Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

damlacım çok tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inş. diyor darısı başıma diyorum.

Dolunay ne yapıyorsun dün akşam gelirken 2 tane test aldım ne olur ne olmaz diye ay alıncada insanın yapası geliyor gerçekten ama yapmadım söz verdik çünkü he bide folis asit aldım kullanmaya başladım. Yarın sabah yapıyoruz Allahın izniyle ve inş. güzel haberler alacağız bu arada pazar gününden beri ara ara belim ağrıyor kasıklarım felan batmalar var söylemek istemedim size bide kendimde umutlanmak istemedim o yüzden yormak da istemiyorum ama ben adet günümde ağrı olurdu yada sökülürken olurdu böyle erken hiç olmazdım hadi hayırlı umutlanmak istemiyorum ama bilmiyorumda yani artık yarın sabah göreceğiz anyayı konyayı

iyiyim cnm ne olsun bemde iki tane almistim iste birini yapmistom cuma gunu.. yarin sabah yapalim bakalum ne cikacakkkk :-):-)

yedikolikkkl gecmis olsun c.. ins. hamileaindir..

Canm ya testte negatifi görmek sinirlerimi çok bozdu.. Biraz onun etkisiyle yapmıyorum biraz cır cır etkisiyle biraz da aklıma şöyle geliyo rahim filminden sonra çok kanamam oldu ya benim belkide oda etkilemiştir diye düşünüyorum işte ne biliim :KK37:

haklısın canım aslında. belki rahim filminden sonraki kanama etkilemiştir ama benim de kanamam olmuştu, yine de 27. gün adetim geldi. ben çok umutluyum yedikolik, inşallah yarın sabah pozitifi göreceksin :)

kafam çok karışıkkk değişik bir duygu ağlamasamda yaşlar akıyor kendiliğinden gözümden..35 yaşındayım hıç çocuğum yok... tedavı gordum bu ay bılmıyorum herseyın hayırlısını dılıyorum

canım lütfen üzülme :KK43: yalnız değilsin, bizim topikte 30 yaş üstü ilk çocuğuna hamile kalmaya çalışan bayan çok var. ben de 31 yaşındayım. hayırlısıyla sen de inşallah annelik duygusunu tadacaksın. inşallah her birimiz bu güzel duyguları yaşayacağız canım. umutsuzluk yok.

Kızlar bişi sorucam adetime 1 hafta var göğüslerimde ağrı yok ama büyüdü bugün bi arkadasımda fatketti üzerinde badi vardı nolmuş göğüslerine dedi. Hamilelik belirtisi olablrmi acaba

ben yeni farkettim bu konuyu yazmak istedim bende pko hastasıyım 7 aylık evliyim 5 aydır korunmadan ilişkiye giriyoruzz veçok cocuk istiyoruz.regl günüm ya 14ünde oluyo yada 15inde dengesiz.. bu ay önceki aylardan daha farklı gibi hissediyorum ve çok dualar ediyorum etkilenmiycem dedım düşünmiycem dedım ama kafayı yedim sanırım araştırmakdan okumakdan bu ay ilk defa silkelemeyi denedik ayrıca yastık koyduk.yarım saat duvara ayaklarımı uzattım vs.olmazsa çok ağlıyacagımı biliyorum geçittiğimiz subat ayındada cok arastırdım ettım ve belırtılerı cok fazlaydı bı bakdım hastalanmısım üzüntden sabaha kadar eşim 3 kere hastaneye götürdü beni:KK43:( bu ay cok dua ettım eşimde bnde fazla duygusal bırıyım etkılenmek ıstemıorum ama oluyo işte bi şekilde bu ayda diger aylarda olmayan seyler oldu 1 hfta sonra anlıycaz bakalım inşallah hamileyimdir allah isteyen herkese nasip etsinn..

