Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

kızlar yaa yardım edin bi sorum olucak son adet tarihim 22 mart internetten ovulasyon hesaplaması yapıyorum 5 nisanı gösteriyor yumurtlama tarihim benim bildiğim 12.14.16. günler niye benim 5 nisan çıkıyor 15. güne geliyor yani ne yapmalıyım?aslında 31mart 2 nisan 4 nisan 6 nisan 8 nisan diye ilerlemesi gerkiyor aklım iyice karıştı:KK43:

benide ekleyebilirmisiniz? bende bu ay ilk denemem olacaktı ama yumurtlama günü adet gördüm :KK43: 26 nisan batım

Gunaydin kizlaarrr!!
Artık daimi olarak nisan topigimize taşınmış bulunuyorum. Bu ay her gün en az bir hamile haberi almak dileğiyle :))

bende 12 nisanda bekliyorum zaman nasıl geçicek bilmiyorum arkadaşlar :)))hayırlısı olsun müjdeli haberlerle dönelim ...bu arada ben yeniyim sitede :)

bende 28 nisanda olucam çalışmalara son gaz devam bakalım kimlerden güzel haberi alıcaz :)))))))))))))))

Kızlar benide ekleyin bat 19 nisan:)Allahım bu ay isteyen herkese nasip eder inşallah:KK16:

eklendiniz efendim hadi hayırlısı :)

bu belirtilerin hepsini geçen ay yaşadım.. hatta hep hamile olduğumu hissettim..progestan bitmeden gördüm kırmızıları inanmadım yerleşme kanamasıdır dedim. kan testi yaptırdım pozitif çıkacağına emindim ama sonuç negatifti maalesef.. bu ay sadece göğüs ağrısı, mide bulantısı ve kasık batması var.. bunlar geçen ay da vardı o yüzden bu kez hamile olduğumu düşünmüyorum. pes etmedim bu 2. ay olacak henüz ama yinede kendimi hamile gibi hissetmiyorum nedense.. geçen ay hüsrana uğradım bu kez de umutsuz olmayı tercih ediyorum bu yüzden :KK31:

umutsuz olmak demeyelim de olsun ama kendimiz koşullandırmayalım yine en çok üzülen biz oluyoruz

kızlar yaa yardım edin bi sorum olucak son adet tarihim 22 mart internetten ovulasyon hesaplaması yapıyorum 5 nisanı gösteriyor yumurtlama tarihim benim bildiğim 12.14.16. günler niye benim 5 nisan çıkıyor 15. güne geliyor yani ne yapmalıyım?aslında 31mart 2 nisan 4 nisan 6 nisan 8 nisan diye ilerlemesi gerkiyor aklım iyice karıştı:KK43:

o yumurtlama tarihlerinden birşey anlayamadım gitti zaten ama hesaplanan tarihte senin tarihlerin arasında bir tarih demekki en yüksek oran o zaman çalışmalara devam :KK4:

benide ekleyebilirmisiniz? bende bu ay ilk denemem olacaktı ama yumurtlama günü adet gördüm :KK43: 26 nisan batım

eklendiniz hayırlısı olsun

Gunaydin kizlaarrr!!
Artık daimi olarak nisan topigimize taşınmış bulunuyorum. Bu ay her gün en az bir hamile haberi almak dileğiyle :))

Hoşgeldin canımmmm bu ay uğurlar getirsin bize :)

bende 12 nisanda bekliyorum zaman nasıl geçicek bilmiyorum arkadaşlar :)))hayırlısı olsun müjdeli haberlerle dönelim ...bu arada ben yeniyim sitede :)

bende 28 nisanda olucam çalışmalara son gaz devam bakalım kimlerden güzel haberi alıcaz :)))))))))))))))

Kızlar eklendiniz

melekim umarım hepimizden güzel haberler alırızzz:emir_bebek::nazar:

BATım 5 nisan..ne adet ne gebelik belirtisi var:KK43:
çileğe alerjim var ama canım aşırı istiyo..bende blki gebelk belirtisidir diye kendimi kandırıyorum.sonra yok yok olamaz boşuna umutlanma diyorum...

