herkes boyunu ve kilosunu yazsın :)

kızlar sevgilinin yanında kısa kalmaktan neden rahatsız oluyosunuz bunun dezavantajlarını yazarmısınız bana lütfen....anlamıyorum ya bendemi sorun var bilmiyorum kızlar sevgilim 170 ben 165 im ama yanında çok daha kısa kalmak isterdm hemde çokkk isterdim bu görüntüdeki çiftlere hep ne kadar yakışmışlar gözüle baktım...kız erkeğin omuzlarına anca geliosa bu hoşuma gidio hepde buna özenmişimdir yaa erkeklerinde bundan hoşlandığını düşünüyorum bilmiyorum...konuyu açan arkadaşım hiç boşuna takıntı yapma canım..inan sevgilinin bu durum hoşuna gidiyodur hiç böle bi takıntı aklına bile gelmemiştir hatta sor bakalım aynı bu cevabı alırsın

tatlım ben de severim erkeğin uzun olmasını. şahsen ben çok memnunum kendi durumumdan. uzunum ama sözlüm de çok uzun rahatça topuklularımı giyiyorum:KK66:

tatlım ben de severim erkeğin uzun olmasını. şahsen ben çok memnunum kendi durumumdan. uzunum ama sözlüm de çok uzun rahatça topuklularımı giyiyorum:KK66:

boylarınız kaç peki canım
ben onun yanında asla giyemiorum da topuklu çünkü giyersem ya aynı oluruz yada uzun olurum :KK43:

bende 1.72 boy 61 kiloyum kızlar eski erkek arkadaşımla aynı boydaydık. çok takmıştım çünkü topuklu giyemiyordum ayrıldık şimdi işllah evleneceğim insan uzun boylu olur

aynı durumdayız canım ben 1.60 ım sevdiceğim de 1.85 :)
spor ayakkabı giymiyorum zaten giymeyi de sevmiyorum o yüzden sorun olmuyor.
hem böyle sarılması falan daha kolay oluyor kolunu attığında hemen omzumda :KK19:
sevgiline bunu kompleks yaptığını belli etme bence :KK54:

kızlarrr boyum 1.60 ve sevgilim 1.85 :KK43: aramızda 25 cm fark var anlıyacağınız... bu yüzden boy takıntım var :KK43: acaba istisnamıyım diyorum ben sizler de yazın boylarınızı ve kilonuzu benim kilom 50 bu arada... :hulya:

uzulme canım benım boyumda 1.60 50 kılym aşkım 1.80 oda 80 kılo yapcak bısey yok:) fndk kurdyz bz :KK52: uzun deglm dıye hc takılma bosver topuklu var :KK23: :80:

aynı durumdayız canım ben 1.60 ım sevdiceğim de 1.85 :)
spor ayakkabı giymiyorum zaten giymeyi de sevmiyorum o yüzden sorun olmuyor.
hem böyle sarılması falan daha kolay oluyor kolunu attığında hemen omzumda :KK19:
sevgiline bunu kompleks yaptığını belli etme bence :KK54:

nette okumuştum canım çoğu erkek yazmış ki şöyle sevdiğine kolunu attığında hemencik omzuna geleck yazmışlar erkekler minyon tiplileri çok severmiş özellikle uzun boylu erkekler kısa boyluları seçermiş demekki var bi bildikleri valla böle okudum bunları okuduktan sonra sevgilimden kısa olmadığımın kompleksi içindeyim uf yaa keşke az daha uzun olaydı sevgilim yada ben daha kısa olsaydım

canım sen bi de topuklu mu giyiyosun,kısa boylular gökdelenle gezsin o zaman:KK60:

çok yakıştırırlar bana topuklu canım. ben de yakıştırıyorum kendime. fiziğim düzgündür topuklularla da çok rahat yürürüm. işim gereği de şık olmam gerekiyor. topuklu ayakkabı da kadını daha şık ve hoş gösteriyor her zaman. aşkım da seviyor nasıl olsa her halükarda uzun olduğu için:KK34:

kızlar sevgilinin yanında kısa kalmaktan neden rahatsız oluyosunuz bunun dezavantajlarını yazarmısınız bana lütfen....anlamıyorum ya bendemi sorun var bilmiyorum kızlar sevgilim 170 ben 165 im ama yanında çok daha kısa kalmak isterdm hemde çokkk isterdim bu görüntüdeki çiftlere hep ne kadar yakışmışlar gözüle baktım...kız erkeğin omuzlarına anca geliosa bu hoşuma gidio hepde buna özenmişimdir yaa erkeklerinde bundan hoşlandığını düşünüyorum bilmiyorum...konuyu açan arkadaşım hiç boşuna takıntı yapma canım..inan sevgilinin bu durum hoşuna gidiyodur hiç böle bi takıntı aklına bile gelmemiştir hatta sor bakalım aynı bu cevabı alırsın

takıntı halinde değil canım ama sanki bazen el ele yürüyünce çocuğu gibi hissediyorum kendimi :KK43: belkide evet onun hoşuna gidiyodur bu durum :)

çok yakıştırırlar bana topuklu canım. ben de yakıştırıyorum kendime. fiziğim düzgündür topuklularla da çok rahat yürürüm. işim gereği de şık olmam gerekiyor. topuklu ayakkabı da kadını daha şık ve hoş gösteriyor her zaman. aşkım da seviyor nasıl olsa her halükarda uzun olduğu için:KK34:

ama öyle boyu olan var olmayan var.hatta olmayan daha çok:KK1: bence biraz insaflı ol,insanları depresyona sokma:KK52:

boyum 1.75 kılom 70 :KK43:((
sevgılımınde boyu 1.75 cıvarı aynı boyda gıbı duruyoruzzzz
tabı ben topluklu gıymedıgım zamanlardaaa :KK1:

herhaklde en tombik benim:KK43:
ben 1.66 kilom 77 agustostan bu yana 17 kilo aldim nisandan beridir yani gecmis olsun baana..
esimse 1,85 e 75 kilo yani benden zayif ve uzun..

X