Selam kızlaaaar nasılsınız bakıyım? Çoktandır bakamadım, oku oku bitmedi yazdıklarınız :)))) özledim siZi yaaa bir daha açmayacağım arayı :KK66:

günaydın cnm ben bu sabah doktora gittim baktı bazı kan tahlilleri verdi gebelik içinde verdi sonuçlar yarın bbelli olucak dua et cnm ya kötü bi şey olmasın düşük bi ihtimal inşşş hamileyimdir diyorum duanıza ihtiyacım var kızlar :KK43:(((((((((((benide eksik etmeyin seninde inşş cuma günü herşey iii çıkar cnm yaa dua ediyorum devamlı

çok sağol canım benim yaa dualarım seninle inşallah güzel sonuçlar alırsın ama her ne olursa olsun üzme kendini olur mu önce kendi sağlığına dikkat et ki sağlıklı bi bebek doğurabilesin ALLAH hepimizin yardımcısı olsun inşallah haberini bekliyorum bak inşallah güzel haberler veririsin canım benim

çok sağol canım benim yaa dualarım seninle inşallah güzel sonuçlar alırsın ama her ne olursa olsun üzme kendini olur mu önce kendi sağlığına dikkat et ki sağlıklı bi bebek doğurabilesin ALLAH hepimizin yardımcısı olsun inşallah haberini bekliyorum bak inşallah güzel haberler veririsin canım benim

inşşş cnm ya beklemedeyim hayırlı sonuçlar alırım ya bi yandanda başka bi şey çıkmasın danda korkuyorum bakalım

ben yeni farkettim bu konuyu yazmak istedim bende pko hastasıyım 7 aylık evliyim 5 aydır korunmadan ilişkiye giriyoruzz veçok cocuk istiyoruz.regl günüm ya 14ünde oluyo yada 15inde dengesiz.. bu ay önceki aylardan daha farklı gibi hissediyorum ve çok dualar ediyorum etkilenmiycem dedım düşünmiycem dedım ama kafayı yedim sanırım araştırmakdan okumakdan bu ay ilk defa silkelemeyi denedik ayrıca yastık koyduk.yarım saat duvara ayaklarımı uzattım vs.olmazsa çok ağlıyacagımı biliyorum geçittiğimiz subat ayındada cok arastırdım ettım ve belırtılerı cok fazlaydı bı bakdım hastalanmısım üzüntden sabaha kadar eşim 3 kere hastaneye götürdü beni:KK43:( bu ay cok dua ettım eşimde bnde fazla duygusal bırıyım etkılenmek ıstemıorum ama oluyo işte bi şekilde bu ayda diger aylarda olmayan seyler oldu 1 hfta sonra anlıycaz bakalım inşallah hamileyimdir allah isteyen herkese nasip etsinn..

Canım aslında biraz takmamayı becerebilsek belki daha rahat olucak bazı şeyler ama ben dahil hepimiz düşünmeden yapamıyoruz. Sana tavsiyem Allaha sığın, dua et inşallah en hayırlı zamanda olucak. Bu süreçte inancına sığın derim ben.. Allah aslında hepimizi imtihan ediyor. Bir ayette Allah diyorki " biz kimseye kaldıramıyacağından fazla yük vermeyiz ve her zorluktan sonra muhakkak bir kolaylık vardır" sıkıntını duaya çevir . Bugünleri atlatıcaz inşallah bu süreçte ona sığın. Bir hadistede" bilinki ümmetimin ağırına giden şey ınun hayrınadır" diyor peygamberimiz. Belki doğru zaman değil.. Anlatmaya çalıştığım çok zor ama ne olursa olsun ayakta durmalıyız ummadık bi anda gelicek meleğimiz onu sağlıklı bir şekilde karşılayalım:))

az önce vitamin iyneside vuruldum delik deşik oldum ya resmen iğnedende biraz küçüklükten kalan korkum var ne olucak böyle bilmiyorum ya :KK43:(((((

inşşş cnm ya beklemedeyim hayırlı sonuçlar alırım ya bi yandanda başka bi şey çıkmasın danda korkuyorum bakalım

beklemek içi içini yiyo insanın ya bişey yoktur inşallah canım içimizi ferah tutmak en güzeli herşeyde vardır bi hayır canım yaa

evet herşeyin psikolojik olduğunu düşünüyorum belkide çok takıldığımız ve çok düşündüğümüz için... şuan belımde sancı var şiddetli neye yorucamı şaşırdım yanı çok okumak araştırmak iyimi bılemedım. hayırlısı neyse rabbım onu versın hepimiz için ....rabbım herkezin gönlüne göre versin inşallah

