Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ya kızlar hemen size sormak istedim bugün spariş ettiğim ovü. testlerini yapmaya başlayayım dedim saat 2 de ilkini yaptım ve hemen 2. çizgi çıktı yani silik falan değil baya çift çizgi bu ne şimdi test bozuk olabilir mi bugün adetin 10. günü ne alaka ben 17. yada 18. gününde yumurtluyorum, çünkü hep 31-32 günde bir adet oluyorum bu kadar erken yumurtlayan birinin 25-26 günde bir adet olması gerekmez mi üstelik eşimde bi iş için kendi memleketine gitti hafta sonu birlikte olabilicez üf ya neden böyle gariplikler beni buluyo bi fikriniz var mı ne olabilir bu durum ?????????????

cnm çift çizgi herzmaan çıkıcak ama T çizgisi C çizgisi kadar hatta daha da koyu olmalı imkanın varsa resmi yükle ya da pozitif ovulasyon testi yaz arat görsellerde çıkıyor. Ama resim atabilirsen çok iyi olur. ben bir görsel eklemeye çalıştım senin için

Eklentiler

• $test.jpg
    $test.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 43
canım yaptım şimdi yine 2.çizgi çıktı ya ben ilk defa yaptığım için tam olarak bilmiyorum normalde hep silik çizgi çıkıyo da yumurtlama günü mü çizgi koyulaşıyo yoksa yumurtlamadan önce hiç bi şey çıkmıyo da yumurtlama günleri mi yavaş yavaş ortaya çıkıp koyulaşıyo

yani kısaca ovü testinde tek çizgi diye bi şey var mı??? yoksa silik silik çıkıp yumurtlama günü mü birden koyu oluyo ???

cnm o testleri atma sakın üstüne bugünün tarihini yaz bir de 1 numara koy, yarına yarının tarihi ve 2 numara gün gün sakla.
süre geçtikçe çizgiler farklılaşır önemli değil sen yine de sakla

cnm çift çizgi herzmaan çıkıcak ama T çizgisi C çizgisi kadar hatta daha da koyu olmalı imkanın varsa resmi yükle ya da pozitif ovulasyon testi yaz arat görsellerde çıkıyor. Ama resim atabilirsen çok iyi olur. ben bir görsel eklemeye çalıştım senin için

canım bende çizgi var ama kontrol çizgisi kadar koyu değil anladığım kadarıyla çizgi silik olarak hep olacak ama yumurtlama zamanı kontrol çizgisi kadar koyu olacak, eğer öyleyse benim 4-5 gün içinde o kadar koyulaşır ki zaten pazar günü kısmetse kocişin yanındayım sanırım ben daha sürece yeni girdim o gün gün koyulaşacak ve tahminimce 17. ve 18.günler kopkoyu olacak ki zaten normalde o tarihlerde yumurtluyorum benim döngü 32 gün ya acaba bu ay erken mi oluyo dedim kocam da yok korktum kaçırıyorum diye :KK43:

çokkk sevindim canımm:KK52:
ilk 3 ay ara ara lekelenmelerin olabilir kullandığın ilaçtan ötürü takılma fazla :)

canimcimkesildi derken yani3 gun tamamen kesilmisti.dun kahve yine basladi.doktoru aradim gelmene gerek yok icerdikiler atiliyoyordur diyor.Sen hep yattin mi 3 ay?O degilde 2 eylulde okul baslayacak ve ben gunluk 70 km yapacagim araba kullanacagim nasil olacak bu is bilmiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43:

canimcimkesildi derken yani3 gun tamamen kesilmisti.dun kahve yine basladi.doktoru aradim gelmene gerek yok icerdikiler atiliyoyordur diyor.Sen hep yattin mi 3 ay?O degilde 2 eylulde okul baslayacak ve ben gunluk 70 km yapacagim araba kullanacagim nasil olacak bu is bilmiyorum:KK43::KK43::KK43::KK43:

2 eylüle kadar kaç haftalık oluyosun??

cnm normalden farklı değerler seyretmiş ama biliosun ne hikayeler duyuyoruz. Senin SAT neydi belki 15gün beklemeden başka doktordan öğrenebilirsin 5.haftada iç-dış gebelik alttan ultrasonla netleşio cnm.

evet canm biliyorum ama ne biliyim beklemek istiyorum kötü bişey duyarım diye korkuyorum hcg 1755 di son baktırdığımda vajinal ultrasona girmek istemiyorum son girdiğimde baya bi kanamam olmuşdu. bekleyip görcem.. bide dış gebelik olduğunu sanmıyorum çünkü dış gebelik ağrı sancı falan yapıyomuş benim hiçbişeyim yok normal gebelik gibi belirtiler devam ediyo...sat 28 hazirandı ama gebeliğimi öğrendikten sonra o düşük yapıyorum dedikleri dönemde bi kanamam daha olmuştu o da 28 temmuz da olmuştu.

Son düzenleme:

doğrudur kalanlar geliyor kırmızı olmadıkça korkma sen.valla ben dikkatli bir şekilde hareket ettim pekte yatmadım 3 ay boyunca.kalp atımı alınan gebeliklerin düşükle sonlanma ihtimali çok düşük dikkatli ol sen yinede.ama o kanama bebek kaynaklı değil senin iç kanaman şekerim.iğne yapıyor adapte olana kadar...

