Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Kızlar bugün çok kötü durumdayım söylemesi ayıp çok fena cır cır olmuşum :2: Sabah bi uyandım nasıl karnım ağrıyo hemen tuvalete koştum tabi ilk idrarı da alamadım doğal olarak... Zaten okadar karnım ağrıyor ki içerde savaş var sanki gur gurrr:KK25: Bu arada hala adet olmadım ama benim test işi yarın sabaha kaldı.. :KK31:

geçmiş olsun canımm. bugün test yapacak olanların hiçbiri yapmamış :) yarın sabah sizden güzel haber bombardımanı bekliyoruzzzz!!! çatladık meraktan, sabrınıza hayranım :KK70:

damlacım çok tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inş. diyor darısı başıma diyorum.

Dolunay ne yapıyorsun dün akşam gelirken 2 tane test aldım ne olur ne olmaz diye ay alıncada insanın yapası geliyor gerçekten ama yapmadım söz verdik çünkü he bide folis asit aldım kullanmaya başladım. Yarın sabah yapıyoruz Allahın izniyle ve inş. güzel haberler alacağız bu arada pazar gününden beri ara ara belim ağrıyor kasıklarım felan batmalar var söylemek istemedim size bide kendimde umutlanmak istemedim o yüzden yormak da istemiyorum ama ben adet günümde ağrı olurdu yada sökülürken olurdu böyle erken hiç olmazdım hadi hayırlı umutlanmak istemiyorum ama bilmiyorumda yani artık yarın sabah göreceğiz anyayı konyayı

hayırlısıyla pozitif çıkar inşallah sonuç.ben de yarın yapıyım bari.tabii test alırsam bugün. iş dönüşü öyle yorgun oluyorum ki doğru eve gitmek istiyorum.bugün öyle ypmayıp alcam test inşallah

Yapmayı çok arzuluyorum korkuyorum negatıf işaretını görücem diye... :KK43: cesaretım yok korkuyorum belkide
yap canım belkide hayırlı haber alacaksın ne malum

arkadaslar yaa cok fena kasik ve rahim agrim var.. ayni adet olmus gibi cok agriyo... birden bi giriyo agri bazen hoplatiyo beni yerimden... hamilelik belirtisi olabilir miki bu kadar agri.. belim ve sirtim agriyo halen goguslerim dolgun ve aciyo.. umutlu degilim aslinda adetimi bekliyorum ama.. acabaaaa hamilelik olabilir mi
ya bende öyleyim bu adette önceden hiç böyle 1 hafta önceden başlamazdı sizdedemi ölye oldu hayırdır inş. yarın inş. güzel haberler görürüz testlerde

geçmiş olsun canımm. bugün test yapacak olanların hiçbiri yapmamış :) yarın sabah sizden güzel haber bombardımanı bekliyoruzzzz!!! çatladık meraktan, sabrınıza hayranım :KK70:
inş. canım inş.

hayırlısıyla pozitif çıkar inşallah sonuç.ben de yarın yapıyım bari.tabii test alırsam bugün. iş dönüşü öyle yorgun oluyorum ki doğru eve gitmek istiyorum.bugün öyle ypmayıp alcam test inşallah
alamazsan bende fazla var gönderirim sana :KK1:

yap canım belkide hayırlı haber alacaksın ne malum

ya bende öyleyim bu adette önceden hiç böyle 1 hafta önceden başlamazdı sizdedemi ölye oldu hayırdır inş. yarın inş. güzel haberler görürüz testlerde

inş. canım inş.

alamazsan bende fazla var gönderirim sana :KK1:

:KK1: fazla mı üşengeçim acaba :KK1:

kızlar merhaba nasılsınız.. damla tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş..melekkim inş seninde sonuçların güzel çıkar canım.. regl yaklaştıkça insan stres yapıyo ya elimde olmuyo yapmasam keşke :18:

Ama hasta oldummm :KK17: :KK17::KK17:

Sağolasın canm yarın haber veririm inşş.. Yine negatifi görcek gibi bi his var içimde :KK50:

