Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Herkesee coooook tesekkurler...

monaalisaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2014
63
12
Yaklasik 1,5 aydir siteyi takip ediyorum. Bende sizin gibi ayni konuda muzdariptim. Taa kii paylasimlarinizi okuyana kadar, cok umutsuz bir sekilde program cikarip uygulamaya basladim ama sonuclari gozlemledikce cok mutlu oldum. Herkese cok tesekkur ediyorum ve her daiim dua ediyorum.

istediğin sonuca ulaştığın için senin adına çokkkk sevindiğimi söylemeden edemeyeceğim :) darısı bilere olsun inşallah :KK66:
peki hangi yöntemi uyguladın nasıldın nasıl oldu biraz anlatır mısın acaba?

istediğin sonuca ulaştığın için senin adına çokkkk sevindiğimi söylemeden edemeyeceğim :) darısı bilere olsun inşallah :KK66:
peki hangi yöntemi uyguladın nasıldın nasıl oldu biraz anlatır mısın acaba?
Benim ikinci oglumdan sonra gercekten cok kotu durumdaydi yani soyle soyliyim 75 beden ici bostu, sizlerin paylasimlarindan yararlanarak soyle bi program cikardim ( 15 gun hayit tohumu+buz masaji+corek otu yagi ile 5 dk masaj) 15 bitiminde rezene+buz masaji+cementozu maskesi+aktadan aldigim ozel karisimli yagi ile masaj. Bugun baslayali 22 gun oldu ve gercekten cok mutluyum.

Benim ikinci oglumdan sonra gercekten cok kotu durumdaydi yani soyle soyliyim 75 beden ici bostu, sizlerin paylasimlarindan yararlanarak soyle bi program cikardim ( 15 gun hayit tohumu+buz masaji+corek otu yagi ile 5 dk masaj) 15 bitiminde rezene+buz masaji+cementozu maskesi+aktadan aldigim ozel karisimli yagi ile masaj. Bugun baslayali 22 gun oldu ve gercekten cok mutluyum.
Tam olarak nasil yaptin?

Tam olarak nasil yaptin?
Merhaba, ben 15 gun hayit tohumunu ezip cay olarak gunde 2 bardak ictim. Sabah aksam once buz ile daha sonra corek otu yagi ile 5 dk masaj yaptim. 15 gun sonra rezene icmeye basladim (Cunku hayit tohumu mideme dokundu rahatsiz oldugu icin) sonra cemen tozunu corek otu yagi ile karistirip maske seklinde uyguluyorum en az 3 saat bekletiyorum (ama hic bir sey sarmadan) yikadiktan sonra buz masaji yapiyorum, aktardan toparlayici yag almistim en son onunla masaj yapip birakiyorum. (Bir de her aksam soguk su masaji, havlu sıkma ve gogus egzersizleri yapiyorum). Detayiyla anlattim size insallah yardimci olur. Ben basladigimda 75A bile degilken, suan da 80A oldum. Size tavsiyem birakmadan istikrarli bi sekilde devam etmeniz sonuclarini sizde gordukce mutlu olucaksiniz eminim..

işte bu önemli... ıstikrar!! ben çok kararlıyım ama hayat şartları izin vermiyor. dün ütü yaparken oğlum uyandı uyusun diye babası salladı felan gene uyandı :KK43: yanına yattım ki iyice içi geçsin diye belki o uyumadan ben uyumuşumdur:) bir kalktım ki gece 1. ee ne yapıyım oğlumu beşiğine koydum uyudum kaldım. ne oldu masaj yapacaktım spor yapacaktım hepsi kaldı:KK43:

işte bu önemli... ıstikrar!! ben çok kararlıyım ama hayat şartları izin vermiyor. dün ütü yaparken oğlum uyandı uyusun diye babası salladı felan gene uyandı :KK43: yanına yattım ki iyice içi geçsin diye belki o uyumadan ben uyumuşumdur:KK66: bir kalktım ki gece 1. ee ne yapıyım oğlumu beşiğine koydum uyudum kaldım. ne oldu masaj yapacaktım spor yapacaktım hepsi kaldı:KK43:
Ben calismadigim icin ogle uykusunda yapiyorum yani sizin anliycaniz evde oldugum icin vakitim oluyor, bence sizde kendinize vakit ayirin derim.

haklısın monaalisaa. sadece spor bile bir haftada dolgunluk hissi verdi ise çabalarımız sonuçsuz kalmayacaktır. umarım sonuç iyi olur.

