Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

sürekli gidiyorum neredeyse her ay... ama bişeyim yok tüm testleri yaptırdım. eşiminde yapıldı benim bi rahim filmi kaldı o da pahalı biraz 200 lira istiyorlar yaptıramıyorum yapıyorlarsa devlete gidip yaptırayım diyorum.

cnm inci ve soğan kürünü bırakma lütfen soğan iltihap kurutucu incir yumurta büyütüyor bir de ovu. testle günü tutturdun mu bitti gitti işte. Tabi önce Allah ın izni.

canım ben bebek işini bi süre ertelemeyi düşünüyorum şu iltahap problemini halletmem lazım ayrıca bu iltahaptan mı yoksa kullandığım ilaçlardan mı bilmem son 1 aydır cildimde bozuldu anlayacağın demoralize oldum kendimi psikolojik olarak da hazır hissetmemeye başladım pazar günü eşimin yanındayım onunla da konuşucam önce kendimle barışmam kendimi mutlu ve hazır hissetmem lazım bu psikolojiyle olsa da pek sağlıklı olacağını sanmıyorum zaten testlerimde yumurtladığımı gösteriyor eşimde yoktu ilişki falan da olmadı bu ayıda geçirdik bakalım eşim de tamam derse bi 5-6 ay ertelerim belki :KK43:

tabiiki nasıl istersen bırak ve bu sürede korunma eşinle bebek amaçlı değil sevgiyle beraber ol, ozaman herşey çook daha kolay oalabilir ama sen antibiyotik vs. kullanımlarında kontrollü git bakarsın bir sürpriz oluverir. Hakkında en hayırlısı olsun cnm lütfen forumdan da gitme ama :)

canımm ben sürekli dondurma meyve falan yiyorum ama ayşeyi doğurucam. sen hiç bakma öyle şeylereee :))))
ultrasondan önce çukulata yiyince bebeişler hareketleniyormuş, cinsiyet öğrenmek için çikolata yiyip gidin diyorlar. ama ben de yiyip yiyip gitmiştim yine terbiyeli bebişim kukusunu kapatmıştı. 2 tane kadın doktora göstermedi, erkek doktora gösterdi :)))

:))) bak sen zilloşaaaa :) ii dedin çikolata yiyip giderim hayırlısıyla zamanı gelince

Aminn inşallah ben de salı günü kalp atışını duyucam nasipse. Ben rüyamda hiç tek bir cinsiyet göremedim bi kız görüorum bir erkek ikiz olsa keşke :)

nasip kısmet iste Allah ın verdiğine çok şükür.ne diyim canım Allah gönlüne göre versin güzel haberlerini duyarız inşallah..

Graco marksasını duymadım bakıcam şimdi netten. Bide küvet icine bebek icin ergonomik destek dedğin şeyi hiç duymadım nasıl bişeyki bezdenmi plastiktenmi . İnternette varsa bakıcam onada şimdi. Bende işten çok soğudum sürekli hesap yapıyorum ne zaman çıkarım diye. Bide doğum sonrası işe dönmek zor olucak bilmiyorum şimdiden düşünüpte içimide karartmak istemiyorum. O günleri gelirsem inşallah artık psikolojime bakıcam. Bu bebek telsizini alıcam ben mecbur evim biraz büyük duyamam gibi geliyo. Bide bugün bi arkadasım söyledi odanın nemini ayarlayan buhar makinası yada nem makinesi gibi bişi varmış onu al mutlaka yoksa bebeğin burnu çok tıkanıyo filan dedi onada bakıcam inşallah

Canim graco ben de internetten arastirdim yurt disinda oldukca iyi yorumlar vardi. Dun de ayni markadan sweetpeace diye sallanan bir anakucagi gormus babam-annem. Onu da aldik. Kizimin buyuk ceyizlerini tamamladim :) dogum sonrasini ben de kara kara dusunuyorum. Bebek telsizini sonraya biraktim, cok ihtiyac hissdersem alirim. Buhar makineleri de iki turlu sanirim, soguk ve sicak hava ufleyenler var. Doktora sorup alacagim dogumdan sonra, bakteri uretiyor diye birsey okudum cunku. Canim benim gordugum kuvet ici ergonomik destek mothercare web sayfasinda var. Simdi telefondan girdigim icin site adresini gonderemiyorum. Beyaz plastikten alti kuvete yapisiyor ve kaymiyor. Bebegin vucut sekline gore birsey. Annem de kumastan birseyler gormus tvde, kuvetin icine konuluyormus ve bebegi destekliyormus. Gidip magazalara bakacagim, artik hangisi kullanisli gorunurse.

