın problemler değildir.

Ayy canim benim Allahım razı olsun beni o kadar güzel aydinlattin kii o zaman şimdi sabah:namazi için yapabilirim bunu
Bu arada canim kpss ye mi hazirlaniyosun bende kpssye hazirlaniyorum:))
Canım rica ederim kpss'ye girdim, lisans,bakalım Allah atanmak nasip etsin sana da bana da ve öncelikle ihtiyacı olan herkese de

Teşekkür ederim hepinize canlarım.. Dünden beri dua ediyorum ve devam edeceğim. Allah'ın izniyle yoluna girmesini beklediğim bir durum inşallah benim için hayırlıdır. Allah razı olsun sizden.
Damlanın arkadaşı için duamı tamamladım oğluna şifa versin Rabbim

Kızlar tamamlandı sanırım, sıra bana geldi duam: Allah ım önümdeki engelleri kaldır,kapalı kapıları aç hayırlısıyla atanmamı sağla, ol dersin oluverir. Lütfen benim, ailemin ve benim duam için ağız birliği etmiş tüm arkadaşlarımın gönlündekini hakkında hayırlı eyle, hakkında hayırlı olana gönlünü razı eyle. Amin
ya musavvir 336 tane
Ya kuddüs 170 tane
Ya Allah 66 tane
Ya alim 150 tane
100 tane de ya kadir
Okuyoruz

1. Cuel
2. myzt
3. GirLookingForLove
4. Damla098
5. Damla098 nin arkadaşı
6. Bisquits OKUDU ******
7. B bitutampapatya
8. Selenofil

Canım 3.000 tane ya azim okudum, senin sıkıntılarını atlatman icin sana hediye ediyorum, Allah yardımcımız olsun

Canım 3.000 tane ya azim okudum, senin sıkıntılarını atlatman icin sana hediye ediyorum, Allah yardımcımız olsun

Canım benim yaa... Allah razı olsun senden. Ne kadar iyi kalpli bir insansın eksik olma
Ben de senin için duamı tamamladım şimdi Rabbim hayırlı kapılar açsın, gönlüne göre versin. Yürekten Amin diyorum

Amin canim benim inşAllah bende onlisanstan gircem
Senin nasıl gecti inşallah iyi geçmiştir dahada önemlisi iyi gelir
Bu arada duani okudum canim
Allah razı olsun canım guzeldi benim matematiğim iyi tarihinde kolay sormuşlardı, bakalım inşallah atanmak nasip olur, sende türkçe matematik çalış çünkü bu sene bütün sınavlarda türkçe matematik.kısmında zorladılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…