Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Merhaba kızlar, nerelerdesiniz yaa.

Hamiş arkadaşlarım nasılsınız?

Deliayten doğurdun mu canım, umarım sen ve tatlı mı tatlı bebeğin çok çok çok iyidir herşey yolundadır.

Lütfen bir ses verin yahu :)

Ben 4 gözle ayrıntılı ultrason randevumu bekliyorum aslında geçtiğimiz 19 Nisan cmtsi idi ama doktorumun toplantısı çıkınca yarına kaldı. 23 Nisaaan neşe doluyor insaaaan olucam inşallahhhhhh

Umuyorum ki sonra da sizlere en güzel haberlerle gelicem buraya :)

teyzeleri şükür kalp atışlarını izledik.darısı kucagıma almaya haber verim dedim.o anı anlatamam bir anda agladım çok korkuyordum .şükürler olsun Allah'ıma...

eeeee bugün 23 nisan gördün mü minik yavrunu?????

ya bizim için de koy bi resim bakalım bekliyorum hadiiii

inşallah herşey yolundedır ve prensesin sağlıklıdır..

teyzeleri şükür kalp atışlarını izledik.darısı kucagıma almaya haber verim dedim.o anı anlatamam bir anda agladım çok korkuyordum .şükürler olsun Allah'ıma...

maşallah maşallah çok sevindim rabbim senin yavrunu esirgesin. herşey çok güzel olacak sen içini ferah tut...

HERKES HAMİLE KALCAK DEDİK KALDIK ARKADAŞŞŞŞ

canım umarım güzel haberlerle dönmüşsündür en kısa zamanda bizleri de haberdar et tahmin ediyorum ki minişini üç boyutlu görmek seni çok heyecanlandırmıştır gerçekten müthiş bi duygu ben epeydir nezle ile boğuşuyorum burun akıntısı ve hapşuruk sinirlerimi bozdu ayrıca karnın epey büyümesine bağlı olarak bel ağrım ve bacaklarımda çok feci kramp oluyo magnezyuma başladım bebişler için her şeye değer çekicez artık yeter ki oğluşum sağlıklı olsun

canım gözün aydın sağlıkla kucağına almakta nasip olur inşallah

geçmiş olsun canım. bende de kramplar var doktor bana da magnezyum verdi.

sende üç boyutlu fotosunu koysana bebişin...

ben bu cumartesi gideceğim üç boyutluya.. bu arada ben 7-8 kilo falan almışım. sizler de durumlar nasıl? bebişler kaç kilo. benim kız 530 gr olmuş

Bende 3.çocuğu istiyorum son adet tarihim 22mart kirmizilar gelmezse pazartesi test yapıcam ins hamileyimdir:)

Son düzenleme:

Ya cok tatlisin grev yapiyosun demek rabbim herkeze zaman vermis hiç ummadığınız bi anda bi bakmışsiniz hamissiniz birazda koyvermek gerekiyor bence psikolojik olarak cok etki altında kalıyoruz surekli olucakmi hamilemiyim kirmizilar geldimi die düşünmekten kendimizi alamıyoruz bu stresinde gebelikte buyuk rol oynadigini dr.um söyledi stresten regl gunlerimizin uzamasına sebeb oluyoruz hormonlarınızin doğru salgilanmasini engelleiyoruz valla ben doktorun yalancisiyim ama p söylemedende ben boyle düşünüyordum ben koyverdim artik yaaaa hayir bende meraktan öluyorum pazartesi test yapıcam gelmezse kirmizilar dilerim mayısta görürsünüz çift çizgiyi:)ayyy cok uzun oldu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eeeee bugün 23 nisan gördün mü minik yavrunu?????

ya bizim için de koy bi resim bakalım bekliyorum hadiiii

inşallah herşey yolundedır ve prensesin sağlıklıdır..

Kızlar merhaba ben geldim.

Öncelikle söyliyim herşey yolunda görünüyor

Ama benim doktorumun 3 boyutlu ultrasonu yok (zaten gerekmedikçe ultrasona da karşı biri olduğundan her gidişte ultrasona girmiyorum yani).

Dolayısıyla kızımın yüzünü göremedim maalesef. Hatta nerdeyse hiçbişeyini seçemedim dersem yalan olmaz, ama doktorum herşeyin iyi olduğunu sağlıklı bir kız olduğunu söyledi. Ancak kalbine bir daha bakılacak,keza kalp damarlarını görmek için biraz zamana ihtiyacımız olduğunu söylediler (bu da tahminen ultrasonun eski olmasından kaynaklanıyor yoksa artık 21. haftada görebilecek konumda olması lazım)

Neyse içime kötü bişey doğmuyor, eminim herşeyi yolundadır.

