Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

Bir arkadaşımın ağzından; tatlı huysuz, biraz inatçı ve şımartılmayı seviyor olarak yorumlandım :)
İnatçılık konusunda çoğu kişi hem fikir.
Ama şu tembellik üşengeçlik bir geçse ah bir geçse :)

Çabuk alınırım,içime atıp sürekli kafamda kurarım,kinciyim,başkasına gerek kalmadan kendimi ziyadesiyle üzmeyi başarırım ve olayları hemencecik kötü sonla noktalarım kafamda

Çabuk alınırım,içime atıp sürekli kafamda kurarım,kinciyim,başkasına gerek kalmadan kendimi ziyadesiyle üzmeyi başarırım ve olayları hemencecik kötü sonla noktalarım kafamda

Kinci degilim ama digerleri fazlasiyla var :) birde insanlara tavrimi net belli edemem kirilmasinj istemem kimsenin cokta guzel suistimal edilirim. Sildigim bir insanlada dunya yansa tekrar gorusmem.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Laf sokamamam

göz yaşlarım sanki hazırda bekler bir olay esnasında tutamam dost düşman ayırt etmeksizin şırıl şırıl akıverir çok gıcık oluyorum kendime :84:

Bişeye kızınca acısını çıkartana kadar üstüne giderim karşımdakinin bi de çok trip atarım. Kendi değiştirmek istiyorum yaw

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İnsanlari cabuk unuturum.cabuk silerim. Tek kalemde. bi de fazla çekingenim. Ve bilhassa bundan memnun degilim

Sinirlenince kendime hakim olamıyorum küfür değil ama çok kırıcı konuşuyorum, ağzıma geleni sayıyorum Bide ilişkilerimde çok trip atıyomuşum, abarttığımın da farkına varmıyorum

Fiziksel sevmediğim özellik bacaklarımın çarpık olması 😁

Eğer kızmışsam çok kırıcı konuşabilirim. Ağır laflar çıkar azımdan sonra da ne gerek vardı diye üzülürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…