herkes boyunu ve kilosunu yazsın :)

boy 1.72 kilo 60 ama kilo vermem gerek bu gidişle daha alıcam...:KK47:
topuukluya gelincee cok seviyorum topukluu giymeyii eşimi gecsemdee düğünümde bile giyme dedilerr giydimm ohh ohhh:21:

ben 165 im ama çok utanıyorum giymeye kendimi bayağa uzun hissediyorum giyince sevgilimin yanında hele asla giyemem heralde

giy kız boşver:KK34: azıcık uzun oluver. hem şimdi moda görmüyomusun ünlü çiftleri:KK52: çok da rahatsız olursan abartı topuklu olanlardan kaçınıp daha normal, kısa olanları giyebilirsin bence

boy 1.72 kilo 60 ama kilo vermem gerek bu gidişle daha alıcam...:KK47:
topuukluya gelincee cok seviyorum topukluu giymeyii eşimi gecsemdee düğünümde bile giyme dedilerr giydimm ohh ohhh:21:

kilon normal pek bişey yok bence iki üç kilo versen kafi. eşinin boyu kaç merak ettim:KK61:

boyum 1.68[1.70 olamadım:KK43: ] kilom 54 sevgilim 1.88 off offf sürayi ile bardak misaliyiz

Son düzenleme:
hepiniz uzunsunuzz ne güzell bi ben bücürüm :)

canımmm senin boyun kısa değil ki bence, çok uzun olan kızlar var öyle de bana hoş gelmiyo yani, özellikle kilolu olsalar iri yarı bişey çıkıyo ortaya ve kıza yakışmıyo bence :97:
ama böyle topuklu giyip işin ayarını yapabilirsin :13:
bence bunu sorun yapma çoğu kız sevgilisinden kısadır, sevgilisinden uzun olanlar bunu sorun yaparlar genelde.. ama bence de onda da sorun yok. zaten kız milleti değil miyiz, kısa olsak kafamıza takarız, uzun olsak yine kafamıza takarız :KK1:
oysaki hangi erkek sevgilisiyle boy konusunu mesele eder :KK1:

canımmm senin boyun kısa değil ki bence, çok uzun olan kızlar var öyle de bana hoş gelmiyo yani, özellikle kilolu olsalar iri yarı bişey çıkıyo ortaya ve kıza yakışmıyo bence :97:
ama böyle topuklu giyip işin ayarını yapabilirsin :13:
bence bunu sorun yapma çoğu kız sevgilisinden kısadır, sevgilisinden uzun olanlar bunu sorun yaparlar genelde.. ama bence de onda da sorun yok. zaten kız milleti değil miyiz, kısa olsak kafamıza takarız, uzun olsak yine kafamıza takarız :KK1:
oysaki hangi erkek sevgilisiyle boy konusunu mesele eder :KK1:

aslınca evet canım :)şimdi boyum sevgilimden kısa diye üzülüyorum ama düşününce sevgilimden uzun olmak hiçte hoş olmazdı :KK1:

Boyum 1.72 kiloyu hiç sormayın doğum öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılıyor.:KK9:
Şu anda 80 kiloyum inşallah gidecekler.:KK31:

X