Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kuzucummm benim adet gunum gecmedi bu ay sorunum bu degill agrim cok fazla bu benim sorunum. Burda o kadar yalnizimki calismiyorumda.. Kimsem yok ailemden.. Cogu gunlerim aglayarak geciyo.. Cok ozluyorum ailemi.. Bu yuzden artik coxugum olsun istiyorum o bama cok deatek olur onunla ugrasmaktan kafami bu kafar takmam mutlu olurum diyee sekiz aylik evliyim dokuz ay olacak artik olsun istiyorum aralik ayindan beri deniyoruz bu kadar zor oldugunu bilseydim hic korunmazdim.. Boyle iate kizlarr:-(

kıyamam ben sana. ağlama bebeğim, Allah'ın izniyle yavrun gelecek. en hayırlı zamanı bekliyor, bu kadar kendini üzme nolur. bu kadar zor olduğunu hangimiz biliyorduk kı? bir ilişkiyle bebek olur diye hep düşündüm ben. ağrıyı doktora danışmak üstersen bir güt konuş kuzum, hem muayene de olursun, için rahatlar birazcık.

çıkmam gerek şimdi canlarım, 1 saat önce doğan bir yavrucuğu görmeye gidiyorum :) en yakın arkadaşlarımdan biri doğurdu. hepimiz için dua edicem, Allah bizlere de kısmet etsın inşallah. yalnız değilsiniz arkadaşlar, lütfen kimse ağlamasın. hep birlikteyiz, birbirimize desteğiz.

mevsimcim, unlugulum, dolunay, arkadaşlar ben bu hormonlarla kafayı yediğim için, aylarca araştırdım ağladım zırladım. bu yüzden size yazıyorum ki kimse benim gibi boş yere dert sahibi olmasın.

unlugul sen hormonlarını sorgulamayı bırakkk!!! senin hepsi dengede.

mevsim canım, kaç ay hiç yumurtlamam yoktu. prolaktini sonradan öğrendim, ilk tahlil yaptırdığımda 28 aralıktı unutmam, 145 çıkmıştı. haftada 1 tablet ilaçla mart başı 24e düştü ve mart sonu yine 24teydi. 23-24 bunlar çok normal değerler, sakın prolaktini kafana takma. tiroidin gördüğün gibi ilaca kolaylıkla cevap verdi. biraz bekle normale düşsün, doktorun bakıcak zaten yumurtlama başladı mı, lh-fsh nasıl olmuş diye. benim gibi başka takviye istemeden normale dönebilir. sakın stres yapma, ben 2 ay boş yere ağladım her gün.

dolunaycım, senin adetin geen ay da gecikmişti. bence stres yapıyorsun ondan. ama dr a gitmeye karar verirsen o seni zaten yönlendirecektir canım. sen kendi kafanla tahlil yaptırma şimdi, hem yaşın genç, hem de daha yeni denemeye başladın.

canım ne kadar düşüncelisin :KK16: prolaktinin baya düşmüş canım ya sevindim gerçekten yumurtlama oluyor yani demi şuan.çok çabuk üzülüp kendimizi yıpratıyoruz gerçekten ya bende öyleyim.çok takıyorum.ama daha çok zarar veriyoruz bu şekilde kendimize..inş canım hepimizin değerleri normale döner sağlıklı bir aday olarak güzel haberlerimizi birbirimize vermek nasip olur amin :KK31: dolunay yumurtalıklara alttan muayene daha iyi olur heralde canım.ama tamda bilgim yok arkadaşlar illaki yardımcı olurlar maşallah baya bilgililier :KK9:

Bu ayda olmadı hissediyorum, regl öncesi aynı göğüs ağrıları başladı.. Bi yanım yılma devam diyor, bi yanımda çok yorgun, sabırsız ve ağlamaklı..Allahım ne olur yanımızda ol ve bizede hayırlısıyla nasip et. Bu süreçte ruhumuzu ve aklımızı sağlam tut. Yanımızda ol Allahım..bırakma bizi..

[sıze=2] önümüzdeki ayların mutluluk ayınız olması dileğiyle :))))

herkes bat bilgisini verirse ekleyelim arkadaşlar

[/sıze]
[/color]

[sıze=3]ve ve veeeee hamişlerimizz tü tü tü maşallahhhh diyelim

damla17 5 nisan :nazar::KK49: Kendileri topiğimizin ilk hamişidir

mercanfen :nazar::KK49:

Kardelen1717 10 nisan :nazar::KK49:

[/sıze]

[sıze=3]

günü geçen adaylar

yedikolik 5 nisan :18:
Esrarengiz86 5 nisan :18:
Egumus 5 nisan :18: yaş 35 - 9 aydır
melisa87 5 nisan :18:
Ahseninur 5 nisan :18:
Yesılfındık 5 nisan :18:

Meryemsare 7 nisan :18:
Inci61inci 7 nisan :18:

Bbilim 9 nisan :18:

Theparadise 10 nisan :18:

Emo13 10 nisan :18:
Schatzsalamon 10 nisan :18:

Pufboregı 11 nisan :18:

[/sıze]

