Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ALLAH nazarlardan saklasın ne güzellll darısı tüm isteyenlere

Unlugul vallahi dediğin gibi pratisyen hekim gibi olduk :)))
Ozlemgok sağlıkçı en azından, egitim almış kız. Senle ben kafayı taka taka edindiğimiz bilgilerle yakında ilaç da yazarız unlugul :)))

Dolunay Dr una cok sinir oldum. Okumuş Dr olmus evet belki bilgilidir ama ben karşısındakini insan yerine koymayan Dr a saygı duyamam. Bir daha da gitme ona, sinir şey, ama başka Dr lara gidebilirsin canım. Keske ozlemgokle orda olsaydık, döveydim bir guzel. Bakalım bir daga yapıyor mü? :))))

4. hamişimizde eklenmiştir kızlar darısı sizlere inşallah

hani çok okuyan mı çok gezen mi bilir sözü bu duruma uyarlarsak çok okuyan mı duruma hakim olan mı bilir diyorum sizeeee siz doktor ben ilaçccııı :)))))))

hani çok okuyan mı çok gezen mi bilir sözü bu duruma uyarlarsak çok okuyan mı duruma hakim olan mı bilir diyorum sizeeee siz doktor ben ilaçccııı :)))))))

Ben Doktorsam sen Prof sun canımın ici :)) ilaç bilmek için anatomi vs vs bir sürü şey bilmek gerekir. Unlugulle senin yanında biraz staj yapsak birkaç aya kalmaz ilaç da yazarız hehehe

Son düzenleme:
Kızlarrrrr şuan haberleri izliyorum kadına kadavradan rahim nakli yapmışlar şimdide hamileeee, Allahım sen büyüksün

Kızlar sizde benim gibimisiniz yoksa benmi abartıyorum benim adamla göz göze geldiğimde kendimi resmen sapık gibi hissediyorum:)))) artık kaçacak yer arıyor bu ay bademcik iltihabı geçirdim çok hastalandım bi sürü ilaç içtim adetliyken kesin bu ay olmaz diye düşünüyorum bide iyileştikten sonra o kadar hastalandın hala uslanmadın sen diyo:)))) herşey çocuk için...

yok ben yoruldum valla perşembe adet bitti.cuma -pazar-salı çarşamba perşembe bacaklarım agrıyor artık bugün tatil :) zaten çarşamba ovulasyon net 2.çizgiydi dün silikti yinede yaptık.verirse rabbim verir zaten.belim bacagım agrıyor artık

selam arkadaşlar bata 3 gün kaldı ağrılarda çoğalıyor bide çok duygusallaştım yaaa.inşallah kırmızılar gelmezzzzzzzzz artıkkk bide progesteron testi yumurta çatlayıp çatlamadığına bakılan bir test benim geçen ay 36 çıkmıştı çok sevinmiştim ama bebiş olmadı.yani o değerlere bakıp çokta sevinmeyin çatlayan yumurtanız döllenememişse :) benim gibi hüsrana uğramayın..umarım yinede her isteyen hamiş olsun...

KIZLAR BENİ MAYISA ATMAYIN BENİM UMUDUM HALA NİSAN AYIN DA.

bu arada bu akşam ovulasyon testine başlıyorum...

birde civan perçemi kaynatıp buharına oturdum.ama bişey olmadı yani öyle akıntı falan yoktu.

bakalım ne olcek..

ALLAH nazarlardan saklasın ne güzellll darısı tüm isteyenlere

canim tebrik ederim seni hicmi hiss etmedin hamilesin?adetin gecmismiydi? bendede hormon pozgunlugu vardi bilmiyorum duzelmismi simdi?bir ay mualicemi yapdim haplar icdim simdi neler olur bilmiyorum sogan kurude icirem bilmiyorumki hamileler duydukca dahada umudum artiyor zaten Allah herkese nasib etsin

ins canim yaaa devlet hastanelerinin kadin dogum bolumlerinden tiksindim artik yaa.. ben bi an once cocuk sahibi olmassam kafayi yicem sanirim..

bende canim saygi bile duymadim neresine duyayim saygiyi.. gelinde bi dovun.. bidaha mi yok.gidermiyimmm..

Kızlar yumurtlama tarihime göre 5 gün sonra regl günüm ki inşallah gelmez bebiş gelir neyse 5 gün var dayanamıyorum idrarda test yapsammıı ne dersiniz erkenmi aklımdan çıkmıyoooo

Kızlar yumurtlama tarihime göre 5 gün sonra regl günüm ki inşallah gelmez bebiş gelir neyse 5 gün var dayanamıyorum idrarda test yapsammıı ne dersiniz erkenmi aklımdan çıkmıyoooo

Canım bekle derim 5 gün var hem ne diye moralini bozcan olmadı yaparsın okey:) inş olur.

ikinize çok güldüm ya baya görev olmuş dandini senin için adamlar evde kaçacak kızlar fazlada üstlerine gitmeyin :))))

dayan dayan erkenden yapıp kendini üzme o gün gelsin net olarak gör çizgini azıcık daha sabır

ne oluyor dedim bir anda benim yazıdan alıntı yapınca ben bir hoş oldum burda :))))

istediğin gibi düzelttim canım allah çabalarını boşa vermesin

kafanı dağıtmaya çalış bütün eczaneler batmış gebelik testi satamıyorlar :))

:)))) haklısın düşünmicem, en azından şu haftasonu çıksın. Bu arada yarın test yapıcak olanlar varmıydı günü geçenler. İnşallah yeni hamiş haberleriyle uyanırız yeni güne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…