Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

çok teşekkür ederim arkadaşlar branşıma pıhtılaşma ve genetik testleride ekleyip yolumuza devam gelişmelerle yanınızda olacagım bilgileri paylaşıp aydınlatacagım :)))) iyiyim gerçekten güzel haberleri almak mutlu etti aysbozz aglattın beni eşim bile okudu duygulandı.sağolun hepiniz.bende yanıunızdayım.hepinizi sevşiyorum öpüyorum yarın iş yogun olur çarşamba itibari ile kaldıgım yerden devam :KK70:

çok çok geçmiş olsun canım... iyi olmana çok sevindim..

rabbim önce sana sağlı versin sonra da hayırlı sağlıklı bir bebek nasip etsin en kısa zamanda....

Hayırlı günler herkese, özlemişim topiği yaaaa,
Aysbozz tebrik ederim, Azra hayırlı uğurlu olsun sağlıklı sıhhatli kucağımıza alırız inşallah :KK66:)

Dilzarcım beni sormuşsun, en başlarda 5 hafta dolmadan daha karnım ağrıyordu ama çoktan geçti şükür, ara ara bulantım var onun dışında iyiyim çok şükür... Asen de iyisindir inşallah

Hayırlı günler herkese, özlemişim topiği yaaaa,
Aysbozz tebrik ederim, Azra hayırlı uğurlu olsun sağlıklı sıhhatli kucağımıza alırız inşallah :KK66:)

Dilzarcım beni sormuşsun, en başlarda 5 hafta dolmadan daha karnım ağrıyordu ama çoktan geçti şükür, ara ara bulantım var onun dışında iyiyim çok şükür... Asen de iyisindir inşallah

Sağol canım ben de iyiyim de karın ve bel ağrım çok fazla kaç haftalık olduğunu da bilmiyorum... 26 marttan beri adet olmuyorum satım belli değil çünkü.... Geçen cuma kese gözükmedi bu cuma tekrar gideceğim inşallah hamile olduğum kesinleşir...

iyiyim canım, işe geliyorum. bir yaramazlık yok çok şükür. sadece şişkinliğim var. sen nasılsın? bir sıkıntı yok değil mi?

Çok şükür iyiyim de... çok ağrım var ve bu beni korkutuyor.. Kızımda hiç böyle şey yaşamamıştım... Cumayı iple çekiyorum...

kan tahlili yaptırmadınmı canım beta hcg kaç??? 26 mart son batınmı? kese gözükmeliydi eger öyleyse ama kan degerinde önemli...

Sağol canım ben de iyiyim de karın ve bel ağrım çok fazla kaç haftalık olduğunu da bilmiyorum... 26 marttan beri adet olmuyorum satım belli değil çünkü.... Geçen cuma kese gözükmedi bu cuma tekrar gideceğim inşallah hamile olduğum kesinleşir...

kan tahlili yaptırmadınmı canım beta hcg kaç??? 26 mart son batınmı? kese gözükmeliydi eger öyleyse ama kan degerinde önemli...

26 Mart son batım ama adet düzensizliğim var... Zaten 24 Nisan'a kadar korunduk ondan sonra ne gün yumurtlama oldu ne gün döllendi bilmiyoruz..geçen Perşembe 1652 idi ve cuma kese gözükmedi Cumartesi günü 4060 yükselmiş Dr iyi dedi ve bu cuma kontrolüm var ne olacak bilmiyorum... İnşaallah her şey yolundadır...

26 Mart son batım ama adet düzensizliğim var... Zaten 24 Nisan'a kadar korunduk ondan sonra ne gün yumurtlama oldu ne gün döllendi bilmiyoruz..geçen Perşembe 1652 idi ve cuma kese gözükmedi Cumartesi günü 4060 yükselmiş Dr iyi dedi ve bu cuma kontrolüm var ne olacak bilmiyorum... İnşaallah her şey yolundadır...