Merhaba, ben 15 gun hayit tohumunu ezip cay olarak gunde 2 bardak ictim. Sabah aksam once buz ile daha sonra corek otu yagi ile 5 dk masaj yaptim. 15 gun sonra rezene icmeye basladim (Cunku hayit tohumu mideme dokundu rahatsiz oldugu icin) sonra cemen tozunu corek otu yagi ile karistirip maske seklinde uyguluyorum en az 3 saat bekletiyorum (ama hic bir sey sarmadan) yikadiktan sonra buz masaji yapiyorum, aktardan toparlayici yag almistim en son onunla masaj yapip birakiyorum. (Bir de her aksam soguk su masaji, havlu sıkma ve gogus egzersizleri yapiyorum). Detayiyla anlattim size insallah yardimci olur. Ben basladigimda 75A bile degilken, suan da 80A oldum. Size tavsiyem birakmadan istikrarli bi sekilde devam etmeniz sonuclarini sizde gordukce mutlu olucaksiniz eminim..
Istikrar onemli gercekten. Bende iki dogum yaptim. Sarkma oldu ve ici bos kaldi. Ahh bekarken ne guzeldi ah ahhhh :p neyse. En onemli sorularim sunlar. Corekotu yagi tuylenme yapiyor dediler. Sende oldumu? Birde aktardan aldigin toparlayicinin adi ne?

Istikrar onemli gercekten. Bende iki dogum yaptim. Sarkma oldu ve ici bos kaldi. Ahh bekarken ne guzeldi ah ahhhh :p neyse. En onemli sorularim sunlar. Corekotu yagi tuylenme yapiyor dediler. Sende oldumu? Birde aktardan aldigin toparlayicinin adi ne?
Merhaba, corek otu yagi bende tuylenme yapmadi, aktardan aldigim yagin adi ise nurs gogus bakim yagi aktarda calisan bayan onerdi ama gercekten faydasini gordum. Ikinci dogumdan sonra benimde aynisi oldu, bunlari uyguladiktan sonra suan ki durum gercekten ic acici eskiye gore:KK71:

5 cm bir beden demek sanırım aslında önemli olan aradaki fark yani göğüs dokun ne kadar olduğu..
benim alttan 71-72 cm üstten 80 cm..şu aralar hiçbişey yapmıyorum.
saraçoğlunun kürünü sipariş verdim bide hacamat seti aldım oda gelince eylül ayında sıkı programıma başlıyorum..
benimki çok yoğun bi program olacak ama ben inanıyorum en azından dolgusuz 75 beden olabilirler...ve o zaman düz göğüs olmam.
büyük göğüstede gözüm yok.80 beden olmasını isterdim ama napalım nasip:KK51::KK51:

5 cm bir beden demek sanırım aslında önemli olan aradaki fark yani göğüs dokun ne kadar olduğu..
benim alttan 71-72 cm üstten 80 cm..şu aralar hiçbişey yapmıyorum.
saraçoğlunun kürünü sipariş verdim bide hacamat seti aldım oda gelince eylül ayında sıkı programıma başlıyorum..
benimki çok yoğun bi program olacak ama ben inanıyorum en azından dolgusuz 75 beden olabilirler...ve o zaman düz göğüs olmam.
büyük göğüstede gözüm yok.80 beden olmasını isterdim ama napalım nasip:KK51::KK51:
Insallah inanmak basarmanin yarisiymis guzel haberlerini bekliyorum.

X