Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

dilzarın yazdığını iyi oku mm değil farkettiysen cm yazıyor hayatım benim
sen ne kadar üzülürsen üzül bende zerre endişe yok duyacaksın inşallah..bebek ölümü gerçekleştiği an bütün gebelik hislerin kaybolur.göğüslerde hassasiyet,mide bulantısı,kabızlık vs..
ayrıca kesinlikle ve kesinlikle 3-4 gün içinde kanama başlar.büyük gebeliklerde bu durum değişiyor onda farkedemiyosun ne yazıkki kanama olmuyor genelde.
bende 2 hikaye var tecrübeliyim,güven sen bana..ağır iş falanda yapma sakın

inan bana canım HCG 23 bin küsürlerdeydi doktor dedi bos gebelik saglıksız gebelik felan nomal degil bu yükseklikde bu bebekde kalp seside duyulmalıydı felan benim tabi moralim bozuldu istah felan kalmadı ümidimi kesmisdim bir hafta sonra bebekde kalp atısınıda gördüler ha tamam sonra yine düsük yaptım ama bendeki pıhtılasma sorundu...o yüzden bebegimin kalbi durdu...ama sen telaslanma...bak haftafa bebegin kalp atısını dinliceksin İNSALLAH....kabızlıga karsı kuru kaysıda iyi derler...canım doktor verdiyse sorun yokdur...sonucta doktor yanlıs ilacı vercek degildir gebe kadına ?? eczanede sorsaydın ?? doktoruna sorsaydın bi sorun olurmu felan..ki sorun olcak olsa vermezdi...

İnşallah canım , farketmedim ben mm diye okudum onları. Çok şükür çalışıyorum yoksa düşün düşün kafayı yerdim ama geçen arkadaslarımla dısarı çıktık sürekli dalıyomusum noluyo filan dediler ne kadar desekte hep aklımızda. Bazen karnıma dokunuyorum acaba ordamısın diyorum (

Çok saol canım durumumuz çok benziyor, inşallah duyarım bende. Allah isterse oluyor işte dilzarın durumu maşallah Allah istedi ve oldu. Şurubuda aldım şimdi içtim. Eczacıda kullanılır dedi. Bu arada sürekli rüyalar görüyorum rüyamda dün gece sperm ve yumurta buluşması gördüm :) hay Allahım rüyalarıma bak

Bak sana tam değerleri yazayım.... Crl 0.22 cm 5hafta 5 günlük.... Geçen cuma

İkinci crl 0.60cm 6hafta 3 günlük dün....

bir de bu Dr kullandıkları aletin de kalitesiyle alakalı...

Muayenehanesine gittiğim Dr bebeği hiç görmedi... Sadece keseyi ve yolku gördü... Demek ultrasonu bir alt model

kalp atışını gördü ama hiç ihtimal vermemiş ki gerçekten çok şaşırdı... Hem şimdiki kalp atışına göre hakikaten o yok gibiydi... Şimdi altta kalp atışıyla birlikte çizgiler çıktı... Geçende yoktu... Rahat on dk vajinal ultrasonda kaldım... Sonuna doğru karnıma bastırıp bakmaya çalışıyor, artık masanın kenarlarını sıktım titrememek için ki.. normalde rahatsız olmam vajinal ultrasondan.... normal doğumdan sonra pek tınlamıyorum...belki canımı fazla sıkmamak için var kalp atışı ama zayıf dedi... Sen de üzme kendini bol bol dua et... 0.30 mm den nasıl bir kalp atışı bekliyorlarsa...

gebelikte çok oluyor.ben bi gece doğuruyorum,bi gece doğururken ölüyorum,bebekler karışıyo ohooo

bebişin karnında annesi moralini bozma onun bak sonra doğunca hep ağlar huysuz olur

kızlar ben bu sabah gebelik testi yaptım 3 dk sonra tek çizgiydi ve atmıştım ama az önce bi baktım bi hayalet bi çizgi var sizce ben hamile olabilir miyim?

bu arada çok kötü gribim ve çok fena öksürüyorum ve durmadan hapşuruyorum ya hamileysem. bişey olur mu?