26 Mart değil yanlış yazmışım bat 17 Mart....

ha o zaman tamam canım çıkar merak etme .....bebegide görürsün annesi

hiiiç korkma canım arkadaşım bendede pıhtılaşma hastalığı var.
homozigot 677 tt mutasyonum.hergün iğne yapıyorum kendime.ama insan iğne olurken ancak bu kadar mutlu olur.bebeğim benimle olsun ne gerekirse hazırım.2 kaybım var benimde ama hiç bu kadar ilerlememişti haftam bu sefer olacak galiba...
rüyamda görüyorum bebeğimi,öpüyorum,kokluyorum....yakında kavuşacağız...Rabbim nasib ederse..

hepinize cok cok tsk ederim...canım ben MTHFR (677 C/T) Tek mutant allel var Heterozigot Genotip cıkmıs böyle yazıyor sonucda...birde Antikardiolipin yüksek cıkmıs oda pıhtılasma ile alakalıymıs...bende igneye basladım İNSALLAH ignenin faydası olur İNSALLAH ALLAHIM bu sefer bebeklerimizi kucagımıza almamızı nasşp eder..bu arada gecmis olsun senin 2 kaybın varmıs kac haftalarda kayıp ettin ??? igne vurmana ragmen mi kayıp ettin :KK43: benim 7 hafta 4 günlük felandı kalbi durmusdu ama bilmiyordum bende bu hastalık oldugunu ondan sonra ögrendim simdi ikinci gebeligim ignede aspirinde kulanıyorum sen aspirin kulanıyormusun??? aklımı karıstıran bir doktor kalp atısını aldıkdan sonra igneye baslamalısın dedi 2 doktorda hemen baslamalısın kese gözükdügü an baslatıyoruz biz dedi pazartesi iste gebe oldugumu ögrendim kesede hemen göründü hemen baslattılar...sen ne zaman baslamısdın canım ???

kizlar nerdesiz? nasilsiz? kizlar ben qaliba 21-22 ci gunde yumurtladim cunki testler cok koyu ve benden hala akinti geliyor adetim gelmedi henuz vaktine var gecen ay 24 gunden sonra olmusdum bu ay gecikdi? sorum su sizce yumurtlamis ola bilirmiyim yumurtlamanin hemen ardinnan adet gelirmi? ve akintim sari reng gibi neden boyle sizce? tum bunlar ne demek? :26:

Bayadır girmemişim foruma girmişken bi yazayım dedim. Hakkaten kimseler kalmamış buralarda..

Kızlar benim bu ayda olmadı yeni adet tarihim 15 yada 16 Haziran yeni aya yeni umutlarla başladım yine. Hayırlısı artıkk :KK31:

canım anlamadım noldu sana sen bu testleri ne zaman yaptırdın yani kürtajmı oldun? olduysan ne kadar sonra testleri yaptırdın bilgi verirmisin?

hepinize cok cok tsk ederim...canım ben MTHFR (677 C/T) Tek mutant allel var Heterozigot Genotip cıkmıs böyle yazıyor sonucda...birde Antikardiolipin yüksek cıkmıs oda pıhtılasma ile alakalıymıs...bende igneye basladım İNSALLAH ignenin faydası olur İNSALLAH ALLAHIM bu sefer bebeklerimizi kucagımıza almamızı nasşp eder..bu arada gecmis olsun senin 2 kaybın varmıs kac haftalarda kayıp ettin ??? igne vurmana ragmen mi kayıp ettin :KK43: benim 7 hafta 4 günlük felandı kalbi durmusdu ama bilmiyordum bende bu hastalık oldugunu ondan sonra ögrendim simdi ikinci gebeligim ignede aspirinde kulanıyorum sen aspirin kulanıyormusun??? aklımı karıstıran bir doktor kalp atısını aldıkdan sonra igneye baslamalısın dedi 2 doktorda hemen baslamalısın kese gözükdügü an baslatıyoruz biz dedi pazartesi iste gebe oldugumu ögrendim kesede hemen göründü hemen baslattılar...sen ne zaman baslamısdın canım ???

kızlar nasılsınız herkes buraların sesliğinden şikayet etmeye başlamış ben de yazayım dedim. bu ayı sallamıyorum artık diğer aya çok sıkı çalışcam.

ben bu ay dostinex kullandım benim stresten prolaktinim yükselmiş de azcık kafaya takınca da böyle oluyor işte. doktor korun bu ay dedi ama zaten tek 1 tane hap yutmuştum bazı kişilerede doktor hamileliğin ilk haftası da kullandırıyormuş. bende takmadım korunmaya özen göstermedim olurmu olmaz mı bu ay bilemiyorum.ilacın etkisiyle erken yumurtladım sanıyorum haziran 6 olmadan da gelir kırmızılar.
hatta bi hafta sonra gelebilir kırmızı. sonraki ayda çalışmalar başlar.

X