Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri herkes birşeyler deniyo ama kim ne sonuç alıyo takip etmek çok zor...

ya bende yazz kullanıyorum bitmesine 4-5 gün var ilk kutunun ama göğüslerimde bi değişiklik yok.bundan 6 ay öncesine kadar da yasmin kullanıyordum.hemde aralıksız 2 sene kullandım ama tık yok göğüslerde ya.moral bozmak istemem inş sende işe yarar tarcın_kokusu

Tek çare silikon memişler demek ki ...:84::84: Yinede çörekotu yağını denicem olmazsada silikon parası biriktirmeye başlıyımm

ama silikonda saglıklı değil.ilerde evlendıgımızde çocuk falan oldugunda nasıl olacak.dogal gögüs gibiolmazkı.

kızlar bende göğüslerimin doğal yollarla büyümelerini istiyorum. ancak aklıma takılan bi şey var. diyelimki yağ ile masaj yaptıktan sonra gerçekten büyüme oldu. bu büyüme göğüslerin içinde neyin çoğalması sonucunda olmuştur? zannedersem süt kanallarının içinde sıvı birikmesinden dolayı göğüsler büyümüş olacak. acaba bu süt kanallarının içindeki sıvı sonradan kistik yapıya dönüşürmü? yani emzirme olmadığı için sıvı orda kalcak. ve zamanla kuruyup kist olur mu diye düşünüyorum. kötü hutlu bişey olmazda ama sıkıntı yaratırmı. fikir sahibi olan varsa lütfen yazsın

ya arkadaşlar çörek otunu bi tek denemedim. bi de şu var başkasında nasl etki etti bilmem ama bontavi ben de hiç etki etmedi üstelik beş kutu kullandım bilgilerinize duyurulur. anlayacağınız çaresizim. herşey boş ben burdakilerin çoğğunu kullandım. deowell kemer hepsi boş çıktı yani benim için

çoook haklısın . bende çörekotu yağı kullanacaktı ama vazgeçtim.. çünkü sütkanallarının sayesinde büyümeyeee yol açıyo.. doktorlar bile estetik yaparken süt kanallarına dokun muyorlar .kas altı protez yapıyolar.. ..ben kullanmaktan vazgeçtim.. güzelleşecem diye sağlığımdan olamam ...

haklsın valla. ben zaten hastalık hastasıyım. güzellik uğruna kistlerle felan uğraşmiim diye düşünüyorum. bunuda nerden biliyorum; kuaförde bi bayan vardı o anlattı. tanınmış bir markanın toparlayıcı göğüs kremini kullanmış. sonra göğüslerinde bi sürü kist oluşmuş. doktor o kullandığı kreme bağlamış. kadın eve gelince ilk işi o kremi çöpe atmak olmuş. tmm belki bu yağlar doğaldır ama yinede acaba diye düşünüyorum. keşke uzun zaman kullanmış biri olsada kistlerin oluşmadığına dair bilgi verse. yanlış anlamayın lütfen. hani başkası kullansın iyi mi kötümü onun başına gelsin sonra ben kullaniim demiyorum. kullananlar için herhangi bir yanetki yapmamasını diliyorum. kızlar aranızda kısa zamanda jinekoloğa giden olursa sorabilirmi acaba bu yağlardan dolayı göğüslerde kist oluşurmu diye. sonrada cevabı yazarsanız çok teşekkür etmiş olacağım.

bence kullanmayın bu tür krem ve yağları....ben kullanacaktım ama vazgeçtim.. bi kaç kişide duydum bende kist oluşmuş diye.. önce fayda edebilir ama sonradan kist beze tarzı şeylere neden oluyoo demek ki ....

evet buyutucez diye olandanda mahrum kalmayalım sonra.aslında bı bılene sormak gerekıyo ne dogru ne yanlış diye.

kızlar, bir kadın doğum uzmanına sordum. bu bitkisel yağlar meme kistlerine neden olurmu diye. 'haricen uygulandığı için kist yapmaz ama göğüsde büyütmez' diye cevap verdi. başka bi doktorda kistleri oluşan kadına göğüs toparlayıcı kremin neden olduğunu demişti. şaşırdım yani hangisi doğru. birde göğüs büyütmez dedi.

bak sımdı bnde korktum bnde cörek otu yagı kullanıyorum

kormana gerek yok. ben özellikle sordum. ve sonra aklıma takıldı doktoru tekrar rahatsız ettim, aradım. o kadının kullandığı kremde kimyasal olabilirmiş. zaten kadındaki kistler kötü huylu değildi. öyle olsa derdi heralde. o yüzden canını sıkma. bende iyice düşündüm. ilk çarşıya gittiğimde themra göğüs şekillendirici yağdan alcam. sen çörekotunu ne zamandır uyguluyorsun? değişiklik varmı?

inş dedign gibi olur bn nerdeyse 1 haftayı gecik kullanıyorum bakalım sonuc ne olacak bıde yanında küç ü deniyorum en iyisi bnde doktora gıdım hemde sormus olurumm

inş dedign gibi olur bn nerdeyse 1 haftayı gecik kullanıyorum bakalım sonuc ne olacak bıde yanında küç ü deniyorum en iyisi bnde doktora gıdım hemde sormus olurumm
tmm cnm. git doktora için rahat etsin. ama merak etme bişey olmamıştır, olmazda.
kolay gelsin. istediğin boyuta ulaşman dileğiyle...

kız<lar bu therme bakım yağını9 nerden sipariş verdiniz int.tenmi verdiyseniz netten hangi adresten ve kaça aldığınızı sorabilirmiyim bende sipariş vercemde şimdiden ilgilenenler için şimdiden çok teşekkür ederim

[/COLOR]
mersinde baharatçıda satılıyor. ama netdede satış siteleri vardır büyük ihtimalle. fiyatı galiba 25-30 tl arası.

herkese soyluyorum buzla ve mersin yagiyla goguslerim hem buyudu hem sarkma gecmeye basladi. goguslerimden cok rahatsiz oluyordum. sutyensiz bisey giydigimde resmen utaniyordum. simdi sutyensiz dik duruyo goguslerim))))) gercekten ise yariyor. arica bide kuc kullaniyorum. hangisi etki etti bilmiyorum

eğer zayıfsanız tek caresi kilo almak, ben 41 kiloydum ve gercekten bu konuda cok dertliydim ama diyetisyene basladım bir ayda 3.5 kilo aldım ve değişime hala inanmakta zorlamanıyorum şimdi yemek için en büyük motivasyonum bu oldu, herkese basarılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…