Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

kızlar hepinize çok teşekkür ederim anlayışınız için yerleştirdim toparladım bittiyolculuk sonrası toparlanmak zor oluyo.
neyse hemen başlıyorum benim duamıda yazmışssın Bisquits canım Allah razı olsun kızlar sizdende hepinizden Allah razı olsun.
hasbünallahu venimel vekil okuyoruz dimi.

Canım hoş geldin, sen müsait değilsin diye ben sohbetimizden yola çıkarak duanı yazdım fakat istersen değiştirebiliriz aynen hasbünallahü okuyoruz

Tazis annen icin bizde fırsat buldukça dualarımızla sana destek olmayaçlışacağız inşallah dua ; Allahümme Rabbennasi ezhibil be'se veşfi enteş şafi la şifae illa şifauke şifael la yüğadirü sekama

Sıra
myzt arkadaşımızda. Duası; Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin, yuvası huzurlu olsun Allah ağızlarının tadını bozmasın ve sevdikleriyle yakın olsunlar. Myzt arkadaşımızın duasına destek olan okuyan ve amin diyen bütün dua kardeşlerimizin dilekleri hayırlıya dönüşüp kabul olsun. Amin
1. Tazis 2.000 OKUDU
2. Cuel 2.000 OKUDU
3. myzt 2.000 OKUDU
4. Bisquits 2.000 OKUDU
5. GirLookingForLove 2.000 OKUDU
6. Damla098 2.000

Canım hoş geldin, sen müsait değilsin diye ben sohbetimizden yola çıkarak duanı yazdım fakat istersen değiştirebiliriz aynen hasbünallahü okuyoruz

Sağol canım yok değiştirmeye gerek yok çok güzel yazmışsın Allah razı olsun :)
İsteyen herkese ve bana rabbim hayırlı sağlıklı evlatlat versin inşallah.
3.ayımız olacak temmuz ayı inşallah rabbim bebegimle buluşturur beni.
Bugün işim yok pek oturdum bitirdim hemen. Sıra sende canım :)

Duam: Rabbim sen herşeyin en hayırlısını bilirsin. Perşembe günü gireceğim iki sınavda da bana başarılar ver. Emeklerimi zayi etme. Yardımcım ol, yanımda ol. Beni ve beraber dua ettiğim kardeşlerimi senin yolundan ayırma. Amin.

Çok teşekkür ediyorum tekrar burdan Bisquits 'ya. Bu sınav benim aylardır beklediğim ve çok önemsediğim bir sınav o nedenle rica ettim, beni kırmadı :) Allah asıl imtihanımızdan geçmeyi nasip eylesin bizlere

Duam: Rabbim sen herşeyin en hayırlısını bilirsin. Perşembe günü gireceğim iki sınavda da bana başarılar ver. Emeklerimi zayi etme. Yardımcım ol, yanımda ol. Beni ve beraber dua ettiğim kardeşlerimi senin yolundan ayırma. Amin.

Çok teşekkür ediyorum tekrar burdan Bisquits 'ya. Bu sınav benim aylardır beklediğim ve çok önemsediğim bir sınav o nedenle rica ettim, beni kırmadı :) Allah asıl imtihanımızdan geçmeyi nasip eylesin bizlere,,
Estafurullah canım çok saygılı güzel yetiştirilmiş bir insansın Allah yolunu bahtını açık etsin seni yetiştiren anne babadan da razı gelsin
sınav öncesi 7 tane fetih suresi okunması ya da 7 tane kalem süresi okunması da etkili onlara vakit bulamazsan inna fetahna leke fethan mübina oku bolca. Ya mukaddim çek. Allah sınavında mukaddim ismiyle başarı Alim ismiyle ilimler nasip etsin inşallah

İnşaallah. Beni çok mutlu etti yazdıkların. Rabbim hepimizden razı olsun. 7 fetih, 7 kalem suresi mutlaka okuyacağım. Ya Mukaddim, ya Alim ve bunlarla beraber bana sakinlik ve güven duygusu verecek bir esma, sınava giderken bilhassa ne okuyabilirim onu da sorayım ben sana :) Güzel önerilerin için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…