Bundan sonraki randevum 24 Mayısta. Doktorum randevuya gitmeden önce o hafta içinde 75'lik şeker yükleme testimi de yaptırmamı söyledi, umarım şeker çıkmaz bende çok korkuyorum

Aç gitmeme gerek olmadığını kahvaltıdan sonra 1 bardak suya karıştıracağım 75 lik glukozu içip tam 1 saat sonra ölçüm yaptırmamı söyledi. Bakalım o da güzel çıkar inşallah.

Bunun yanı sıra kabızlık problemim var, artık hafta içi hergün müsli ile kahvaltı edicem. Onun dışında da bitkisel bir ilaç verdi, o gün tuvalete çıkamaz isem akşam yatmadan 1-2 tablet içicem.

Ve en sonunda ben de demir hapına başlıyorum. Henüz almadım bugün alırım ve akşam yemek yerken yemeğimin arasında içicem ilacımı.

Bu arada kızım 451 gr olmuş teyzeleri Haftası ile günü gününe uyumuydu çok şükür.
Bendne haberler böyle kızlar, umarım sizin tarafta da herşey yolundadır.

Canım çok çok tebrik ederim. Bu aralar benim işler çok çok youn. Yogunluktan vakit bulup giremedim bir türlü. Mayıs başına da kadar da yoğun olacak gibi görünüyor kısmet.

Valla rahatladım senin adına, kimbilir sen nasıl mutlu olmuşsundur, şimdi sakinlikle allah tamamını erdirecek inşallah güzel arkadaşım. Herşey gönlünce olsun.

canım öncelikle gözün aydın fıstığının sağlıklı olmasına çok sevindim bundan sonrada umarım her şey hepimiz için yolunda gider sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız
evet canım sanırım doktorunun cihazının eski olmasından kaynaklanıyor çünkü biz kalp damarlarını 19.haftada gördük ayrıca biliyosun ben 2 haftada bir ultrosona giriyorum doktorum çok tanınan ve profesyonel biri ultrosonun kesinlikle bilimsel olarak kanıtlanmış hiç bir zararının olmadığını ve bebeğin gelişimini sağlıklı takip edebilmek adına oldukça da önemli olduğunu söylüyor o nedenle için rahat olsun bi zararı yok yani çünkü beni biliyosun çok yerdende bu bilgiyi teyit ettirdim hoş benim doktorum da seninki gibi ultrasona karşı olsaydı sanırım başka birine gider yine baktırırdım önceki kaybımdan dolayı fazla pimpirikleniyorum ben sağolsun doktorumda beni anlıyo her gidişimde oğlumu gösterip rahatlatıyor beni
Ama şundan emin ol onlar çok profesyonel bi gözle bakıyolar ve biz hiç bi şey göremesekte onlar her şeyi çok net görüyolar o nedenle doktorun bebeişinin sağlıklı olduğuyla ilgili bi bilgi vermişse için rahat olsun bi sorun olsa anlardı bi sonraki gidişte damarları da görürsün bende şeker yüklemesini 26.haftada yaptırıcam bu arada bende korkuyorum şeker olayından epey kilo aldım çok tatlı yiyiyorum inşallah bi sorun çıkmaz öyle böyle 6.ay bitiyor hayırlısı ile şu maratonu tamamlasakta bebişleri bi kucaklasak

Evet canım, ben de gidip görmek istiyorum. Kızımın yüzünü kan akımını hepsini görmek istiyourm ama göremiyorum ondan delleniyorum. Sanırım ben de arada sürdürdüğüm kaçamaklarıma devam ederim. Doktoruma çok güveniyorum o nedenle değiştirmeyi düşünmüyorum ama yine de bazen acaba diyorum. Hep çok para ödüyorum hem de sanki bişeyler eksik kalıyor gibime geliyor. Yani düşünki adam muayene ve ultrason diye ayrı para alıyor. Muayene 300 ultrason 350 TL. Yani ben her gidişimde bu kadar para akıtıyorum karşılığı daha çok olmalı sanki.

BU arada ben de çok kilo aldım. 8 kg oldu!!!! Doktorum da azarladı. Bu ay 1 kg almam gerkeiyordu ama ben 3 kg aldım tabii hedefleri aşarak!

Ne olacak halim bilmiyorum o nedenle korkuyorum şeker ve tansiyndan

Nylmaz tbrkler allah sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin kız bebeklerine aşiri duskunligum var ne mutlu sana isim ne düşünüyosun benimde 4gün geçti ama test yapmadım hala ins benimde bi kizim olur:)

Eklentiler

• $1398414245274.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 37

canım sen nursay ile karıştırdın sanırım çünkü Allah sağlıkla kucağıma almayı nasip ederse bi oğlum olacak umarım sende en kısa zamanda yavruna kavuşursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…