Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

sana sordum tabiki.:) senin gebelik varsa çıkması benden önce belli olur.ben 24-25 günde adet oldugumdan zaten çıkmasıyla adet günüm aynı seni ögrenmeye çalışıyorum :)

ben 29 günde adet oluyorum.25.günüm canım,şimdi yaptırsam çıkarmı bu arada 23 nisan tatil olacak galiba o gün test yaptırmayı düşünüyrodum da gerçi belli değil henüz tatil de...eğer yaptırsammı yarın kız bak heveslendirdin hiçbir belirti de yok ama,bir uyku var o da belki yorulduğumdandır,bir de kalça kemiğimde ağrı var 2 gündür onun da nedenini bilmiyorum

Benim kocam eve sürekli cukulata çıpa kuruyemis alıyor, dolabı açıp bakıyor yerinde yeller esiyor. Dalda geçiyor benimle sonra gidip daha alıyor. Eskiden ben daha cok abur cubur yerdim ama herhalde yas genc olduğu için bir de düzenli spor yapardım o zamanlar, kilo almazdim. Şimdi spora vaktim kalmıyor, ama artık abur cubur yemiycemmm. Biz de dikkat edelim yedirenk, yazlık kiyafetlerim olmayacak bu gidişle

aynen varya kuruyemişsiz çikolatasız durmaz,bende kaçırıyorum.yazlık kıyafetler kesin olmaz ben de evlenmeden önce abur cubur yemezdim.adama yemek yapıyorum.beğenmiyor neymiş cips yiyecekmişiz akşam yemeği olarak. :))

ah bu kocalar benimki de kuru çay içmez illa bi şeyler olacak yanında beni de alıştırdı ama yemiyorum artık akşamları ( bana zorla yedirmeye bile çalışıyr :KK4::KK4::KK4: ama yemym. ) o bile çok farkediyor kiloya

gönderdiğin forma baktım canım,peki sen uyguladınmı kilo verdiriyormu bu diyet ?? 5 günde 5 kilo verdiriyorsa süper hemen başlarım

valla canım bak kanda yaptırsan yüksek ihtimalle çıkar ,çıkmadıgı farzt günün gecince tekrarlatırsın .yumurtlama gününü biliyormusun? ona göre yap veya yapma diyecem gecen ay ben 22.günde yaptırmıştım doktor olsaydı çıkar dedi.yumurtlamanın üstünden 8-12 günler arası çıkıyor hatta şöyle söylüm idrar testi al sabah ilk idrarınla yapsana bir silik milik bişey çıkacakmı çıkmazsa yaptırmazsın.ama idrarda yap valla bak sabah.

ben 29 günde adet oluyorum.25.günüm canım,şimdi yaptırsam çıkarmı bu arada 23 nisan tatil olacak galiba o gün test yaptırmayı düşünüyrodum da gerçi belli değil henüz tatil de...eğer yaptırsammı yarın kız bak heveslendirdin hiçbir belirti de yok ama,bir uyku var o da belki yorulduğumdandır,bir de kalça kemiğimde ağrı var 2 gündür onun da nedenini bilmiyorum

ee senin pazartesi canım adetin? bu arada benimde pazartesiymiş tekrar hesapladım neyse 23 nisan kalsın buraya anca haber veririz .pazar ögleden sonra leke bekliyorum bakalım nolcak:)

benim sol gögsümde çok agrı var ara ara nefesim kesiliyor sagda dokununca agrıyor ama adet önceside agrıyordu bu kadar olmasada:) ben umutlanmıyorum artık :KK43: ama pazar sabahı bende idrarda yapacagım bir

Son düzenleme:
unlugulcüm bir de sindirim sitemimde bozukluk var kaç gündür kabızlık gibi,yani hatta dün meyve yedim normalde her zaman meyve yiyemem bağırsaklarımı bozar meyve..dün yediğim banamısın demedi.ne bilim gebelik belirtisimi acaba.neyse herşeyi öyle algılamak istemiyorum.salı günü gelsin görürüz ne yapalım dimi canım

valla yerinde olsam yarın 26.günün olacak idrar testi yaparım nolcakki.ya çıkarsa :) benim yarın 21.gün olacak olduysada çıkmaz bilsem çıkacak hemen yaparım

unlugulcüm bir de sindirim sitemimde bozukluk var kaç gündür kabızlık gibi,yani hatta dün meyve yedim normalde her zaman meyve yiyemem bağırsaklarımı bozar meyve..dün yediğim banamısın demedi.ne bilim gebelik belirtisimi acaba.neyse herşeyi öyle algılamak istemiyorum.salı günü gelsin görürüz ne yapalım dimi canım

kabızlık sorma canım çocuk istediğimizden beri bende var.3 ay öncesinde hergün veya ertesi gün tuvalete çıkan ben şimdi 4-5 günde bir zorla oda ki her yemek öncesi çorba içerim 2-3 litre su içerim .

kızlar bende kırmızıları gördüm erken geldiler bu ay moralim çok bozuk dün kü olaydan sonra bu ay kesin diodum ama dün akşam gördüm kendimce kesin olduğunu dr aradım yarına randevu aldım=((((((((((((((((((((((((((((((

dün nolmuştuki canm kusura bakma çok kişiyi takip ettiğimden aklımda tutamıyorum :KK43:

kızlar bende kırmızıları gördüm erken geldiler bu ay moralim çok bozuk dün kü olaydan sonra bu ay kesin diodum ama dün akşam gördüm kendimce kesin olduğunu dr aradım yarına randevu aldım=((((((((((((((((((((((((((((((

gönderdiğin forma baktım canım,peki sen uyguladınmı kilo verdiriyormu bu diyet ?? 5 günde 5 kilo verdiriyorsa süper hemen başlarım

uyguluyorum canım şu an 4. günüm diyet bitince tartılcam yazarım burdan bence ben beş kilo vermem çok azıcık diyetin dışına cktm zaten malum çay saatlerinde. birde kilosu çok fazla olanlara verdiriyor sanırım beş kilo valla 5 günde iki kiloya bile razıyım :) cmt sabah tartılıp yazarım buraya.

