Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Canım Rabbim yar ve yardımcın olsun, herşey gönlünce nasip olsun inşallah. Beni de okudu sayabilirsiniz internetim sıkıntılı gün içinde giremezsem soru işareti olmasın muhakkak okumuş bitirmişimdir. iş yaparken bile ihmal etmiyorum okumayı. Allah kabul etsin.

Okudum bende arkadaslar . Rabbim kabul etsin cnm
Çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun :)
Tazis arkadaşım Annen iyidir inşaallah dualarımızda her zaman.. Müsait olmazsan bile biz okuruz senin yerine.

GirLookingForLove canım okudum Allahım yar ve yardımcın olsun inşallah sınavında başarılar.
sonuç nasıl olursa olsun hayırlısı olsun inşallah. en önemlisi bu.
Canım Allah razı olsun kesinlikle öyle hayırlı ise olsun inşallah. Allah bir kapıyı kapatır ama öbürünü açar :)

bu arada hoşgeldiniz kızlar aramıza :)
GirLookingForLove Damla098
kaç gündür yoğunluktan yazamadım doğru dürüst
Hosbulduk cnm . Bu gun maşallah erken bitti herkesin . Ben bile erken bitirdim Rabbim isallah dileğinizide hayirlisiyla tez zamanda nasip eder cnm . Rabbim kendi katında kabul etsin cnm . Arkadasında annesine Rabbim tez zamanda şafi ismiyle şifa versin cnm .

bu arada hoşgeldiniz kızlar aramıza :)
GirLookingForLove Damla098
kaç gündür yoğunluktan yazamadım doğru dürüst
Hoşbulduk :)) iyi ki geldik bence dualarla huzur buluyor insan bir de böyle birbirimiz için dua etmek çok anlamlı ve inancını artırıyor insanın :)

Ben okumaktayım. Biraz yoğunluğum oldu ama inşallah en geç iftardan sonra tamamen bitirmiş olurum :)

Bu topigi cok sevdim . Isallah boyle devam eder . Beni kovsanizda gitmem artık . Okumayı cok seviyorum . Ama boyle olunca sartlaniyorsun ve mecbur okuyorsunuz . Ben okumayı seviyorum ama ağırım biraz . Bu mecburi olunca zorluyorum kızlar kendimi Rabbim kabul eder isallah okuduklarımızı

Sümmes sebila yesserahu istediğin kadar çek hayatın boyunca, çok güzel bir zikirdir. Rabbi yessir yelatu asr rabbi temmim bil hayr okuyabilirsin. Allahım hayırlarla girip hayırlarla çıkmayı nasip et de yeter ki fetih suresini türkçe okusan motivasyon olarak seni daha çok etkiler kalem suresini sınavdan sonra da okuyabilirsin.çok yıpratma kendini. Ve Allah'a teslim ol

o zaman sıra Bisquits sana geldi canım..
inanın kızlar bende seviyorum burayı giremeyince içim hep huzursuz oluyo. bende dua ettikçe rahatlıyorum cok iyi geliyor.
Allahım kapısından hiç çevirmesin bizi inşallah.
bende yavasım canım Damla098 ama hızlanıyorum yavas yavas. hatta inanır mısın ayetel kürsi yıllardır hep ezberlemeye calıstım bıraktım öyle ama burada geçenlerde okuduk ve ezberledim böyle anlamı buyuk duayı ezberlediğim için çok mutluyum :)

aa evet Allah'a şükür sen burda ezberlemiştin myzt . Damla098 canım hiç stres yapma hem burda yarış yapmıyoruz ki tatlımhep birlikte Allah'ın rahmetini kazanmak için çabalıyoruz duam; annem ve ablam sağlığına kavuşsun, abim ben ve kardeşim bu yıl hayırlısıyla atanalım dua topiğimizdeki arkadaslarım da hayırlısıyla dileklerine kavuşsun. Dualarımızın oldu şükrünü de birlikte yapmayı nasip et bize Allahım ,amin

Âmin cnm Rabbim kabul eder isallah . Benim anlatmak istediğim bizler icin cok verimli bir topik cnm .

Kızlar tek tek yazacağım sizlere Allah razı olsun sorup dualarını esirgemeyen sizlerden. benimde biter birazdan, net sıkıntılı olunca yazamadım. <3 saolun hepiniz

Kızlar tek tek yazacağım sizlere Allah razı olsun sorup dualarını esirgemeyen sizlerden. benimde biter birazdan, net sıkıntılı olunca yazamadım. <3 saolun hepiniz
Canım annen de sende iyi olun da fırsat buldukça yazarsın inşallah iyileşene kadar dualarımız annenle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…