çok istiyorum bebeğim olmasını..inş güzel haberler alırım..
ALLAH'ım isteyen herkese nasip eder bana da...beklemek ne zormuş:KK43:((

mrb kızlar

benim bir kızım var 21 aylık ,, eşimle karar verdik bu ay bi kardeş için yaşlarının yakın olmasını istiyorum ve rahata alışmakta beni korkutuyor açıkcası bir daha cesaret edemem gibi geliyor.
denemelere yeni başlamıştık ki meğerse denemeye başladığımız gün benim ovulasyon günümmüş,, 22 mart :) ve hamile olduğumu hissediyorum,, karnımın alt kısımlarında bir gerginlik,, ara sıra batma hissi var ve tabii bel ağrımm ,, adet tarihim 5 nisan ,, bakalım kızım için 11 ay uğraşmıştık bu ilk seferde mi geliyor acaba,, kapıda bekliyor gibi :KK70: sizlerde belirti yaşayan varmı ??

Benim de aynı günler :)
Ben de şuanda çoktan regl ağrıları başlamış olmalıydı ancak tık yok. Göğüslerimde dolgunluk var hafif ama ağrı yok. Kasık ağrım filan var hafif. Bu ilk deneme ayı, 2 yıl aradan sonra. Ama sanırım insan hisseder, sen de hissettin. Ben hissedemiyorum ..

arkadaşlar benıde yazarmısınız bat 30 nısan 2 klomen ve çatlatma iğnesi iki rahım fılmı yarın eşimin sperm sonucuyla doktora gıdıyorum bakalım bu sefer nasıl bir tedavi uygulayacağız benide yazın
:KK52:

bende yeniyim son adetim 8 Mart nisan adetimin ardından ilk denememizi yapıcaz inşallah hayırlı uğurlu olur :)

kızlarrr gittim bugün 146ya yükselmş:)
iki katına çıkarmı derken 3 katı olmuş:nazar::nazar:
darısı sizlerin başına allahım isteyen herkese nasip eder inşallah
--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

tebrikler canım:nazar::emir_bebek::emir_bebek: Allah sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin:KK16:

kızlar yarın 29. gunumm ve ne adet belirtim var ne de gebelik belirtisiii sadece seyrek seyrek vuran kasık ağrısı oda sürekli rahatsız edici değill..sanki 2 nisanda adet olmıycakmış gibi bi hava içerisindeyımmm normalde adet olacağımı 1 hafta oncedenn hıssederimmm belirti yokk gibi:)

Benim adet tarihim 5 Nisan ama bugün iki üç damla pembemi kanamam oldu . Sanırım adet oluyorum hala belim ağrıyor hala kasıklarım ağrıyor,, ne olduğunuda anlamadım ,,kanamanın devamı gelmedi daha :)
Yarın doktora gideyim diyorum ama sizce gitsemmi gitmesemmi ??

bize hep böyle güzel haberler vermen dileğyile maşallah diyelim

yeni gelen hamiş adayları sizi yarın erkenden ekleyeceğim şuan ekleyemiyorum

kızlar yarın 29. gunumm ve ne adet belirtim var ne de gebelik belirtisiii sadece seyrek seyrek vuran kasık ağrısı oda sürekli rahatsız edici değill..sanki 2 nisanda adet olmıycakmış gibi bi hava içerisindeyımmm normalde adet olacağımı 1 hafta oncedenn hıssederimmm belirti yokk gibi:)

normal de aylık gidişat kaç gündürr

Benim adet tarihim 5 Nisan ama bugün iki üç damla pembemi kanamam oldu . Sanırım adet oluyorum hala belim ağrıyor hala kasıklarım ağrıyor,, ne olduğunuda anlamadım ,,kanamanın devamı gelmedi daha :)
Yarın doktora gideyim diyorum ama sizce gitsemmi gitmesemmi ??

yarın için bekle istersen eğer problem var diye düşünüyorsan gidebilirsin umarım yerleşme kanamasıdır

hayırlı uğurlu olsun canım...

X