Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

bazi olaylardan sanirim eskiden herkeze guvenirdim simdi kimseye guvenemiyorum
hatta paranoya olucam nerdeyse
biri bisey dese en az 5 anlam cikaririm
her anlami aninda degerlendirir oyle takip ederim karsimdakini

Bu tamamen su olaydan oturu oldu:Benim bi erkek arkadasim vardi 3 yil once
ilk zamanlarda ona sordugum su soru "hayatinda ciddi dusundugun konustugun bi bayan var mi?"
Cevabi( biz yurt disindayiz bu arada) Turkiyeden birisi ile cikmak zor uzak (bu arada New york sokaklarinda yururken konusuyoz)
Ben anladim yok :) saf ben
meger Tr de bi kiz arkadasi daha varmis ,ben konusmalarini yakaladimda o aslinda bana soylemis

Tamamen bu olay beni degistirdi bi soru soruyorum aldigim cevabi degerlendirip emin olmak icin 10 soru sorar oldum (saglamasini yapiyom)
nasil duzelecem ben
(bu arada onunla bi kiz arkadasi oldugunu ogrenee kadar baya ciktik)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tezcanliligim. Bazen nefret ettiriyor. Hemen herşey olsun bitsin ki başka şeylerle meşgul olayım.

091'

Kendime çok yükleniyorum...
İşlerimi ertelemek...
Sağlığıma dikkat etmemek...
Zamanı kötü kullanmak..
Stresli yapı...
Negatif ruh hali...
Bahanecilik....
Ne pismişim bee kendimden soğudum....

Yerden yere vurmuşsun kendini be tatlım. Yaşını bilmiyorum ama 2 yıl önceye kadar bende de hepsi vardı zamanla geçiyor :-)

091'

aşırı derecede üşengeçim. depresif bir yapım var. çabuk pes ediyorum. olumsuz söylenen şeylerden çabuk etkileniyorum, hemen hevesim kaçıyor...

Derslerden çok bunaldigimda huysuz olabiliyorum :) annem bana tatlı ve huysuz kızım diyor öyle zamanlarda :p

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herseyi dert ediyorum kendime icime atip kendimi yiyip bitiriyorum..

Sürekli kafaya takarım en küçük sözü, takılmayacak sözden bile bişeyler bulur çıkartır yine kafaya takarım :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok artık aklıma o kadar çok şey geldi ki ne kötü insanmışım ben :KK1:

İnatçı olmam.
Maymun iştahlı olmam.
Alıngan olmam.
Biraz pasaklı olmam:KK1:

Takıntılarım var,inat etme sorunum war,bide biraz fazla sinirliym sanırım geçmiyo bi türlü 😔😔

Ağır başlı değilim, çok çabuk heyecanlanıyorum,herşeyi kafama takıyorum ve değişken ruh Halim var

700 insan bezdirecek kadar trip atabiliyorum..

Çok kaprisli ve şımarık olabiliyorum zaman zaman ... Bu yüzden Sevdiklerimi üzüyorum sonrada pişman oluyorum içim içimi yiyor

X