Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Tazis canım dua ; Allahümme Rabbennasi ezhibil be'se veşfi enteş şafi la şifae illa şifauke şifael la yüğadirü sekama annen için bende 7 defa okudum, kusura bakma yetişsin diye yazamadım

Sıra myzt arkadaşımızda. Duası; Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, yuvası huzurlu olsun Allah ağızlarının tadını bozmasın ve sevdikleriyle yakın olsunlar. Myzt arkadaşımızın duasına destek olan okuyan ve amin diyen bütün dua kardeşlerimizin dilekleri hayırlıya dönüşüp kabul olsun. Amin
1. Tazis 2.000
2. Cuel 2.000
3. myzt 2.000
4. Bisquits 2.000
5. GirLookingForLove 2.000
6. Damla098 2.000

Tazis arkadasımızın annesi icin 3-7-11-21 -33 defa kac tane gonlunuzden koparsa okur musunuz size zahmet. dua ; Allahümme Rabbennasi ezhibil be'se veşfi enteş şafi la şifae illa şifauke şifael la yüğadirü sekama

Sıra myzt arkadaşımızda. Duası; Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, yuvası huzurlu olsun Allah ağızlarının tadını bozmasın ve sevdikleriyle yakın olsunlar. Myzt arkadaşımızın duasına destek olan okuyan ve amin diyen bütün dua kardeşlerimizin dilekleri hayırlıya dönüşüp kabul olsun. Amin
1. Tazis 2.000
2. Cuel 2.000
3. myzt 2.000
4. Bisquits 2.000
5. GirLookingForLove 2.000
6. Damla098 2.000

Cnm şimdilik 3 okudum yrn bolca okurum. Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

Kızlar bişey sorucam. Ne zamandir nenemlerin mezarina gidemiyorum bu bayram gidicez ama ben emziriyorum 6 aylık kızım var bi sey olur mu mezara gitmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…