herkes boyunu ve kilosunu yazsın :)

tatlım ben de severim erkeğin uzun olmasını. şahsen ben çok memnunum kendi durumumdan. uzunum ama sözlüm de çok uzun rahatça topuklularımı giyiyorum

tatlım ben de severim erkeğin uzun olmasını. şahsen ben çok memnunum kendi durumumdan. uzunum ama sözlüm de çok uzun rahatça topuklularımı giyiyorum

boylarınız kaç peki canım
ben onun yanında asla giyemiorum da topuklu çünkü giyersem ya aynı oluruz yada uzun olurum

bende 1.72 boy 61 kiloyum kızlar eski erkek arkadaşımla aynı boydaydık. çok takmıştım çünkü topuklu giyemiyordum ayrıldık şimdi işllah evleneceğim insan uzun boylu olur

aynı durumdayız canım ben 1.60 ım sevdiceğim de 1.85 :)
spor ayakkabı giymiyorum zaten giymeyi de sevmiyorum o yüzden sorun olmuyor.
hem böyle sarılması falan daha kolay oluyor kolunu attığında hemen omzumda
sevgiline bunu kompleks yaptığını belli etme bence

uzulme canım benım boyumda 1.60 50 kılym aşkım 1.80 oda 80 kılo yapcak bısey yok:) fndk kurdyz bz uzun deglm dıye hc takılma bosver topuklu var :80:

nette okumuştum canım çoğu erkek yazmış ki şöyle sevdiğine kolunu attığında hemencik omzuna geleck yazmışlar erkekler minyon tiplileri çok severmiş özellikle uzun boylu erkekler kısa boyluları seçermiş demekki var bi bildikleri valla böle okudum bunları okuduktan sonra sevgilimden kısa olmadığımın kompleksi içindeyim uf yaa keşke az daha uzun olaydı sevgilim yada ben daha kısa olsaydım

canım sen bi de topuklu mu giyiyosun,kısa boylular gökdelenle gezsin o zaman

çok yakıştırırlar bana topuklu canım. ben de yakıştırıyorum kendime. fiziğim düzgündür topuklularla da çok rahat yürürüm. işim gereği de şık olmam gerekiyor. topuklu ayakkabı da kadını daha şık ve hoş gösteriyor her zaman. aşkım da seviyor nasıl olsa her halükarda uzun olduğu için

takıntı halinde değil canım ama sanki bazen el ele yürüyünce çocuğu gibi hissediyorum kendimi belkide evet onun hoşuna gidiyodur bu durum :)

ama öyle boyu olan var olmayan var.hatta olmayan daha çok bence biraz insaflı ol,insanları depresyona sokma

boyum 1.75 kılom 70 ((
sevgılımınde boyu 1.75 cıvarı aynı boyda gıbı duruyoruzzzz
tabı ben topluklu gıymedıgım zamanlardaaa

herhaklde en tombik benim
ben 1.66 kilom 77 agustostan bu yana 17 kilo aldim nisandan beridir yani gecmis olsun baana..
esimse 1,85 e 75 kilo yani benden zayif ve uzun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…