Herkes bu kadar güzel ve Beyaz mi

Sendemibrutusum

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
100
-18
25
İnstgrama giriyorum o insanlar falan psikoljim alt üst oluyor yani memleket ve iş itibari ile karariyoruz genelde köy yeri falan anca bir yere çıkınca süslenme oluyor ve instgrama girince gezen o kadar guzrl görünen bayanlar görünce kendimi çirkin hisediyorum onlar o kadar hepsi öyle mi yüzleri falan

İnstgrama giriyorum o insanlar falan psikoljim alt üst oluyor yani memleket ve iş itibari ile karariyoruz genelde köy yeri falan anca bir yere çıkınca süslenme oluyor ve instgrama girince gezen o kadar guzrl görünen bayanlar görünce kendimi çirkin hisediyorum onlar o kadar hepsi öyle mi yüzleri falan
Makyaj ve filtre, photoshop çoğu
Tabi Allah vergisi güzel de illa vardır
Ama ya Makyaj ya estetik ya da güzel giyinmeyi güzel fotoğraf çekmeyi bilenler
Kimse çirkin fotoğrafını kolay kolay yüklemez...

Ben de beyaz tenliyim ama gözlerim bozuk 😊 Herkesin bir kusuru var siz sosyal medyaya bakmayın. Cilt bakımıyla güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.

Doğal güzellik kadar güzel bisey yok hiçte öyle değil karardiysan geçer merak etme. Bronzlasmisin ne güzel

Sosyal medyadaki güzellik algısına hiç takilmam boylarını bir uzatiyorlar ayak parmakları upuzun falan yüzler desen filtre filtre yoksa kameranın filtresi iyi 🤣ne makyajsızları gördüm sosyal medyadaki fotoğraflarıyla alakalari yok 🤣🤣

OOooooooo biz sosyal medya ya bakarsak hepsi aynı yüz aynı burun aynı kaş stili herkes birbirinin aynısı olmuş resmen .. sen kendi güzelliğine bak ayrıca beyazlatıcı kremler vs var ama gerek yok ya emin ol sen böylede güzelsindir kendini sev boşver başkalarını

X