hamile sayısı arttıkça topiğimiz sessizleşmeye başladı :KK43: bakıyorum günlerdir bi şey yazan yok :KK43: benim şu duphaston denen ilaçla ilgili bi sıkıntım var doktor adetin 16.günü başla demişti eğer gebe kalırsan rahmi güçlendirir düşük tehlikesini azaltır eğer gebe kalmazsan adet olmana yardımcı dedi bu ay zaten gebelik ihtimali yok beklediğimden çok erken yumurtladım eşimde yoktu 3 günle falan kaçırmış oldum ancak bu ilaç bende çok rahatsızlık yaptı başladıktan bi gün sonra falan göğüs uçlarım acımaya başladı o acı 3-4 gün sonra yerini dolgunluğa bıraktı ardından afedersiniz vajinama bıçak saplanması gibi ağrılar girmeye başladı o da bi gün sürdü bitti bu sabah karnımda müthiş bi ağrı oldu geçti :KK43: bizim topikte bu ilacı bilen kullanan var mı acaba böyle yan etkileri var mı ??? ya da erken adet görmeye sebep oluyo mu sanki heran adet olcak gibiyim ama erken yumurtladığım tarihi gözönüne alsam bile şuan adete en az 4 gün falan var bu ilaç bittikten kaç gün sonra adet görülüyo bilen varsa bana yardımcı olsun lütfen :KK43: bu arada ilaç 10 günlük ve ben sabah akşam 2 kez kullanıyorum...

hamile sayısı arttıkça topiğimiz sessizleşmeye başladı :KK43: bakıyorum günlerdir bi şey yazan yok :KK43: benim şu duphaston denen ilaçla ilgili bi sıkıntım var doktor adetin 16.günü başla demişti eğer gebe kalırsan rahmi güçlendirir düşük tehlikesini azaltır eğer gebe kalmazsan adet olmana yardımcı dedi bu ay zaten gebelik ihtimali yok beklediğimden çok erken yumurtladım eşimde yoktu 3 günle falan kaçırmış oldum ancak bu ilaç bende çok rahatsızlık yaptı başladıktan bi gün sonra falan göğüs uçlarım acımaya başladı o acı 3-4 gün sonra yerini dolgunluğa bıraktı ardından afedersiniz vajinama bıçak saplanması gibi ağrılar girmeye başladı o da bi gün sürdü bitti bu sabah karnımda müthiş bi ağrı oldu geçti :KK43: bizim topikte bu ilacı bilen kullanan var mı acaba böyle yan etkileri var mı ??? ya da erken adet görmeye sebep oluyo mu sanki heran adet olcak gibiyim ama erken yumurtladığım tarihi gözönüne alsam bile şuan adete en az 4 gün falan var bu ilaç bittikten kaç gün sonra adet görülüyo bilen varsa bana yardımcı olsun lütfen :KK43: bu arada ilaç 10 günlük ve ben sabah akşam 2 kez kullanıyorum...

cnm hiç kullanmadım o ilacı ama bana doktorum progestan vermişti deüşüğü engelleyici o iyi bir ilaç hala kullanıyorum 3 aya kadar devam edicem. foruma sık girmeye çalışıyorum sen de yaz bol bol. çok öptüm

cnm hiç kullanmadım o ilacı ama bana doktorum progestan vermişti deüşüğü engelleyici o iyi bir ilaç hala kullanıyorum 3 aya kadar devam edicem. foruma sık girmeye çalışıyorum sen de yaz bol bol. çok öptüm

buda ona denk bi ilaç progesteron ile ilgili başka topiklerde de sordum kullanan çok ama yan etki gören yok şu an bitmesine üç gün kaldı bitsin daha kullanmam zaten iştahta yapıyo daha hamile kalamadan şiştim kaldım canım ya rejime başlıcam artık :KK43:

Son düzenleme:
buda ona denk bi ilaç progesteron ile ilgili başka topiklerde de sordum kullanan çok ama yan etki gören yok şu an bitmesine üç gün kaldı bitsin daha kullanmam zaten iştahta yapıyo daha hamile kalamadan şiştim kaldım canım ya rejime başlıcam artık :KK43:

öyle yap cnm rahatsız olduysan. Kilonu bilmioyrum ama bnm kadar da zayıf kalma 45 kiloyla kaldım şuan kusmalardan hiç birşey yiyemez oldum doktorum ne yaparsan yap 44ün altına düşme dedi :KK43:

