Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri herkes birşeyler deniyo ama kim ne sonuç alıyo takip etmek çok zor...

denniss_shady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
281
3
kızlar ben uzun süredir bu forumu takip ediyorum yeni yeni yazmaya başladım o kadar çok yöntem war ki hangisi sonuç veriyo hangisi işe yaramıyo takip edemiyoruz. herkes uyguladığı yöntemi ve işe yarayıp yaramadığını yazarsa bizde hangi yöntemi kullanırsak daha hızlı sonuç alırız anlayabiliriz lütfen buraya yöntemlerinizi ve gelişmeleri yazabilirmisiniz :122::122:

slmm cnm bnde bkıyordm evet hrkz frklı şyler söylyor googlede bktm anldm kdryla en iyisi themra göğüs sekıllendırıcı bakım yağ tmamn btksel ben arştrdm snde bka blrsn

bende çörek otu yağı veya therma bitkisel yağ kullanmanı önerebilirim .. bende bunları kullancam .. bunlar iyi yorum alan ürünlerr... bunlar yaramazsa başka uğraşmamm zaten

kesinlikle yazz diyorum :)) 1 haftada 1 cm fark var artık sütyenden taşıyo çatalım bile oldu süper bi duyguymuş :))) inşallah geri küçülmez gittikçe de daha çok büyürrrrrrrrr

deowell göğüs büyütücü bant sakın kullanmayın para tuzağı resmen hiç bir işe yaramıyor şimdi çörek otu yağına başladım bende inş bu iyi gelir

deowell göğüs büyütücü bant sakın kullanmayın para tuzağı resmen hiç bir işe yaramıyor şimdi çörek otu yağına başladım bende inş bu iyi gelir

uyardığın için teşekkürlerr kızlar bilginiz varmı b-succes hap hakkında.. çevrenizde falan kullanan oldu mu hiçç ?? merak ettim başlık açtım ama cevap alamadım ....

çörekotu yagini öneriyorum

kızlarr nde forumlardan okuduklarımla aktara gittim ve hayıt tohumu aldım sabah akşam kaynatıp içiyorum sonuçta bitki çayı bi zararı yok üstelik kadınlar için yararlı göğüse gelince henüz bişey yok yaklaşık 2 haftadır içiyorum.ayriyetten themra göğüs şekillendirici bakım yagı sipariş ettim 2 gun önce geldi.sabah akşamda masajla birlikte onu uyguluyorum sonuç alınca haber veririm kolay gelsin...

gelişmeleri bakliyorum canım

arkadaşlar yazz la ilgili soru sormuşsunuz burdan cvp vereyim; nick_im özel mesajın doluymuş gitmedi o yüzden.. doktora danışıp almadım herhangi bi sorunum yok. eczacı birine danışarak aldım nettende çok araştırdım. yan etkisi en az olan hap buymuş zaten. yaklaşık 10 gündür içiyorum. şöyle düşündüm bu hapı binlerce kadın d. kontrol amaçlı zaten kullanıyo o yüzden bi zararı olacağını sanmıyorum sonuçta çok uzun süreler içecek değilim sadece bikaç ay 1 yada 2 duruma göre. bilen arkadaşlar bilirler burdan duyduğum çok şeyi denedim ve sonuç alamadım ama bu hap gerçekten müthiş sadece bunu diyebilirim. şimdi tek umudum geri gitmemesi bi arkadaşımın arkadaşı kullanmış silikon yaptırmış gibiydi dedi.. sorduğum eczacıda geri küçülme olmaz dedi bi umutla aldım şimdilik çok çok çok memnunum. bi yan etkiside olmadı bende sadece adet döneminde olduğu gibi göğüslerde ağrı hassasiyet yapıyo o kadar.

benimde aklıma yattı bu happ ... sen kullan bitir hapı gelişmeleri yaz canım beklicez.. kaçç cm büyüme oldu peki.... 75 i zor dolduruyo benimki 80 olsa yeter artar bile bana.. inşallah tekrar küçülme olmaz güzel haberlerini bekliyooo olucazz

canım sonuçta doğum kontrol hapı bu hormon dengesini bozmasın kendı adıma konusayım bekar biriyim ve korkuyorum kullanmaya sende kesin çözüm aldım diyosun adet dönemlerinde sancın oluyormu :26:

canım sonuçta doğum kontrol hapı bu hormon dengesini bozmasın kendı adıma konusayım bekar biriyim ve korkuyorum kullanmaya sende kesin çözüm aldım diyosun adet dönemlerinde sancın oluyormu :26:

bende bekarım herhangi bi sorunum yok şükür ama sonuçta bu hapı bi sürü kadın doğum kontrol amaçlı zaten kullanıyo ben şimdilik bi yan etkisini görmedim yani hormonlar vs için değil farzet ki doğum kontrol amaçlı kullanıyorum ne olacak ki.. artı daha yeni başladım hapa 10 gün falan oldu. adet dönemimde çok sancım oluyo ama neden sordun anlamadım?

d.kontrol haplarının felç yapma riski var arkadaşlar önce kan değerlerinizi ölçtürün bi sorun yoksa öyle kullnamanızın zararı olmaz doktorların önerisi bu

@tarcın_kokusu

ben de mesaj bekliyorum te allam yeaa=) sileyim mesajalrı hemen..ben yarın gideyim eczacıya sorayım bi de arkadaşım var ebe o bilir mi ona bi danışayım. mantıklı gibi sanki ama bi sorayımben iyisimi. teşekkür ederim cevabın için=)

sorduktan sonra bana da haber verirsen sevinirim bakalım onlar ne diyecek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…