Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

Ani karar veririm. Bende fevriyim ve yuksek sesle konuşuyorum sinirlenince. Çokta usengecim.İnsanlarla muhabbet edemiyorum.Bide gereken cevaplari veremiyorum bazi insanalara.Bu kadar yeter sanirim

Saat kaç olursa olsun geceleri kalkıp yemek yapıyorum kendime rahatsız oluyorum bu durumdan çünkü pişman oluyorum nedense!!???

Not; kilo 'almayanlardanım'

bir kere soğudu mu birinden daha da ısınanıyorum. ve o kişiye karşı hiç politik davranamıyorum.

ay bende öyleyim hiç gri renk yok hemen siliyorum kafamda gıcık kapıyorum hahahah

Bazen çok konuşuyorum, rahat, gereksiz iyi niyetle.. Ve bu beni olumsuz etkiliyor.

Son düzenleme:
Bildiğim konuları uzun uzun anlatıyor oluşum, detayları hiç atlamayıp onlarada aynı mesaiyi harcayarak anlatışım.
Ve bide işin kötüsü her boka verecek mutlaka bir cevabımın olması (insanlar bundan rahatsız oluyorlar)

Fazla içten yaklaşımlarım kırılmama sebep oluyor, yanlış bir davranış görünüşe göre.
Kırılganım..
Yanlış anlaşılmak beni deli ediyor...

Yaşadıklarım bazı kısılere kinlenmeme sebep oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…