herkes boyunu ve kilosunu yazsın :)

167boy 50kiloyum benım sevgilimde 185 spor ayakkabı giyince moralım bozuluyor ama sıkma canını topuklu giyince güzel oluyor ondan uzun olmakta istemem topuklu giyince :)

Benim boyumda 1.70 kilom 48 49 deişiyo bi 55 olmuyo eşimin boyuda 176 filan sanırsam kendi 78 diyo ama düğünümde bilem topuklu ayakkabı giyemedim normaldede giyemiyorum hep babet spor ayakkabı eşim zaten kıskanıyo bide ondan uzun görünürsem vurur alim allah..daha ne istiyon bence ii gayet boy farkı..

168 boy 52 kiloyum esim 188 boy 80 kilo. bende kısa kalıuyorum ama topuklu giyince güzel oluyor gercekten:86:..:)

kızlar sevgilinin yanında kısa kalmaktan neden rahatsız oluyosunuz bunun dezavantajlarını yazarmısınız bana lütfen....anlamıyorum ya bendemi sorun var bilmiyorum kızlar sevgilim 170 ben 165 im ama yanında çok daha kısa kalmak isterdm hemde çokkk isterdim bu görüntüdeki çiftlere hep ne kadar yakışmışlar gözüle baktım...kız erkeğin omuzlarına anca geliosa bu hoşuma gidio hepde buna özenmişimdir yaa erkeklerinde bundan hoşlandığını düşünüyorum bilmiyorum...konuyu açan arkadaşım hiç boşuna takıntı yapma canım..inan sevgilinin bu durum hoşuna gidiyodur hiç böle bi takıntı aklına bile gelmemiştir hatta sor bakalım aynı bu cevabı alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…