Canım aslında biraz takmamayı becerebilsek belki daha rahat olucak bazı şeyler ama ben dahil hepimiz düşünmeden yapamıyoruz. Sana tavsiyem Allaha sığın, dua et inşallah en hayırlı zamanda olucak. Bu süreçte inancına sığın derim ben.. Allah aslında hepimizi imtihan ediyor. Bir ayette Allah diyorki " biz kimseye kaldıramıyacağından fazla yük vermeyiz ve her zorluktan sonra muhakkak bir kolaylık vardır" sıkıntını duaya çevir . Bugünleri atlatıcaz inşallah bu süreçte ona sığın. Bir hadistede" bilinki ümmetimin ağırına giden şey ınun hayrınadır" diyor peygamberimiz. Belki doğru zaman değil.. Anlatmaya çalıştığım çok zor ama ne olursa olsun ayakta durmalıyız ummadık bi anda gelicek meleğimiz onu sağlıklı bir şekilde karşılayalım:))

haklısın canım sabır etmek gerek sabrın sonu selamet yüce rabbim bigün inanıyorumki hepimizin yüzünü güldürücek. şuan zor zamanlar geçiriyoruz heycanlanıyoruz umutlanıyoruz hevesleniyoruz ama sonunda olucak inşallah..

selam arkadaşlar...nisan ayının ilk hamilesini tebrik ediyorum hayırlı olsun inşalah bizde müjdeli haberlerimizi alırız onun gbi.yeter artık bebişim gelsin lütfen 9 ay geçti 28 yaşındayım artık aklım fikrim bebek olayında.bata bir hafta kaldı çatlatma iğnesi olalıda bir hafta oldu.şu günler zor geçiyor :KK43: yalnız bende acaip bel ağrısı var..belimi sarıyorum hep kuyruk sokumum kalçam çok ağrıyo umarım adet belirtisi değil hamilelik belirtisidir..herkese bol şansss hergün hamile haberi almak dileğiyle:)

canım çok da umutlandırmak istemem ama benim yegane belirtim kuyruk sokumum ve kalçama doğru ağrım olmasıydı o da battan sonra geçti zaten heralde yerleşme ağrısıydı. hayırlısı olsun umarım hamişsindir:)

kızlarrrr kaç gündür giremedim kusura bakmayınnn listeye beni hamile olarak ekleyebilirsinizzzz adetimin geçtiği ilk gün yaptırdım kan testini ve hamileymişimmmmmm :))))

Hayırlı uğurlu olsun sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın inş:) Allah bizede nasip etsin inş.

günaydınlar herkese
kızlar ben bu sabah test yapcaktım ama dün test alamadım ve yarına kaldı
ama zaten ümitsizim biraz adet belirtilerim arttı yüzümde sivilce filan çıktı
hayırlısı olsun bakalım

canım sivilceye takılma bende bu ay geçen aylarda olduğu gibi çıktı.. hatta onrasında bikaç tane daha çıktı.. sivilceyi gördüğüm sabah ahanda olmadı dedim ama olmuş dert etme:KK66:

evet geçti ama korkuyorum yinede yarına kadar olmazsam idrar testi yapacağım hemen çıkar mı testte bir de hangi testi önerirsiniz

Canım senin zaten adetin geçmiş sölediğine görede bayağı uzun sürüyor tabi normal kişiden kişiye değişir bu ama ben adetim gecikince idrarla yapılan gebelik testlerinden kullanıyorum şimdi baktım markasına bebe tıme diye bi marka.

X