öyle yap cnm rahatsız olduysan. Kilonu bilmioyrum ama bnm kadar da zayıf kalma 45 kiloyla kaldım şuan kusmalardan hiç birşey yiyemez oldum doktorum ne yaparsan yap 44ün altına düşme dedi :KK43:

canım 60 kiloydum yaz dönemi hem memleketlerde fazla yedirdiler :KK43: hem de bu ilaca başlayalı iştahım fena açıldı dünyayı verseler yicek duramdayım :KK43: 63 kiloya çıkmışım boyum 1.70 allahtan ordan kurtarıyorum herkes normalsin diyoda ben çok kilo istemiyorum hamilelikte daha da alırım veremem diye korkuyorum :KK43: sen baya zayıfmışsın canıım ya bem 2 sene önce falan 50 ye düşmüştüm evdekiler bakıp bakıp ağlıyodu normalin altına düşüncede kötü oluyo inşallah daha zayıflamazsın da hamileliğin rahat geçer ...

kizlar selam.ben raporluyum ne yazikki okula baslayamadim:KK43:Ama lekelerim yokgibi artik.insallah 10 gunde tamamen biter ve donerim normal hayatima.bizde 9. haftanin icindeyiz.cumartesigittik en son.beynini gorduk kuzucugun:nazar:hergittigimizde degisiyor ya mucizevi bir olayy:nazar::nazar::emir_bebek:

canım nasıl oldun bazı ilaçlar ilk etapta böle yan etkiler yapabiliyor ama sen yinede dr'una sor canım en doğru cevabı almış olursun inş bu ay sende hamile kalırsında rahatlarsın canım:) bende ablamla beraber soğan kürü yaptım çok şükür adetim zamanında ve yeterli miktarda geldi nazar değmesin inş:) amma komiğim adetim düzenliydi yaa pek sevinçliyim sanki hamileyimdeee:) şimdide incir ve havuç kürüne başladım bi pürüz çıkmazsa allahın izniyle gelecek aya bebiş çalışmalarına başlıycaz bu arada 67 kiloya düştüm eşim bile kararlılığına hayranım diyor:)

kizlar selam.ben raporluyum ne yazikki okula baslayamadim:KK43:Ama lekelerim yokgibi artik.insallah 10 gunde tamamen biter ve donerim normal hayatima.bizde 9. haftanin icindeyiz.cumartesigittik en son.beynini gorduk kuzucugun:nazar:hergittigimizde degisiyor ya mucizevi bir olayy:nazar::nazar::emir_bebek:

Maşallah nazar değmesin bebeğimize allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin aminnnn:) kimim 85 içime doğdu bence oğluşun olacak:)))) benimde bir kız yeğenim oldu bu hafta görsen çok tatlı yengemede kız olcak dedim kız olursa ismini sen koy diye söz verdi kızımla ismini biz koyduk duçem koyduk ismini çok beğendiler.

canım nasıl oldun bazı ilaçlar ilk etapta böle yan etkiler yapabiliyor ama sen yinede dr'una sor canım en doğru cevabı almış olursun inş bu ay sende hamile kalırsında rahatlarsın canım:) bende ablamla beraber soğan kürü yaptım çok şükür adetim zamanında ve yeterli miktarda geldi nazar değmesin inş:) amma komiğim adetim düzenliydi yaa pek sevinçliyim sanki hamileyimdeee:) şimdide incir ve havuç kürüne başladım bi pürüz çıkmazsa allahın izniyle gelecek aya bebiş çalışmalarına başlıycaz bu arada 67 kiloya düştüm eşim bile kararlılığına hayranım diyor:)

maşallah canım nazar değmesin çok güzel zayıflamışsın bende özendim şimdi :) devamı da gelir inşallah en kısa zamanda sende güzel haberlerini paylaşırsın burada :) valla benim bugün son ilacımdı zaten gebelik yoksa adet söktürücü görevi görüyomuş bi kaç güne adette olurum galiba zaten bi daha da içmem kesinlikle :KK43: bizim bu ay yumurtlama kaçtı ya ovü. testi yaptım erken çatladılar bu ay 12.gün koyu çizgiyi gördüm ama eşim memleketteydi değerlendiremedik malesef her zaman 17-18 günde çatlayan yumurta bu ay erken oldu anladığım o ki zamanı değilse bi şekilde önüne engel çıkıyo eğer nasipse de önünde hiç bi engel duramıyo hayırlısı artık eskisi gibi üzülmüyorum akışına bıraktım hatta biraz ertelemeyi bile düşünüyorum en azından ekstra bi şey yapmıcam yoruldum artık :KK43:

Maşallah nazar değmesin bebeğimize allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin aminnnn:) kimim 85 içime doğdu bence oğluşun olacak:)))) benimde bir kız yeğenim oldu bu hafta görsen çok tatlı yengemede kız olcak dedim kız olursa ismini sen koy diye söz verdi kızımla ismini biz koyduk duçem koyduk ismini çok beğendiler.

