Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

Detaylara fazla takılıyorum , mükemmelliyetçiyim

Cok sulugozluyum.. Cogu olaylari yutarim susarim sonra birden patlarim. Herseyi kafama takarim( millete akil veririm takma bosver diye ama kendimde malesef olmuyor). Sinirlenince laflarimi tartarak konusmam ve bazen bu laflarim cok kirici olur. Belki bu sacma gelebilir ve gercekten hic iyi birsey degil ama canimi yakan kisilere cok beddua ediyorum! Cok hasasslastim yasadiklarimdan ve artik insanlarin beni kirmasindan, dedikodumu yapmasindan vs vs oyle biktimki istemesemde hemen beddua ediyorum.

Bende herseyi kafama takar uyumam yemem icmem mideme kramplar girer sonra acile giderim bu huyumdanda nefret ederim

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Biseye uzuldugumde yada kafama taktigimda kusmaktan nefret ediyorum!!!

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

Bazen aşırı fevriyim
Herseyi onemli onemsiz kafaya takarim
Sildim mi silerim asla affetme huyum yoktur katiyimdir.

Bı kötü değil ki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Karşımdakine hayır diyememem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sevdiklerime sevgimi gösteremem soğuğum ve hic memnun değilim..sevdigim bana sevgisini cok gosterincede bundanda sıkılırım..gudupetin tekiyim sanırım

İmza

Bi insan 1 kere hata yapsin 15 yillik dostum olsun sogurum affedemem silerim bu huyumdan nefret ediyorum ama elimde diil icim buz gibi oluyor o insana karsi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…