hapşırma o kadar değilde öksürme iyi değil canım.sakın ilaç kullanma ve ıhlamur iç bol bol.bence hamilesin.çünkü bende de aynı oldu negatif olunca 3 günde beklesen çıkmıyor o çizgi :)
hayırlı olsun desek mi

Bence yarın sabah bir test daha yap mutlaka. Başında bekle bi 10 dakika inşallah hamişsiindir

aynen canım benim bir anda durgunlugum bile gitmişti .

aynen bir test daha yap canım

günaydınlar kızlar ben test yaptım bu sabah ama tek çizgi çıktı bu sefer. sanırım dünkü test bozuktu ama hala adet olmadım.

ara ara gelen krem kıvamında bir akıntım var. hafif göğüs ağrım var. başka bir değişiklik yok.

hamilelik olsa şimdiye çıkardı değil mi ((((((((((((((

testleri atma bekle sonra yine bak.bat tarihin kaç bu arada?

arkadaslar dayanamadım bu sabah baska bir doktora gittim...durumu anlattım doktor birde ben bakayım dedi ve bakdı...bebegimide gördük kalp atısınıda aldık...gayet normal kese simdilik sorun gözükmüyor hersey normal dedi...inanamadım ama böyle böyle demisdi o doktor eminmisiniz lütfen iyi bakın felan dedim bak güzelim bu bebegin...bu kalbi bak nasıl tıyor hersey normal buda kese bak normal hersey dedi...rahat ol cok stress yapmıssın dedi stress zararlı felan dedi...benim hesaplamama göre bebek 5 hafta 4 günlük doktor 6 hafta 3 günlük dedi nasıl olur dedim son adet tarihim 22 nisan..sen yanlıs hesaplıyorsundur dedi ama bakın 22 nisan dedim ozaman daha önce yumurtlamıssın dedi...ben adetliykenmi yumurtladım ki?? yada adetim gelcegi gün felanmı?? allah allaha..hmmmmmmmmmmmm gerci hic önemli degil yeterki bebegim iyi olsun ALLAHIM İNSALLAH onu bise bagıslar...İNSALLAH darısı tüm istiyenlere...bende pıhtılasma oldugu icin her seferinde korkarak yatacam o usg ye ama İNSALLAH ALLAHIM hayırlısı ile sag saglim bebegimizi bise bagıslar....

herkese hayırlı cumalar
rahmanrabbim bu cuma hürmetine isteyen çaba gösteren herkese evlat nasip eder inşallah
dün doktora gittim .çok az iltihap var dedi ve yine antibiyotik ve fitil verdi.adet olunca kullan dedi her ihtimale karşı
aranızda vajinal iltihap yaşayan oldumu hiç ?ne kadar süre sonra hamile kaldınız? in

canım çokk sevidim gözün aydın bugün alıdgım en güzel haber

Çok sevindim canım... Gözün aydın...Bu Drlar çok fena... Bizi strese sokup bırakıyorlar...

Benim de dünden beri kahverengi lekelenmelerim var.. İnş geçer... Benim Dr progesteron da vermedi... Pembeye dönerse gel dedi...

Çok sevindim inan , ne güzel bi haber oldu bu. Artık rahat ol stresli bi hamilelik geçirme.. Şimdi bu doktorumu takip ediceksin yoksa eskisinemi dönüceksin .. Darısı başıma inşallah , bana pzartesi gel demişti ben bekliycem pazartesiye kadar hatta belki salı. Daha geç bile gidebilirim olumsuz diycek sanki ve bununla yüzleşmeye hazır değilim ( bu arada önceki gidişinde kaç hafta kaç günlüktün ve bebek görünmüşmüydü. kağıt çıktısı verdimi bebek kaç mm gözüküyor şuan

cok tsk ederim canım...aynen öyle stress cok tehlikeli felan diyorlar..ama yinede stresse sokuyorlar bizi hmm neden vermediki...benimde kahverengi lekelenmelerim oldu doktor progesteron verdi hemen..hatta onu aldıkdan sonrada biraz pembe lekelenmeler geldi ama suan cok sükür yok gecdi...İNSALLAH gelmezde birdaha...ALLAH yardımcımız olsun canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…