8 haftalik canim.arastirdim tek doktor 40 gun yazabiliyormus.ama boyle devamederse benim kurul raporu almam lazim.tek ogetmenim birde.ben okula gidemezsem okul kapali oluyor dusu n yani.yazik cocuklarada:26:

Bence 2 eylüle kadar dinlen o zamana kadar temizlenir inşallah okula başlayınca durumuna bak eğer yine lekelenme vs olursa rapor al. Okulun kapanması çok kötü tabi ama senin bebişinde önemli yinefe bi başla 1-2 gün bak zaten bi terslik olursa sinyal bericektir o sana. Şimdiden bunları düşünüpte canını hiiççç sıkma. Zaten şartlar seni olması gerekene götürür.

doğrudur kalanlar geliyor kırmızı olmadıkça korkma sen.valla ben dikkatli bir şekilde hareket ettim pekte yatmadım 3 ay boyunca.kalp atımı alınan gebeliklerin düşükle sonlanma ihtimali çok düşük dikkatli ol sen yinede.ama o kanama bebek kaynaklı değil senin iç kanaman şekerim.iğne yapıyor adapte olana kadar...

Hic igne olmadim sekerim ben.akinti ilk defa gelmisti doktorda hemen progestani dayadi:):):)

ya kızlar hemen size sormak istedim bugün spariş ettiğim ovü. testlerini yapmaya başlayayım dedim saat 2 de ilkini yaptım ve hemen 2. çizgi çıktı yani silik falan değil baya çift çizgi bu ne şimdi test bozuk olabilir mi bugün adetin 10. günü ne alaka ben 17. yada 18. gününde yumurtluyorum, çünkü hep 31-32 günde bir adet oluyorum bu kadar erken yumurtlayan birinin 25-26 günde bir adet olması gerekmez mi üstelik eşimde bi iş için kendi memleketine gitti hafta sonu birlikte olabilicez üf ya neden böyle gariplikler beni buluyo bi fikriniz var mı ne olabilir bu durum ?????????????

Canım ya erken yumurtluyorsun yada hamiş olabilirsin sen testlerini daha önceden de kullanmıştın koyuluklarını artık tahmin edebiliyorsundur olmazsa bi gebelik testi al belki hamişsindir.

canım bebişin cinsiyeti belli oldu mu? :)))

Canım evet bu hafta belli oldu , inşallah bi oğlum olucak :) doktor yüzde doksan dedi. Bu sefer muayene öncesi o kadar çok çikolata yedimki eşim komaya giriceksin diyodu :)) napiıyım yine açmaz diye korkuyodum bebişim bu sefer açtı bacaklarını. Bu arada sen bebeğini hissediyomusun ben hala hissetmedim hiç :KK43:( bide canım benim psikolojim çok dalgalanıyo herşeye sinirleniyorum olur olmaz ağlıyorum tahammül sınırım sıfır aslında bi problemimde yok çok şükür ama işyerinde bile her söyleneni yanlış anlıyorum . Normalmi acaba hamileliktenmi

Canım ya erken yumurtluyorsun yada hamiş olabilirsin sen testlerini daha önceden de kullanmıştın koyuluklarını artık tahmin edebiliyorsundur olmazsa bi gebelik testi al belki hamişsindir.

yok canım hamile değilim adet gördüm çoktan bitti bu adetten sonra ki 13. günüm normalde 18. gün gibi yumurtlardım ama bu ay erken oluyo sanırım zaten eşim yanımda değil pazara görüşcez :KK43: idrar yollarım iltihaplı epeydir çok yoğun antibiyotik kullanıyorum bu tabloya bakarsak önümüzdeki aylarda da benden bi şey çıkmayacak ne diyim Allah yardımcımız olsun :KK43:

yok canım hamile değilim adet gördüm çoktan bitti bu adetten sonra ki 13. günüm normalde 18. gün gibi yumurtlardım ama bu ay erken oluyo sanırım zaten eşim yanımda değil pazara görüşcez :KK43: idrar yollarım iltihaplı epeydir çok yoğun antibiyotik kullanıyorum bu tabloya bakarsak önümüzdeki aylarda da benden bi şey çıkmayacak ne diyim Allah yardımcımız olsun :KK43:

olur inşallah canım ya zaten bi sen bi ben kaldık heralde... :KK43:(((

evet canm biliyorum ama ne biliyim beklemek istiyorum kötü bişey duyarım diye korkuyorum hcg 1755 di son baktırdığımda vajinal ultrasona girmek istemiyorum son girdiğimde baya bi kanamam olmuşdu. bekleyip görcem.. bide dış gebelik olduğunu sanmıyorum çünkü dış gebelik ağrı sancı falan yapıyomuş benim hiçbişeyim yok normal gebelik gibi belirtiler devam ediyo...sat 28 hazirandı ama gebeliğimi öğrendikten sonra o düşük yapıyorum dedikleri dönemde bi kanamam daha olmuştu o da 28 temmuz da olmuştu.

cnm son durumun nedir?

cnm benim de hamilelik sonrası iltihap gördü okadr çok su içtim ki anlatamam. çok şükür düzeldi. bir de şu soğan ve incir kürünü yap nolursun.

X