her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

Sıradaki arkadaş bebetom galiba.BBugün onun içinssıradakiaarkadaşiiçinokudum 700 adet..haftasonu bazen giremiyorum netten o yyüzdenokudum ve yazdim sşimdidenarkadaslar

21.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(22.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

Forever07 Forever07 nin arkadaşı hatice için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1.
K kalemero =640 okudu
2.
betul8516 betul8516 =750 okudu
3.
pempeportakal pempeportakal =640 okudu
4.
Sealand Sealand =640 okudu
5.
tubatesbih tubatesbih =711 okudu
6.
@Aylin91110 =711 okudu
7.
G guzbahar =711 okudu
8.
Senfonim Senfonim =640 okudu
9.
@_Simurg_ =711 okudu
10.
gulbera gulbera =mazeretli
11.
Forever07 Forever07 =640 okudu
12.
Ene Araf Ene Araf =640
13.
Forever07 Forever07 nin arkadaşı=645 duası okunan arkadaş
14.
bebitommr bebitommr =640 okudu
15.
ALYAKAREN ALYAKAREN =640 okudu
16.
I Irmak-986 =640 okudu

hatice
duası : Ya Rabbi! Yüce Peygamber'imizi şefaatci eyleyerek eşimin bana aşık olması beni sevmesi icin gözünün bende başkasını görmemesi icin senin yolunda yürümemizi nasip eyle, yarabbi eşimin senin yolunda yürümesine nasip eyle, yarabbi evime huzur ver bir ömür boyu beraber olmayı nasip eyle bize hayırlı Bi evlat nasiple yarabbi. Bize zarar verecek insanları uzak tut yarabbi, ailemle bir ömür boyu kimse zarar vermeden hem senin yolunda hem hayat yolunda olmamızı nasip eyle... amin

ALYAKAREN ALYAKAREN İçin 700 Okudum Allah kabul etsın ınsallah.Eklersınız sırası gelınce K kalemero hızımı alamadım ona da okudum ben..Kusuruma bakmayın.Diğer arkadas için beklerım sırasını artık

kızlar kusura bakmayın ufak bir rahatsızlık geçirdim telefonlarım bile kapalıydı

27.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(28.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

bebitommr bebitommr

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1.
K kalemero =582
2.
betul8516 betul8516 =750 okudu
3.
pempeportakal pempeportakal =582
4.
Sealand Sealand =582
5.
tubatesbih tubatesbih =711 okudu
6.
@Aylin91110 =711 okudu
7.
G guzbahar =711 okudu
8.
Senfonim Senfonim =582
9.
@_Simurg_ =711 okudu
10.
gulbera gulbera =582
11.
Forever07 Forever07 582
12.
Ene Araf Ene Araf =582
13.
Forever07 Forever07 nin arkadaşı=582
14.
bebitommr bebitommr =585 duası okunan arkadaş
15.
ALYAKAREN ALYAKAREN =582
16.
I Irmak-986 =582

YaRabbim sen bizim okumuş oldugumuz fetih suresinin ilk ayetinden hasil olan sevabi önce Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa (sav) ve bütün Peygamberlerin şehit ,şühedalarin ,anam, babam sana feda olsun Ya Resulallah diyen sahabelerin ruhlarina hediye eyledik sen kabul eyle Allah'im. Ya Rabbim ben Rukiye kulunun ve eşimin hakkimizda hayirlisini nasip eyle Allahim sen bize anne babasina kuranina dinine vatan ve milletine sahip cikacak hayirli salih ve saliha evlatlar nasip eyle Allahim evimizi yuvamiizi şenlendir elimizi yuregimizi evlat hasretiyle yakma Ya Rabbim. Allahim eger nasibimizde ana baba olmak yok ise sen bize bunun sabir ve selametini ver , bizi yalnislarda muhafaza eyla Allahim. Ya Rabbim sen bjzim gibi hastane kapisilarinda evlat hasretiyle bekleyen görüp görmediğimiz kardeslerimizinde haklarinda hayirliainj nasip eyle Allahim. Ya Rabbim yegenlerim Zeynep, Şennur, Aysenur, Ahmet, İlayda ve Alper sabilerinjn haklarinda hayirlisini nasip eyle hayirli bi sekilde okuyup büyüyüp guzel salih ve saliha kullar olmalarini nasip eyle Allahim. Ya Rabbim sen bjzim yakindan uzaktan hane icinde disinda olan butun akrabalarimizda haklarinda hayirlsini nasip eyle Allahim. Allah'im K.K deki ( kalemero betul pempeportakal sealand tubatesbih Aylin guzbahar senfonim simurg gulbera irmak forever ene Araf foreverin arladasi alyakaren ) arkadaslariminda isteklerinide haklarinda hayirlisiyla kabul eyle Allahım. Ya Rabbim yakin zamanda doğum yapacak olanlara ve arkadasim şerife hayirli sikintisiz dogumlar nasip eyle evladini hayirli sagli birsekilde kucağına almahi nasip eyle Allahim Ya Rabbim yasamin evladin evin eşin arkadasin herseyin hayirlsini istedigimiz gibi senden ölümunde hayirlisini istiyoruz sen kabul eyle Allahim. (Amin)

X