şekerim senin adetin hiç gecikmezdi, bu ay kaç gün gecikti farkında mısın? :))) belki de şimdi yapsan çıkacak, ne kadar rahatsınız, imreniyorum size. bu ay sonu ben herhalde 10 tane test yaparımm :)

test yaptım negatıf çıktı acaba güvensemmi güvenmesemmi bilemedim... psıkolojıkde olabılır hersey .. ne bıleyım çok garıp bır hıss ağlamamak içn zor tutuyorum rabbime ısyan degıl bu haşa.. geçen ayın 12 sındeydı reglim acaba erkenmı davrandım nedersiniz

test yaptım negatıf çıktı acaba güvensemmi güvenmesemmi bilemedim... psıkolojıkde olabılır hersey .. ne bıleyım çok garıp bır hıss ağlamamak içn zor tutuyorum rabbime ısyan degıl bu haşa.. geçen ayın 12 sındeydı reglim acaba erkenmı davrandım nedersiniz

adet dögün kaç günde oluyordu canım o önemli. eğer 30 günde filan oluyosa biraz daha bekleeyip tekrar edebilirsin bence

şekerim senin adetin hiç gecikmezdi, bu ay kaç gün gecikti farkında mısın? :))) belki de şimdi yapsan çıkacak, ne kadar rahatsınız, imreniyorum size. bu ay sonu ben herhalde 10 tane test yaparımm :)

Canm ya testte negatifi görmek sinirlerimi çok bozdu.. Biraz onun etkisiyle yapmıyorum biraz cır cır etkisiyle biraz da aklıma şöyle geliyo rahim filminden sonra çok kanamam oldu ya benim belkide oda etkilemiştir diye düşünüyorum işte ne biliim :KK37:

adet döngün önemli yerleşme geç olmuş olabilir vs. nedenler çok testler %100 doğru sonuç vermez adetten 1 hafta geçtikten sonra bile doğruluğu %97 imiş. ama pozitifte kesinlikle yanılma payı yok gibi adet gününü geçince yaparsın yine ama üzülme sakın beni annem 14 sene beklemiş tek çocuğum ben neler var sakın üzme kendini

adet döngüm 28-29 gün şubat 11 de regl oldum mart 12 de regl oldum...... bu ay normal şartlarda 9 gıbı gostermıstı hesaplayıcı.....

kafam çok karışıkkk değişik bir duygu ağlamasamda yaşlar akıyor kendiliğinden gözümden..35 yaşındayım hıç çocuğum yok... tedavı gordum bu ay bılmıyorum herseyın hayırlısını dılıyorum

kafam çok karışıkkk değişik bir duygu ağlamasamda yaşlar akıyor kendiliğinden gözümden..35 yaşındayım hıç çocuğum yok... tedavı gordum bu ay bılmıyorum herseyın hayırlısını dılıyorum

Rabbim yardımcın olsun inş hamilesindir.. Üzme kendini herşeyin bi zamanı var ben inanıyorum ki Rabbim hayırlı zamanda hepimizin yüzünü güldürecek
:KK34:

en büyük düşmanımız stres kızlar ben geçen ay 1 hafta geciktim negatifi gördüm kaç defa yine de bir umut dedim ama olmadı bu ay yumurtlama günümü falan hiçbişi hesaplamıcam düzenli birlikte olup Allah'a bırakıcam artık nasip ederse olur

selam arkadaşlar...nisan ayının ilk hamilesini tebrik ediyorum hayırlı olsun inşalah bizde müjdeli haberlerimizi alırız onun gbi.yeter artık bebişim gelsin lütfen 9 ay geçti 28 yaşındayım artık aklım fikrim bebek olayında.bata bir hafta kaldı çatlatma iğnesi olalıda bir hafta oldu.şu günler zor geçiyor :KK43: yalnız bende acaip bel ağrısı var..belimi sarıyorum hep kuyruk sokumum kalçam çok ağrıyo umarım adet belirtisi değil hamilelik belirtisidir..herkese bol şansss hergün hamile haberi almak dileğiyle:)

ben bugün ancak girebildim arkadaşlar.damlacım senin için çok sevindim inan inş.biz de bu ay güzel haberleri alırız.yedikolik senin de aksiliğe bak ya geçmiş olsun canım olsun ben de senin gibiyim,heyecanla yapmak isterim test ama üzülücem diye de biraz daha ertelerim.diğer adet olan arkadaşlara da dua ediyorum inşallah mayısta olur ...yarın haberini bekliyrouz yedikolikcim.sabırsızlıkla..

mrb
bende ocak ta kötü bir olay yaşayarak bebeişimi erken doğumla kaybettim.benide eklermisiniz sat:23 mart bat:23 nisan

X