Sagol tatlim.ben senin anne oldugunu unutmusum:KK43:Ne guzel kizin var.Allah en kisa surede ikinciyi nasip etsin insallahhhh....Valla benim icime ilk gunden kiz diye doguyor.hatta ismi bile hazirladik feryal dusunuyoruzz:):):):)Allahh saglikla kucagmiza almayinasip etsin.kiz erkek istedigimden degil ama icime oyle dogdu.bakalim cinsiyet belli oldugunda konusalim yine senleee:):):)

maşallah canım nazar değmesin çok güzel zayıflamışsın bende özendim şimdi :) devamı da gelir inşallah en kısa zamanda sende güzel haberlerini paylaşırsın burada :) valla benim bugün son ilacımdı zaten gebelik yoksa adet söktürücü görevi görüyomuş bi kaç güne adette olurum galiba zaten bi daha da içmem kesinlikle :KK43: bizim bu ay yumurtlama kaçtı ya ovü. testi yaptım erken çatladılar bu ay 12.gün koyu çizgiyi gördüm ama eşim memleketteydi değerlendiremedik malesef her zaman 17-18 günde çatlayan yumurta bu ay erken oldu anladığım o ki zamanı değilse bi şekilde önüne engel çıkıyo eğer nasipse de önünde hiç bi engel duramıyo hayırlısı artık eskisi gibi üzülmüyorum akışına bıraktım hatta biraz ertelemeyi bile düşünüyorum en azından ekstra bi şey yapmıcam yoruldum artık :KK43:

Amin canım inş hepimiz paylaşırız hamilelik haberimizi inş ilk sen paylaşırsın:) seninde dediğin gibi valla herşey nasip canım bak kafanı rahat tutarsan emin ol o ay hamile kalırsın amannnn allah bi zaman vermiş sanada hepsi bahane bak valla rahat ol biliyorum heyecanlısın çok istiyorsun bide ilk çocuk olcak yaa ya olmazsa diye de geçiriyorsundur şimdi kafandan olumlu düşün olcak kızzzz bide insanıda çatlatıyolar:)))) rabbimden dilerim sende tez zamanda hamile kalırsın.

Sagol tatlim.ben senin anne oldugunu unutmusum:KK43:Ne guzel kizin var.Allah en kisa surede ikinciyi nasip etsin insallahhhh....Valla benim icime ilk gunden kiz diye doguyor.hatta ismi bile hazirladik feryal dusunuyoruzz:):):):)Allahh saglikla kucagmiza almayinasip etsin.kiz erkek istedigimden degil ama icime oyle dogdu.bakalim cinsiyet belli oldugunda konusalim yine senleee:):):)

Amin canım çok sağol. benimde ilk ayım daha dolmadan kız doğuyordu içime ama erkek fikri zerre kadar yoktu vallahi öylede oldu inş allah kalbinize göre verir sağlıklı ve hayırlı evlat olur inş. İsmide çok güzelmiş ama sen yine de erkek ismide bul sankim erkek olacak:)))) benimde bu sefer her nedense erkek çocuğum olcak diye geçiyor içimden tabi önce hayırlısı allahtan benim kızı görsen yoldaki bebekleri çevirip seviyor inanki çocuk fikri aklımda yoktu ama adet düzenim bozulunca belkide bi sebeptir biz bilemeyiz o zamandır istiyorum allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu.

Amin canım inş hepimiz paylaşırız hamilelik haberimizi inş ilk sen paylaşırsın:) seninde dediğin gibi valla herşey nasip canım bak kafanı rahat tutarsan emin ol o ay hamile kalırsın amannnn allah bi zaman vermiş sanada hepsi bahane bak valla rahat ol biliyorum heyecanlısın çok istiyorsun bide ilk çocuk olcak yaa ya olmazsa diye de geçiriyorsundur şimdi kafandan olumlu düşün olcak kızzzz bide insanıda çatlatıyolar:)))) rabbimden dilerim sende tez zamanda hamile kalırsın.

amin canım bakalım artık önümüzdeki aylarda veririm belki güzel haberleri :)

$DSC_0033.jpg

bu ovülasyon testini bi yorumlar mısınız

X