ee senin pazartesi canım adetin? bu arada benimde pazartesiymiş tekrar hesapladım neyse 23 nisan kalsın buraya anca haber veririz .pazar ögleden sonra leke bekliyorum bakalım nolcak:)

benim sol gögsümde çok agrı var ara ara nefesim kesiliyor sagda dokununca agrıyor ama adet önceside agrıyordu bu kadar olmasada:) ben umutlanmıyorum artık :KK43: ama pazar sabahı bende idrarda yapacagım bir

ben 30.günü yeniden adet oluyorum öyle hesapladım salı günü canım,bazen 31.günü de adet olabiliyorum.benim dengem bozuldu.doğum kontrol ilacı kullanmadan önce 32 gündeydi.10 günde adetim sürüyordu.çok kan geldiği için doktora gittim.doğum kontrol ilacı verdi düzelmesi için.3 yıl kullandım.o dönemde 28 günde oluyordum.ilacı bıraktığımdan sonra da aralıklarla bir kez ertesi gün hapı kullandım,bir kez de adet geciktirici kullandım.tam düzenim şurda 3 aydır 29 gün.belki de son içtiğim ertesi gün hapından dolayı da ilk ay tutmamış olabilir.2 ayda da zaten sistit oldum.tutmadı.umudum bu ay da bakalım.bu ay da tutmassa artık bakıcaz.bu arada belim ağrıyor ya adet olucam ya bişey var.belimin alt kısmının orta kısmından dağılan bir ağrı var.hafif bişey neden olabilir sence senin bilgn vardır uzman dr hanım :)

uyguluyorum canım şu an 4. günüm diyet bitince tartılcam yazarım burdan bence ben beş kilo vermem çok azıcık diyetin dışına cktm zaten malum çay saatlerinde. birde kilosu çok fazla olanlara verdiriyor sanırım beş kilo valla 5 günde iki kiloya bile razıyım :) cmt sabah tartılıp yazarım buraya.

ben de pazartesi başlayabilirim,o zaman senden haber bekliyorum

aynen varya kuruyemişsiz çikolatasız durmaz,bende kaçırıyorum.yazlık kıyafetler kesin olmaz ben de evlenmeden önce abur cubur yemezdim.adama yemek yapıyorum.beğenmiyor neymiş cips yiyecekmişiz akşam yemeği olarak. :))

HEhehe benimkini resimlerde gördün herhalde, tonton biraz. Her yemeğin yanına pilav patates veya makarna ister. Hafif şeyle doymaz. Ben de yapınca dayabamiyorum yiyorum. Seninki cipsle doyuyorsa iyi :)) benimki cipsi üstünden yer. Cukulata acar, yarısını zorla bana yedirir. Sonra da güler, senin hiç iraden yok der. Hadi bakalım belki arkadasli diyet yaparsak birbirimize destek olur, bozmayız :))

Gerçi öğlen oldu ama anca yazabiliyorum yazdıklarınızı okuyum arada iş yapıyım falan derken genelde ilk yorumum bu saatlere denk geliyo :KK54:

Hmm hanginizden başlasam bilemedim :)

İlk olarak Özlemcim hayırlı haberlerini bende merakla bekliyorum inşş hcg patlaması yaşarsınnn da hep beraber bayram yaparız burda :KK52:
Unlugul ve Yedirenk canlar bu ay Özlemin bebişine arkadaş bi bebişe hamilesiniz inşş.. Şu günler bi an önce geçse sizinde hamile haberleriniz gelsede toplu halay çeksek artık burda :KK52::KK52::KK52:

veee topidikim sakın bu salak doktorların sözüne gitme sen.. Onlar sürekli bayan muayenesi yapmaktan kafayı tırlatıyorlar.. Bazen ne dediklerini kendileride bilmiyor.. Bana kist vardır deyip kaç gün deli eden doktor pişkin pişkin bişey yokmuş diye sırıtıyo.. Hiç canını sıkma ben inanıyorum bu aylar bizim aylarımız olacak hem o mucize jelide kullandın bu ay kim tutar senin bebişleri :KK19:

Son düzenleme:
HEhehe benimkini resimlerde gördün herhalde, tonton biraz. Her yemeğin yanına pilav patates veya makarna ister. Hafif şeyle doymaz. Ben de yapınca dayabamiyorum yiyorum. Seninki cipsle doyuyorsa iyi :)) benimki cipsi üstünden yer. Cukulata acar, yarısını zorla bana yedirir. Sonra da güler, senin hiç iraden yok der. Hadi bakalım belki arkadasli diyet yaparsak birbirimize destek olur, bozmayız :))

Ya varya bu erkekler yedirir kilo aldırırlar sonra da işte laf söylerler.Benimki de dün tartıldı 89 kilo çıktı.akşam zaten saat 9:30 da geldi yemek yedik çayın yanına kuruyemiş istedi,bir de tatlı yapmıştım onu da yemeden geçemedi.ben de yedim.sonra da vicdan azabı duydum :))))

X