[sıze=3]gelmemesi için dualar isteyen bat'lar

cedricx 12 nisan
dolunay78 12 nisan
hersey_guzel_olacak 12 nisan

ncy_ 13 nisan
sgun 13 nisan

sinolog 14 nisan
esrahm 14 nisan

oznurun 15 nisan
aysboz 15 nisan

atarli 17 nisan
dilzar 17 nisan
minel 17 nisan

alphinrosa 18 nisan
__mevsim 18 nisan

ucrubucrub 19 nisan
ceylinnila 19 nisan
meltemtnc 19 nisan

beremm 20 nisan
melake26 20 nisan

nilay 21 nisan
kelebeginruyasi 21 nisan
lioness83 21 nisan

mutluluk_uzak 22 nisan

yedirenk79 23 nisan
aysenazz 23 nisan
sema77 23 nisan
unlugul 23 nisan

analist52 24 nisan
tugbaya 24 nisan

dandinidandini 25 nisan yaş 27 -2 aydır- ilk çocuk kız ikinci isteniyor

drysnr 26 nisan

impossible_is_nothing 27 nisan
ellermbomboskald24kasm11 27 nisan

melekkkkkim 28 nisan

nurecrin 30 nisan
sercem1 30 nisan
[/sıze]

[sıze=3]mayıs ayı adaylarımız :KK16::KK16::KK16::18::18:[/sıze]

(umarım nisan sonunda bir sürpriz olur kızlarrr :KK52::KK52:

Topidik 4 mayıs yas: 31 - 7 aydır istiyor, pek deneyemedi :d
nursay22 7 mayıs

a_zade 8 mayıs

gnl 84 9 mayıs

nrkny

rosesoulcan 3 nisan

sener 6 nisan

kimim85 6 nisan (ortalama  )

fiyonklugelin 8 nisan4 aydır istiyor

deniz_yyy 9 nisan

sendrom01 10 nisan

tekasur

[sıze=3] son hallerimizzzz kızlar hepinizin karnı kocaman olsunda 3-5 er dışarı çıksın bebişleriniz :))) :KK4: :KK74::118:[/sıze]

Son düzenleme:
ya kızlar ben c.tesi günkü randevumu iptal ettim ama bu fsh felan hepsi adetin 3. günü bakılması uygunmuş bende gebelik için muayene olmaya gidecektim yumurtalıklarıma felan baktıracaktım. regl olarak gitmem daha mı iyi oluyordu yoksa anlamadım ben ama öyle pis pis de nasıl muayene olurki

canım e2 hormon testi adetin 3.günü progestan ayın 21.günü diğerleri nin gün özelliği yk die biliyorum.doktor muayenesi içnde kesinlikle adetin 3.günü gitki yumurtaların o ay çalışıp çalışmadığına bakıolar.bende öyle yaptım 3aydırda öyle gidiom ilk adetliyken gidince 2-3 takılmıosun =)))

kızlar bugun test sonuçlarımı aldım yorumlarsanız sevinirim :KK70: doktora daha göstermedimde fsh:6.87 lh:4.79 estradiol:34

kıyamam ben sana. ağlama bebeğim, Allah'ın izniyle yavrun gelecek. en hayırlı zamanı bekliyor, bu kadar kendini üzme nolur. bu kadar zor olduğunu hangimiz biliyorduk kı? bir ilişkiyle bebek olur diye hep düşündüm ben. ağrıyı doktora danışmak üstersen bir güt konuş kuzum, hem muayene de olursun, için rahatlar birazcık.

çıkmam gerek şimdi canlarım, 1 saat önce doğan bir yavrucuğu görmeye gidiyorum :) en yakın arkadaşlarımdan biri doğurdu. hepimiz için dua edicem, Allah bizlere de kısmet etsın inşallah. yalnız değilsiniz arkadaşlar, lütfen kimse ağlamasın. hep birlikteyiz, birbirimize desteğiz.

Sagol canim benim.. Allah razi olsun hepinizden.. Yarin gidecegim bakalim doktora ogleden sonra.. İns. Neden agridigini soyler..

meraba kızlar ben bugün doktora gittim daha önce hiç muayene olmamıştım öyle bir baktırayım dedim dr benden torch, hg, tsh istedi daha sonucunu almadım birde yumurtan var şuan ilişkiye olursa olma ihtimali çok yüksek dedi ama benim yumurtlama günüm hesaplamalara göre iki gün önceydi

Kızlar benim adet günüm bugün 11 nisan ve hiç sapmaz. 2 gündür karnım ağrıo bugün hep regl olduğumu düşündüm, ama diğer aylardan farklı kahverengi akıntı geldi ara ara hala adet olmadım. karnım da sancılı, sizce tutmadı mı kesin. yani hamile olsak da adet günü adet ağrısı olur mu

[sıze=3] son hallerimizzzz kızlar hepinizin karnı kocaman olsunda 3-5 er dışarı çıksın bebişleriniz :))) :KK4: :KK74::118:[/sıze]

Bende mayıs ayına kaldım arkadaslar bat 7 mayıs bu ıkıncı ay denememız olacak 5 yasında oglum var yasım 25 ınsallah mayıs ayında mujdelı haberı vermek nasıp olur

Kızlar bişi sorucam ateşimi ölçtüm 37.2 biraz yüksek sanki . Vucut sıcaklığı hamilelik belirtisi diye okudum ama gün gün takip etmek gerekiyomuş ben sadece bugün ölçtüm reglime 5 gün var nedersiniz

Kızlar benim adet günüm bugün 11 nisan ve hiç sapmaz. 2 gündür karnım ağrıo bugün hep regl olduğumu düşündüm, ama diğer aylardan farklı kahverengi akıntı geldi ara ara hala adet olmadım. karnım da sancılı, sizce tutmadı mı kesin. yani hamile olsak da adet günü adet ağrısı olur mu

Evde hic test yaptin mi canim.. Nedense icime hamilesin gibi dogdu.. Hayirlisi bakalim cikmama ihtimali yuksek ama sen bi test yap bakalim silik milik birseyler cikar belki..

X